v nedelu som stravil na Spišskej Magure moja trasa zacala od Toporca,Toporecké sedlo odtial po modrej cez Bachledovu,Magurka,Ždiar ...mal som este cas tak som si dal Chatu Plesnivec skoncil som v Tatranskej Lomnici
poukazy navigate_next Požičovňa Pozri si ponuku bicyklov ale aj inej výbavy a vytvor si online rezerváciu navigate_next
comment Komentáre ku fotografii
Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre