Kalendár podujatí

1. Zimný MTB maratón na Slovensku

1. Zimný MTB maratón na Slovensku

Pozvánka a propozície k piatemu ročníku prvého zimného MTB maratónu na Slovensku.

Dátum konania

Dátum: sobota 19.1.2013
Miesto: Bratislava, Železná Studienka, Cesta Mládeže - Snežienka.

Zobrazenie na Google maps.Trasa

MTB 29km / 650m prevýšenie

BEH 9.7km / 160m prevýšenie

Štart

11:00

Kategórie

A: ženy, do 29
B: ženy, 30-39
C: ženy, 40+
D: muži, do 18
E: muži, 19-29
F: muži, 30-39
G: muži, 40-49
H: muži, 50+

Prezentácia

 • piatok: 15.00 - 19.00
 • sobota: 08.00 - 10.30

 • Za prihláseného ste považovaní len po zaplatení štartovného.

  Občerstvenie

 • na trati 1x Biely Kríž
 • v cieli

 • Pretekári mladší ako 18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom zákonného zástupcu, ktorý podpíše prihlášku pri prezentácii.

  Prihlásenie

  Na preteky sa môžete prihlásiť cez online registráciu do 15.1.2013. Po online registrácii je nutné si prihlášku vytlačiť a priniesť so sebou na prezentáciu.

  Číslo účtu: 262 307 6182 /1100
  IBAN: SK90 1100 0000 0026 2307 6182
  SWIFT / BIC: TATRSKBX

  Ako variabilný symbol použite registračné číslo, ktoré vám bolo pridelené pri registrácii (je uvedené na prihláške, ako aj v zozname prihlásených účastníkov ).

  Prihlásenie a platba v hotovosti je možná v predajniach:

  INTERSPORT (AVION SHOPPING PARK, Ivanská cesta 16, Bratislava)
  INTERSPORT (AUPARK, Einsteinova 18, Bratislava)
  INTERSPORT (OC Centrál, Metodova 4, Bratislava)
  INTERSPORT (OC Galeria Tesco, Lamačská cesta 6210, Bratislava)
  INTERSPORT (Palace Zlaté Piesky, Cesta na Senec 2/A, Bratislava)
  LIBIKE BIKE (Lipského 11, Bratislava)
  KOLIESKO (Mlynská 4/A, Stupava)

  Štartovné

 • uhradené do 31.12.2012 – 15 EUR
 • uhradené od 1.1.2013 do 15.1.2013 – 20 EUR
 • uhradené osobne pri prezentácii 19.-20.1.2013 – 25 EUR

 • Pretekári, ktorí sa zaregistrujú na MTB a BEH budú mať zvýhodnené štartovné. Bližšie info v záložke Zimný BEH / KOMBINÁCIA / Propozície MTB+BEH.

  V cene štartovného je: Každý účastník maratónu si v štartovom baličku nájde 0,5l nápoj Gatorade; športové tyčinky od PoweBar; Promo balenie ekologickej chémie CYKLOSTAR; občerstvenie na trati; v cieli guláš; 0,5l nealko alebo pivo; DVD z maratónu; pamätné tričko (osobne pri prezentácii v deň štartu negarantujeme).  Ceny:

  Vecné ceny získajú prví traja pretekári v každej kategórii. Ceny pre víťazov pripravili: VILLA KREJZA, NADÁCIA INTENDA, DAINESE, BENESPORT, Eleven Sportswear, Sportfull-Davorin, Koliesko, Pepsi Cola-Gatorade, FOTOLAB, Cyklostar, Hotel Max Inn Bratislava a Hotel EMINENT Stupava poskytnú hodnotné ceny.

  CENA ŽUPANA

  Predseda BSK, Pavol Frešo odovzdá Absolútnemu víťazovi v MTB päťdňový pobyt v srdci Vysokých Tatier pre dve osoby s raňajkami v komfortne zariadenej dvojposteľovej izbe s balkónom vo Villa Krejza v Starom Smokovci. Pobyt obsahuje štyri neobmedzené vstupy do wellness hotela Belevue a 30% zľavu na trojdňový SKI pas do lyžiarských stredísk v Tatranskej Lomnici a na Štrbskom Plese. Pobyt v celkovej hodnote 350,- EUR venuje Villa Krejza Starý Smokovec.


  CENA Primátora hlavného mesta BRATISLAVA

  Absolútnemu víťazovi v kombinácii MTB + BEH odovzdá Primátor hlavného mesta Bratislava Milan Ftáčnik pohár spolu s víkendovým pobytom pre dve osoby v Jasnej od Nadácie INTENDA.

