Ahojte, poslednu dobu mam problem a to, ze po exportovani zaznamov na strava.com su tieto trasy na strave skratene. Raz o 5 km, inokedy 20 km a podobne. Z poslednych 16 zaznamov na strave je 12 zaznamov skratenych. Uz mi to ide na nervy, lebo viete ako to je, co nie je na strave akoby sa nestalo Pritom v Sigma data centre su zaznamy v poriadku. Doteraz som taky problem nemal, zacalo to z nicoho nic. Preinstaloval som program Sigma data center na inu verziu, uviedol Sigmu ROX do tovarneho nastavenia a nepomohlo.

Problem nastava zrejme pri zmene formatu zo .slf na .fit (.slf format pouziva tachometer Sigma ROX, ale na stravu sa exportuje format .fit kedze strava .slf nepodporuje). Skusil som teda rucne vyexportovat zaznam do .fit a potom ho manualne nahrat na stravu a skutocne je takto zaznam skrateny. Zaznam na strave je vzdy skrateny v mieste kde na nejaky cas zastavim, ci uz na 10 sekund alebo na 5 minut. Pocas jazdy takto zastavim niekolkokrat, pri poslednom zastaveni vsak nastava koniec trasy pri formate. fit. Riesenie by mohlo byt nezastavovat pocas vyjazdu, ale to mi pri vyjazde 200 km silno nevyhovuje

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up