Pravidlá používania stránky MTBIKER

Táto stránka existuje aby slúžila komunite cyklistov na Slovensku. Chceme, aby stránka bola miestom, kde cyklisti a cyklistky nájdu všetky informácie, ktoré o svojom hobby potrebujú a aby mali priestor na komunikáciu s rovnako zameranými ľudmi. Na to, aby táto stránka fungovala a slúžila všetkým máme niekoľko pravidiel, s ktorými používaním služieb stránky MTBIKER súhlasíš:

 • Nebudeme tolerovať vulgárne, rasistické, extrémistické alebo inak neznášanlivé príspevky a komentáre. Tieto budú po nahlásení bezodkladne zmazané a ich autori nebudú mať na MTBIKER prístup.
 • Nechceme, aby boli komentáre, inzeráty, fotografie a príspevky vo fóre zneužívané na reklamu. Takýto obsah môže byť zmazaný.
 • Nie je v našich silách kontrolovať originalitu tovaru v bazári ani identitu naších užívateľov. Nenesieme zodpovednosť za škody ani ujmu, ktoré môžu vzniknúť zverejnením inzerátu na stránke MTBIKER. Budeme spolupracovať s pôvodným majiteľom a políciou, ak sa u nás objavia inzeráty na ukradnutý tovar.
 • Všetky články, videá, fotografie, diskusné príspevky, komentáre a iné materiály nahraté na stránku užívateľmi sú ich názormi a nie názormi redakcie alebo prevádzkovateľa MTBIKER. Nenesieme zodpovednosť za obsah týchto materiálov, ani za škody ani ujmu, ktoré môžu vzniknúť zverejnením týchto materiálov na stránke MTBIKER.
 • Všetky články, videá, fotografie, diskusné príspevky, komentáre a iné materiály, ktoré nahrávaš na náš server, musia byť Tvojim autorským dielom, alebo k nim musíš mať adekvátnu licenciu. V prípade porušenia autorských práv tretej osoby môže MTBIKER od Teba požadovať náhradu škôd, ktoré toto konanie spôsobí tretej osobe.
 • Pridaním diskusného príspevku, článku, inzerátu, komentáru, výjazdu, fotografie alebo iného materiálu na stránku MTBIKER udeľuješ prevádzkovateľovi tejto stránky licenciu na akékoľvek použitie týchto materiálov v rámci webových stránok a Facebook, Instagram či YouTube kanálov patriacich prevádzkovateľovi. Územný rozsah tejto licencie nie je obmedzený a licencia je udelená na dobu neurčitú.
 • Registrácia je určená len pre dospelých a deti od 16 rokov. Ak máš menej ako 16 rokov, musíš nám doložiť súhlas zákonného zástupcu.
 • Sme radi, ak zdieľaš naše články, videá alebo fotografie, ale žiadame, aby si vždy uviedol/la autora a odkaz (hyperlink) na MTBIKER, inak porušuješ naše autorské práva, prípadne autorské práva našich užívateľov.
 • Sme neradi, ak používaš AdBlock (alebo podobné pluginy) a tým nás oberáš o reklamný príjem, vďaka ktorému táto stránka žije. Ak blokuješ reklamu a chceš stránku používať, podpor nás nákupom v našom e-shope.

Náš prísľub používateľom MTBIKER

 • Tvoje údaje sú u nás v bezpečí a nikdy ich neposkytneme tretím stranám bez Tvojho explicitného povolenia. Viac o našich zásadách ochrany súkromia a osobných údajov nájdeš tu.
 • Robíme všetko čo je v našich silách, aby sme odstránili nevhodný obsah nahratý užívateľmi. Ak nám pomôžeš nahlásením takéhoto obsahu, zvládneme to rýchlejšie.
 • Snažíme sa byť čo najobjektívnejší v našich článkoch a príspevkoch, ale každý článok a príspevok je subjektívnym názorom jeho autora.
 • Užívatelia sú pre nás na prvom mieste. Riadime sa spätnou väzbou od našich užívateľov, ale nie vždy je možné vyhovieť všetkým. Snažíme sa vždy nájsť riešenie, ktoré vyhovuje absolútnej väčšine užívateľov.


MTBIKER s.r.o. - prevádzkovateľ stránky MTBIKER