Vezmem si spat svoj vlastny ukradnuty majetok = kradez...

Akoze uznavam ze za istych okolnosti (vezmem si ju od nejakeho cloveka co to kupil pod rukou od zlodeja) to tak moze byt klasifikovane, ale tak ci tak to povazujem za totalny upadok moralky a zdraveho rozumu celeho ludstva. Sme v <>...
14.11.2011 - 20:12:00
00
Ja povazujem za totalny upadok moralky skopnutie a dobitie decka na ukradnutom bajku tak, ze neviem ci to rozchodi. Navyse s hromadnou pochvalou od spoludiskutujucich.
14.11.2011 - 21:04:35
00
Marvin, mam urcite podozrenie ci nie si nahodou romsky aktivista alebo nedajbože róm :?:
14.11.2011 - 21:09:13
00
Tak taketo cosi mi este nikto nepovedal, a dufam ze sa to uz nebude opakovat. Bacha aby som sa neurazil :)
A znova musim zopakovat: ked nieco citate rozmyslajte nad tym co chcel povedat autor, nie nad tym co by ste si priali aby povedal. Ale nerobim si nadeje, ze predchadzajucu vetu pochopi aspon polovica ludi, co si ju precita.
14.11.2011 - 21:16:25
00
Su tu rozne nazory, ale hromadnu pochvalu od spoludiskujucich som nezaznamenal. Skuste sa iba na chvilu vzit do koze okradnuteho. Ja to poznam a dodnes neviem, kto mi bike vzal. Ak by ste poznali, ako autor tejto temy vdaka nasej policii neprisiel spat k svojmu biku, konali by ste mozno viac agresivne, ako majitel Raptora. Nechvalim ho, ale ani neosudzujem.
14.11.2011 - 21:18:28
01
Ok Poprosím tento post berte ako posledný. STAČÍ.
Dostal lekciu zapamätá si to. Ja nabudúce budem trochu milší.
14.11.2011 - 21:22:20
00
cthulhu: to že skončil iba s monoklom sme sa dozvedeli až v 48. príspevku
jfab: "hromadnu pochvalu od spoludiskujucich som nezaznamenal."

tak sem vkladám zhrnutie, ako sa vyvýjala diskusia aj s poradovými číslami príspevkov a občas aj s mojím komentárom. Ak toto nie je hromadná pochvala tak potom neviem.

1. ...ked sa ku mne priblizil tak som ho skopol a dobil ze neviem ci to rozchodil...
2. :rofl: mal si ho este poliat benzinom a zapalit. nech je sranda
3. Ešte sa verejne priznávaj ku krádeži!...
4. ...sedi seriove cislo?...
5. petovi fandim - dobre si urobil :y:...
6. :rofl: lucia nicholson sa obuje...
7. číslo samozrejme sedí. Problémy z toho nebudem...
8. ...dostaneš ani nevieš začo... *prvý náznak pochybnosti, či to bolo dobré riešenie
9. Inak sa tie hovadá nenaučia...
10. a jak vieš že to ukradol on?
11. Noačo, keby ho on aj neukradol prevencia nikdy nezaškodí!
12. Bol to on. *prvý krát sa dozvedáme, že ten cigáň bol zároveň zlodej, aj keď stále nevieme ako na to autor prišiel.
13. ...keď ťa stretnem možem ti dať jednu...
14. Tak gratulujem k nájdeniu. A spravil si to dobre...
.
.
.
48. až tu sa dozvedáme že bitka nebola taká ako bola opísaná v prvom príspevku
14.11.2011 - 21:53:58
00
Navrhujem, aby si poniektori diskutujuci z tejto temy zrusili konta na MTBikeri a zalozili si vlastne rasisticke bajkove forum a tam nech si dohaduju terminy vyjazdov zameranych na mlatenie osob inej farby. Ako zamienka na zmlatenie bude pokojne stacit, ak bude mat dotycna osoba napr. nejaky novsi kus oblecenia (ved to urcite ukradla).
14.11.2011 - 22:03:16
00
http://www.youtube.com/watch?v=wd63P7mYXzo
14.11.2011 - 23:27:11
00
ja PetoNZa chválim za to čo urobil a ako to urobil...možno ho mal zmlátiť ozaj tak aby to tá zrúda nerozchodila,ale aj tak chválim a teší ma,že aj v tejto dobe sa nájdu ľudia ako PetoNZ...
15.11.2011 - 01:05:59
00
aspoň Marvin a Jezus pochopili..
ja to za seba uzavriem tým že s riešením ako to prebehlo v reále už skoro súhlasím. až nato že by som ho nezkopol pretože jednak mu možem silno úblížiť (pretože helmu neverím že mal a jednak aj biku sa može niečo stať).. prebehne diskusia (odkial ho má atď čo teda prebehla), prípadne overím či je fakt moj ak by boli pochybnosti.. keby bol agresívny pravdepodobne by tiež dostal nejakú facku na ukludnenie..
to sa však výrazne líši od situácie v úvode problému..
15.11.2011 - 06:42:36
00
zaujimave že v avatare ma biely bike s čiernymi komponentami ... a ten reálny je naopak ... skutočne si vybojoval ten svoj? :))))
15.11.2011 - 07:41:49
00
Vedora nie je CTM...;)
15.11.2011 - 08:39:59
01
Nechce sa mi čítať dozadu či už sa našli :) http://www.mtbiker.sk/bazar/bicykle-celoodpruzene/178862/knolly-delierium-t.html
15.07.2013 - 18:49:49
00
Ak by sa mne stalo to isté ako petovi, skôr by som riešil otázky typu.: Ako si ho ukradol, kedy si ho ukradol a možno prečo... Myslím že relevantnejšie riešenie ako "jedna výchovná", ktorá by mala účinok učiť mongola opraviť osmičku na bicykli, by bolo riešiť AKO HO UKRADOL.! Myslím že peťoNZ nám zamlčal kľúčovú Podstatu. Ak ho dokázalo ukradnúť malé decko ako písal, myslím že ten bike asi nebol adekvátne zabezpečený. Takže s toho mi príde len jedno, že ten cigán ten bicykel videl niekde pohodený a zobral ho s tým že ho nikto nebude hľadať. Skôr by som uvažoval ja o sebe kde som urobil chybu keď mi ho ukradli.
23.07.2013 - 08:59:13
00
keyboard_arrow_up