Po týždni opäť dlhšia trasa, tentokrát som si spojil dve priehrady. Trasa: Oravský Podzámok - Pribiš - Pucov - Osádka - Lúčky - Liptovská Mara - Huty - Zuberec - Tatliakova chata - Oravice - Trstená - Oravská priehrada - Námestovo - Hruštín - Oravský Podzámok
poukazy navigate_next
comment Komentáre ku fotografii
Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre