ahojte,
na predaj je v bazári GIANT DH Team myslím r.v.2003 (nevedel som sem dat link) a moja otázka je:
nikdy som nejazdil DH a viem že by som ho na DH nepoužíval primárne. skôr na také vseobecné povozenie po asfalte plus nejaký ten ľahší zjazd a prejazd lesom ako začiatočník. je geometria takýchto bicyklov na to vhodná alebo nie? nejde my vyslovenie o trhanie rekordov skôr o pasiu z bicykla o ktorom viem že je starší a nebudem ľutovať keď na tom niečo odíde.
neviem o bicykloch veľa, budem si ceniť každý názor.
05.04.2010 - 10:24:30
00
To je hlupost, ten bke ma asi 20kg. To je na obcasne zjazdy zbytocnost. Najlepsie by bol daky AM:EN hybrid az FR. Nieco okolo 160mm zdvihy a 15kg. Aky mas rozpocet?
05.04.2010 - 11:49:12
00
tak cca 500-600. povodne som chcel investovat do noveho podstatne viac ale viem ze by to bola zbytocnost kedze by viac stal ako bol jazdeny. takze toto beriem len ako taku hracku.
o hmotnosti viem, prave preto sa mi pozdavala jeho robustnost kedze sam mam viac ako 100kg.
velkost mi predavajuci povedat nevedel, akurat dlzku hornej trubky 54 cm a ja mam nejakych 192cm.
skor mi ide o to ci by som nenadaval na geometriu keby som si chcel len tak vyjst na asfaltku a zrazu budem utahany ako hovado.
05.04.2010 - 12:50:35
00
až máme na mysli ten istý Giant(ten čo je tu v bazári) tak ten bude na nejaké obyčajné vozenie lesom a polom úplne nevhodný(teda,volačo pošlapeš,ale nad 5km to asi nebude a do kopca už vôbec nie...)
tiež si myslím že nejaký AM/EN/FR full by bol lepčí,akurát že ako taký nestojí v bazári 600€,je tam nejaký čierny,ale ktovie čo je to zač :wasntme: ,ale komponenty má také,že aj ten zjazdík by nebol problém :nod:

Prílohy:

cierny.jpg
cierny.jpg 49.71 KiB thumb_up0thumb_down

05.04.2010 - 13:00:37
00
ano videl som aj ten, uz som kontaktoval majitela. az budem vediet co je to zac tak to sem postnem na hodnotenie.
05.04.2010 - 17:19:09
00
keyboard_arrow_up