Nic sa nedeje je to normalna vec ze nieco sa povie alebo napise a znie to uplne inak
Otom je komunikacia ze si treba veci vediet vysvetlit
Som bezny uzivatel a neviem ci bude premna najvhodnejsi ale som chcel novy bajk a toto namna vyskocilo takato zlava no nekup to
Bol som na predajni a vraj sa to dost rychlo vypredava celkovo co dali specialized zlavy na vsetko
Tie zlavy mali byt uverejnene vraj az tento pondelok cize vcera ja som ho zajednal uz minuly tyzden stredu vraj to niektore predajne urobili aby si nahnali viac zakaznikou
Na SVK to mala nanete len jedna predajna z Dolneho Kubina tak som zavolal do predajne v TT a povedali ze to pozru zavolaju lebo otom nevedeli a povedali ze ho mozu hned objednat tak objednali
Ani v BA v specialized ta zlava nesvietila az vcera
Inak Lozorno mam blyzsie mozem zajst osobne dakujem za typ mam to za rohom
23.04.2024 - 16:05:42
01
What do you mean by "blyzsie"?
23.04.2024 - 20:16:32
30
Inak skvelý servis odpruženia môžem odporučiť Bikeroom Prievidza. Dominik má špičkové vybavenie vrátanie dusíka. Robí RS aj FOX. Veľmi poctivo a kvalitne.
23.04.2024 - 20:18:06
02
branomelis napísal:
Ja nemám nový pohon transmission . Kupoval som len S-works STUMP rám. A ten teraz šiel pár dní po tom ako som ho kúpil do mega výpredaja. Výhodou je hlavne tlmič FOX X2 model 2024, takže by to mal byť úplne iný tlmič ako pôvodná kazová X2ka. Tá cena na ktorú to spadlo bola šialená. Nechápem ako môže niekto predávať v zľave 50%, to potom aká je na tom marža ? ?‍♂️


Jazdis ho ako Mullet alebo na 29? A ako si pls vyriešil ochranu dolnej ramovky ,vraj je to tam hodne poddimenzované pod SWATom.
30.05.2024 - 08:41:10
00
Jazdím to ako 29ku. Tak sa tá rámová sada aj predáva. Na mullet je potrebné dokúpiť príslušné vahadlo. Ochrana spodnej rámovky je z výroby riešená plastovým krytom a nalepenou fóliou. Mám to v takej špeciálnej žltej matnej a ešte navyše aj drsnej farbe, takže na tom nedrží takmer žiadna fólia. Je to ako matný lak a na ňom ako keby niekomu odfúklo častice rôznych farieb.
30.05.2024 - 09:41:08
00
Aha som myslel ,že keď X2 ,tak to máš Evo,mne ide rám Evo,a mal by obsahovať vahadla na 27.5 aj 29 a tak isto aj hlavko 0 a + -1 stupeň,na PB je kopec deštrukcii práve v tom mieste toho plastového krytu ,ten nič neznesie a karbon pod tým je strašne tenky,takže si to pozri ,aby si prípadne ešte niečo naviac poriešil.
30.05.2024 - 09:51:09
00
Ja mám EVo a v balení žiadne vahadlo na 27,5 nebolo. Treba ho dokúpiť. Možno k celému bicyklu to dávajú, ale v rámovej sade to nebolo. Tlmič X2 teraz už nepoužívam, lebo som tam nahodil RS Superdeluxe ultimate pružinu. Hlavové zloženie s nastavením rôznych uhlov bolo priložené, ale mám to na strednej hodnote. Plast musím pozrieť, ale ešte som ho tak solídne netrafil, takže je stále po 500km ako nový, ale isto to kdesi zavesím - je to len otázka času.
30.05.2024 - 10:31:22
01
Ja som sa mesiac lámal,chalanisko z BF ho zverejnil , taky šedý,tak ma dostal,je to ale 2023,čo je defaultne Mullet a v balení mal aj vahadlo na 29. Dnes už zmizla aj S3 ,ostali už len S1 a S2.
A keď to porovnáš,aké to je vozenie? Na strune to musi byť bomba. Ake nastavenie HA a BB Ti najviac vyhovuje?
30.05.2024 - 18:44:52
01
Ten môj STUMP som tak narýchlo kupoval ako všetko. Mám doma viac bicyklov, len jeden ide dobre na dlhých tratiach, ďalší zas fajn do kopca biedne dolu kopcom, potom ďalší dobre dolu kopcom a chcelo to čosi vyváženejšie. A z toho všetkého čo ponúka trh, tak najlepšie parametrami je na tom Stump EVO - zdvihy, rozmery, uhly, BSA stred, swat úložisko, náradie...taký bike čo má v podstate všetko - inak nie som fanúšik Specialized napriek tomu ho mám :) Len samozrejme ho mám hodne upravený..takže HA neviem reálne aký mám, lebo mám iný offset na vidle ako by mal byť, ale misky mám nastavené na strednej zostave, čo by malo byť tuším 64,6° (reálne pri 51mm offsete mám teda asi pod 64°). Pružina sa mi na tom viac páči ako vzduchová X2ka. Dokonca som mal doma tlmič Marzochci Bomber s progresívnou pružinou 450-550lb, ale ten tlmič sa nedal dobre otočiť v ráme aby sa dala použiť aj termoska v košíku, tak som sa na odporúčanie LOAMWolfa dal na RS Superdeluxe a dobre som urobil. Na 450lb pružine to má lepšie parametre ako na tej progresívnej 450-550 a na konci to pekne zastaví HBO ako v perinke, takže presne tak ako to mal v teste LOAM Wolf s tým efektom bezodného zdvihu.
30.05.2024 - 20:40:07
00
Jj super recenzia ,díky za postrehy.🙂
30.05.2024 - 21:07:32
00
Treba to poskúšať a popozerať, lebo som bol prekvapený aké problémy robí pružina na Stumpe. Rôzne polámané kusy a tak. V podstate som už moc RS veci na bike okrem tlmiču RS Vivid nechcel, ale tento RS SD Ultimate coil aktuálnej generácie je zaujímavý a za fajn peniaze musím povedať. V tabuľke kompatibility s daným rámom je vedený ako plne kompatibilný a v porovnaní s napríklad extra luxusným a násobne drahším OHLINS TTX 22 vychádza pri jazdných dojmoch lepšie. :)
30.05.2024 - 21:46:18
11

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up