Zdravím mám vyššie uvedený rám a zadný trojuholník ma citeľnú vôľu. ( ked chytím rám jednou rukou a zadnú stavbu druhou dost sa vyosuje je tam proste vôla netuším či to má takto byť fora na českých stránkach som s podobným obsahom nenašiel ak má niekto tento rám alebo podobný od tejto značky prosím o skúsenosti a radu ako odtrániť tento problém.
30.12.2016 - 21:17:16
00
nemoze to byt puzdro tlmica?
30.12.2016 - 21:20:54
00
Skus sa spytat na bike-forum.cz, tam je urcite viacej vlastnikov, aj RB temy tam su.
Vzhladom na atypicku (a mne velmi nesympaticku) konstrukciu IQ6 - nema horne vahadlo a to dokonca aj pri modeloch s horstlinkom, by som povedal, ze to moze byt aj ficura a nie chyba.
Kolko ma ten ram najazdene? Kontrola/vymena lozisk by mohla pomoct. Mozu mat vakel, aj ked sa to na prvy pohlad nezda.
30.12.2016 - 21:34:05
00
Kúpil som ho od ruky kedže býval 300 km daleko tak som si nechal rám poslať poštou. Ale nema žiadne viditelné opotrebenie takže nevyzerá žeby bol ničený predchádzajúcim majitelom. Je mi jasné že toto riešenie nebude tuhé ako skala ale mal som pred tým tiež jednočap Haro x6 a to bolo neporovatelne tuhšie.
Pozeral som spodné ložiská tie vyzerajú byť v pohode spodok sa nekrúti ale ten vrch to je už iný príbeh vidno ako sa steny zadnej stavby približujú k sedlovej trubke.
Skúsim sa spýtať na českom fore a uvidím.
30.12.2016 - 21:54:59
00
bike si najde sam cestu v rockgardenoch, autopilot a ked v klopke dobre zatlacis, tak zadna naprava sa natoci, to bola vybava pri nietkorych autach az v najdrahsej verzii :)
30.12.2016 - 22:08:32
00
keyboard_arrow_up