tato kocena dokonca vyzera ze ma nejake xsko, ale zda sa ze v ponuke ho nemaju scontent.xx.fbcdn.net
30.11.2015 - 09:09:38
00
Hosť napísal:
tebou menovane znacky to robia ako charitu ? :lol:


pri citani casopisu mtbiker som sa dozvedel, ze znacka kellys(alebo firma ktorou to zacalo) vznikla na myslienke, ,,ako by sme z tych nemcov vytahli love,, ...napr. znacka banshee, podme robit skvele biky, na ktorych sa super jazdi... takze to je trochu rozdiel. ctmko asi tiez neni spolocna firma nadsencov ,,šredujúcich trejly,, ...

Myslim si, ze ked si zrataju, kolko by ich stalo zaradit mensie velkosti do ponuky a co z toho budu mat, asi im vyslo, ze sa to az tak neoplati...

btw, ty si strasny cynik, to ludia nemaju radi, ale u mna palec hore:)
30.11.2015 - 09:16:48
00
Mikee napísal:
tato kocena dokonca vyzera ze ma nejake xsko, ale zda sa ze v ponuke ho nemaju


a to by bolo prave to Sko. pomer STL/TTH je zly. 19/600.7 ??? sedlovka Lko, horna trubka Mko...

v CTMku je opacny ulet. Mko je 16,5, takze mne co som trochu uz aj do Lka vyslo, ze som dva centimetre od min. zasunu. ale toto je ten lepsi pripad by som povedal. vyrazne lepsi.
30.11.2015 - 09:21:18
00
treba sa na to pozriet realisticky - firma zamerana na cenu, ktora ma meratelny podiel na trhu vpodstate len v strednej europe to ma velmi tazke - to sa jednoducho neda porovnavat s americkymi firmami so stamilionovymi az miliardovymi obratmi...

CTM
Kellys
30.11.2015 - 09:25:33
00
geometriu maju podivne aj ine znacky a je to aj dobre - z palca si cucam ze majorita vlastnikov MTB nie su bikermi ako mi tu postihnuti, co by to az tak prezivali. Kupia si "full enduro" ktore sa im paci (ma ma cool nazov alebo farbu) a jazdia si turisticke chodnicky hladucke po rovine a su spokojni a tesia sa z toho aj zo svojho pekneho bicykla...preco nie? :) nie kazdy ma masochisticke potreby si lamat kosti a trhat maso v strmakoch, ci zatlacat semeniky do dutiny brusnej v extremnych vyslapoch.... a aj tou sstavbou tela sme rozni, tak vdaka tym nestadartnym goe si maju sancu najst biky aj ti ktori maju telesne proporcie tiez mimo hlavny prud (pomer dlzky noh a trupu).
30.11.2015 - 09:33:12
02
tak... minimalne je cenne, ze sa snazia nieco priniest na tento trh a za ceny ovela lepsie, ako nejake specialized, trek, yeti... mohli by spokojne predavat bajk pre manku s kosikom na rajdoch, ale idu aj do tychto segmentov.. Ja to velmi ocenujem, kedze nie som ochotny dat za bike miliony, len preto, aby som sa tesil z jeho exkluzivity. ked to prave podo mnou s istotou zehli rockgarden, je mi jedno co je na tom rame napisane, hlavne, ze to perfektne funguje. ze to trochu derie debonair tlmic v tom tuneli v sedlovej rure, to ma az tak netrapi:)
30.11.2015 - 09:34:06
00
Riesit geometriu je dnes u bajkov uplne out zalezitost. Dnes ficia ine veci. Pozriem na bajk .. ma tam ovalny prevodnik ? Nema ? Prec s nim.
30.11.2015 - 09:42:43
01
možno za chvíľu prídu aj oválne kolesá :lol:
30.11.2015 - 09:45:08
00
lto napísal:
Riesit geometriu je dnes u bajkov uplne out zalezitost. Dnes ficia ine veci. Pozriem na bajk .. ma tam ovalny prevodnik ? Nema ? Prec s nim.


ides si svoje:)
30.11.2015 - 09:48:23
00
Chcel som vas ukludnit, aby ste prisli na ine myslienky :lol: .. zda sa mi,ze zabudate, ze na bajku treba hlavne slapat :P, vy zjazdari.
30.11.2015 - 09:56:29
03
"vy zjazdari" :y: :) jj, dnes sa vsetci vedia len z kopcekov spustat.
30.11.2015 - 10:00:47
00
enduro si kupujem kvôlu pocitu zo zjazdu a trailov, horšiu stúpavosť kľudne oželiem ;)
30.11.2015 - 10:05:47
02
iron.hide napísal:
"vy zjazdari" :y: :) jj, dnes sa vsetci vedia len z kopcekov spustat.


no podľa toho čo vidím, tak 80% sa z tých kopčekov spúšťať moc nevie ;)
30.11.2015 - 10:06:21
00
lto neboj nic, na slapanie sa nezabuda. CTM Scroll, teda podla teba Trek:) sa pedaluje uplne super. a netreba zabudat, ze enduro je od slova endurance, takze pedalovat pedalovat pedalovat.... .)
30.11.2015 - 10:17:16
05
No ak sa rozhodnem, ze to je predsa len Trek, tak budes musiet nieco spravit s tym capom v zadnom kolese.
A co sa tyka slapania aj mne sa slape dobre na Reignovi, dokonca tie najvacsie stupaky vyslapem len na nom, ale jaksi stale pozorujem, ze jeho priemerna rychlost je vyrazne nizsia ako na XC bajku ... ani ovalny prevodnik to nezachrani :D
Enduro je mozno endurance, ale ja by som to videl skor v zmysle, kto viac zlomenin a titanu v znesie v kostiach :)
30.11.2015 - 10:43:52
00
keyboard_arrow_up