place Bílovice nad Svitavou

Vlakvlak

place Bílovice nad Svitavou

Segment na mape

place Graf prevýšenia

Rebríček

# Člen Čas Priemerná rýchlosť Priemerný výkon Dátum
1. MartinSuchanek 01:41 35.91 km/h 220 W 12. 10. 2021
2. samuelcibulka 01:45 34.54 km/h 249 W 1. 6. 2024
3. budikm 01:45 34.54 km/h 244 W 7. 3. 2023
4. RisoLP 01:52 32.38 km/h 206 W 10. 10. 2022
5. bohemiacyclingirl 01:53 32.09 km/h 178 W 7. 9. 2022
6. HorSa 01:58 30.73 km/h 163 W 26. 4. 2022
7. mstehlo 02:00 30.22 km/h 152 W 16. 7. 2022
8. MartinNemeth 02:06 28.78 km/h 132 W 4. 6. 2023
9. bagr84 02:07 28.56 km/h 196 W 30. 7. 2021
10. DaGr 02:08 28.33 km/h - 23. 5. 2024
11. stalky000 02:08 28.33 km/h 218 W 13. 7. 2023
12. roberthrachiar 02:11 27.68 km/h 171 W 4. 9. 2020
13. kkrtekk 02:12 27.47 km/h - 19. 8. 2023
14. RadoslavElias 02:13 27.27 km/h 259 W 20. 10. 2023
15. mrazmichal94 02:13 27.27 km/h 49 W 20. 8. 2020
16. Skipi11 02:13 27.27 km/h 265 W 12. 4. 2023
17. FiBBRLZ 02:14 27.06 km/h 152 W 6. 4. 2024
18. Andruska 02:14 27.06 km/h 125 W 5. 9. 2023
19. tomasposefko 02:16 26.67 km/h 110 W 14. 9. 2023
20. martinsmolka76 02:17 26.47 km/h 219 W 22. 4. 2023
Formulár sa odosiela

bar_chart Základné údaje o segmente

Vzdialenosť 1,01 km
Profil 0,3 %
Nastúpané 5,2 m
Najnižšia nadmorská výška 218,00 m
Najvyššia nadmorská výška 223,20 m

schedule Najlepší čas

MartinSuchanek
01:41 (12. 10. 2021)
Počet pokusov: 47

Počet pokusov: 47
keyboard_arrow_up