  Firma Regina Import Hronské Kosihy venuje víťazom v každej kategórii kvalitné značkové okuliare R2 v hodnote 40,- Eur.


  Firma ELEVEN Sportswear Jablonec nad Nisou, venuje víťazom v každej kategórii hodnotný komplet športovej čapice spolu s multifunkčnou šatkou v hodnote 30,- Eur za set. Tento set bol vyrobený špeciálne na zákazku vo farbách nášho maratónu. ELEVEN Sportswear Vám poskytuje možnosť vyrobiť si na zákazku veľmi kvalitné a odolné športové oblečenie podľa vlastnej fantázie.


  Tombola:

  Každý účastník pretekov bude zaradený do tomboly.
  Ceny pre víťazov a do tomboly pripravili: Koliesko, UniCredit Bank, DAINESE, BENESPORT, Eleven Sportswear, Sportfull-Davorin, OLO, Kytička, Pepsi Cola-Gatorade, FOTOLAB, Cyklostar, Hotel Max Inn Bratislava a Hotel EMINENT Stupava poskytnú hodnotné ceny.


  Hlavná cena v MTB tombole je bicykel KTM ULTRA SPORT 29 z bicyklového obchodu KOLIESKO.


  Dodatočné informácie

 • Vklady dopredu prihlásených pretekárov, ktorí sa nezúčastnia pretekov nebudú vrátené
 • Doklad o zaplatení si zoberte na prezentáciu pre prípad reklamácie.
 • V prípade neuskutočnenia závodu z dôvodu živelnej pohromy alebo epidémie sa štartovné nevracia.

 • Časomieru zabezpečuje

 • firma: VOS-TPK
 • technika merania času: pasívny čip
 • v prípade straty a neodovzdania čipu, štartujúci uhradí poplatok 10 €
 • časomiera bude merať čas cyklistom do 16.00 hod.

 • Podmienky účasti:

 • podujatie sa uskutoční za každého počasia, v prípade extrémne nepriaznivého alebo chladného počasia si usporiadateľ z bezpečnostných dôvodov vyhradzuje právo na zmenu (skrátenie) trate
 • cyklomaratón sa ide za plnej cestnej premávky na vlastné nebezpečenstvo
 • odporúčame lekársku prehliadku
 • osoby do 18 rokov sú povinné k prihláške doložiť písomný súhlas rodičov (!), osoby do 15 rokov smú absolvovať maratón len v sprievode zákonného zástupcu
 • certifikovaná prilba podľa najnovších noriem je povinná pre všetkých pretekárov počas celých pretekov ( kožená, cestná retro pokrývka hlavy nie je prilba určená pre náš MTB maratón!!!, v prípade že ju bajker použije a nedodrží naše nariadenie, bude rozhodcom nekompromisne diskvalifikovaný )

 • Zloženie prilby počas pretekov bude potrestané diskvalifikáciou pretekára a aj následným vylúčením zo žrebovania v tombole! Usporiadateľ, ako aj všetky osoby a organizácie, ktoré sú spojené s uskutočnením podujatia odmietajú výslovne účastníkom každé ručenie za škody osôb, vecí a majetku, ktoré sa vyskytnú pred, v priebehu alebo po podujatí. Účastníci jazdia v každom ohľade na vlastné nebezpečenstvo a nesú civilnú (občiansku) aj trestnoprávnu zodpovednosť za všetky nimi alebo ich vozidlami spôsobené škody. Účastníci sa podpisom zriekajú uzavretia tohto ručenia pri každom v súvislosti so súťažou utrpenom úraze alebo nehode na právo postupovania alebo postih voči usporiadateľom a ich zmocnencom. Beriem na vedomie, že v prípade úrazu nebudem klásť na usporiadateľov žiadne nároky. Ďalej beriem na vedomie, že sa dodržia nariadenia usporiadateľov. Som uzrozumený (súhlasím) s podmienkami účasti a prihlasujem sa na vyššie uvedené podujatie. Pre osoby mladšie ako 18 rokov je nevyhnutný podpis zákonného zástupcu. V prípade odstúpenia z pretekov a nenahlásenia svojho odstúpenia organizátorovi, znáša všetky následky spojené s jeho hľadaním sám pretekár.

  Ubytovanie:

  Tu

  V prípade nejasností nás kontaktujte:

  Juraj Jánošík, juro@stupavskymaraton.sk
  Pavol Grujbar, alo@stupavskymaraton.sk">palo@stupavskymaraton.sk

  Preteky sa konajú za každého počasia.
  Organizátor pretekov si vyhradzuje právo zmeny programu.
  report_problem Našiel si v texte chybu?
  keyboard_arrow_up