Dnes bola na programe celodenná MTB makačka hlavne po kysuckých cyklochodníčkoch. Trasa išla cez sedlo Žiarce do Horného Vadičova, odtiaľ do Lutiš, ďalej do Klubiny a potom ponad Starú a Novú Bystricu až na Vychylovku, pokračovali sme okolo Bystrickej priehrady až do Terchovej, kde sme to honosne zakončili v miestnej haluškárni účastníci: ja, Majo a Rišo
poukazy navigate_next
comment Komentáre ku fotografii
Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre