Do roka a do + jedného dňa som sa znovu vybral pojazdiť do Tatier.....tentokrát zo Štrby na Štrbské, cez Smokovce, do Ždiaru, do Ostruňe, cez Hanušovské sedlo a sedlo Magura do Spišskej Belej a cez Kežmarok a Poprad späť do Štrby....dokopy 137 km.....na konci ma poriadne vytrápil silný protivietor ale inak parádna jazda
poukazy navigate_next Požičovňa Pozri si ponuku bicyklov ale aj inej výbavy a vytvor si online rezerváciu navigate_next
comment Komentáre ku fotografii
Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre