teraz je nanho akcia 11000,pls poradte ci to je dobry bike
17.08.2008 - 21:45:59
00
načo si vytvoril dve tie iste temy v dvoch odlišnych sekciach ?? bal si sa že to nikto nebude čitať ? :lol: :twisted:
17.08.2008 - 23:56:20
00
najprv som si nevsimol ze je tu sekcia Čo si mam kupit
18.08.2008 - 09:51:43
00
potrebujem ho na take bezne vozenie po cestach sem tam po lese alebo po lukach a aby mi vydrzal nejake tie roky
18.08.2008 - 10:04:54
00
Ja neviem nejako tym Speslom prist na chut :? Ved za taku cenu,ako su Spesly tak mas napriklad Kellys s LX Deore :? Len u Speslu platis za znacku...Takze by som ta od Specializedu radsej odsmeroval na nieco rozumnejsie (nechcem propagovat Kellys,ale je to dobra volba za prijatelny peniaz) ako napriklad Kellys.Ak byvas v okoli KE tak je tu dobra predajna v okoli 8) Len ake su ceny na strankach Kellysu (v okoli Ke ovela mensie)...Takze napis kde byvas :wink:
18.08.2008 - 12:10:27
00
ja len dodám že prehadzovačky nie sú jediná dôležitá vec :wink: ved si porovnaj predstavec, riaditka, sedlovku, sedlo, kola, ram.... u spešlu veľmi neplatíš za značku :?
18.08.2008 - 12:15:33
00
V takejto cenovej kategorii ti moze byt sedlovka apod. ukradnute,aj tak nejdes na vahu 8)
18.08.2008 - 12:17:06
00
Ja neviem nejako tym Speslom prist na chut :? Ved za taku cenu,ako su Spesly tak mas napriklad Kellys s LX Deore

lx deore tam mas mozno presmyk a prehadzovacku,a to nieje kellys na deore lx :roll: . urcite by som nekupoval taky hnoj ako je kellys.
18.08.2008 - 13:37:26
00
boha winprog, to ze mas na biku presmyk deore a salter LX neznamena , ze mas na biku deore/LX.... pozri sa ake mas brzdy, kluky, naboje .. atd...
a prestan vypisovat aky ultrasuperfasa kellys si si kupil
18.08.2008 - 13:38:13
00
byvam 15km od Presova cize najlepsie bude ked ho kupim z Presova -je tam dobra predajna BICIGEĽ
18.08.2008 - 13:55:04
00
nerad by som tu zacinal nejaky flame ale myslim ze sa to tu uz riesilo ze "vyska shimano sady" nie je vsetko. Prirovnal by som to k vyberu topanok, tie ked si kupujes tiez si nepozries v katalogu na internete a ides si ten model v tvojej velkosti kupit. Prides do obchodu a zistis ze aj ked su tvoja velkost tak to nie je celkom ono, tuto su zbytocne siroke, tu zasa tlacia atd... nakoniec kupis uplne iny model inej znacky ktore ti padnu ako uliate a si spokojny. Tak je to aj u bikov, spravna velkost ramu, sedlo, sedlovka, predstavec a riaditka, to vsetko dokopy tvori geometriu ktora ti bud sedi alebo nie. Iste, da sa to este doladit neskorsou vymenou niektorych veci ale bavime sa tu o tom v com sa odlisuju nasi drobno vyrobcovia od zvucnych snaciek svetoveho mena. Proste mnozstvo penazi ktore si mozu tito vyrobcovia dovolit dat do vyvoja, testovania atd tazko niecim nahradis. Takze nesuhlasim s tym ze ti sedlovka, predstavec atd mozu byt ukradnute. Toto sa tu bavime o klasickych HT kde nie je velky problem este daco okopirovat ale prejdime na celopera a mame jasno. Staci spomenut len Author v nasich koncinach dobre etablovanu znacku mnohymi uznavanu/zatracovanu a ako dopadol ich vstup do sveta celoper... takze nie je to vsetko o tom dat na ram FOXu vidlu a XT sadu a mysliet si ze mame bike ako slak.

P.S. Skoda ze u nas zatial nie je standardom testcentrum tak ako sa to rozbieha v CZ ze si mozes biek pozicat na cely den a dosytosti vyskusat ako ti sedi... kukat na nieco na obrazku, citat o tom sto krat a hladkat to v obchode je uplne nieco ine ako sa na tom cely den vozit...
18.08.2008 - 13:56:52
00
lx deore tam mas mozno presmyk a prehadzovacku,a to nieje kellys na deore lx :roll: . urcite by som nekupoval taky hnoj ako je kellys.
V cenovej kategorii 11 000., Sk bude aj Kona hnoj :wink: a na Zelenom plese ti to taky mladik na hnoji Kellys nalozil aj hore aj dole :lol: takze nieje hnoj ako hnoj :wink: a kolko typov a znaciek mas odjazdenych, ze podavas taketo fundovane hodnotenia :shock:
18.08.2008 - 14:52:56
00
P.S. Skoda ze u nas zatial nie je standardom testcentrum tak ako sa to rozbieha v CZ ze si mozes biek pozicat na cely den a dosytosti vyskusat ako ti sedi... kukat na nieco na obrazku, citat o tom sto krat a hladkat to v obchode je uplne nieco ine ako sa na tom cely den vozit...

ale je
18.08.2008 - 16:12:05
00
winprog: daj sem bike s LX a za 11 :idea:
18.08.2008 - 16:16:25
00
a taky CTM ZEPHYR PLUS ?
Ci spesl je 100x lepsi???
18.08.2008 - 17:13:02
00
keyboard_arrow_up