place Bílovice nad Svitavou

Vlakvlak

place Bílovice nad Svitavou

Segment na mape

place Graf prevýšenia

Rebríček

# Člen Čas Priemerná rýchlosť Priemerný výkon Dátum
21. martinsmolka76 02:17 26.47 km/h 219 W 22. 4. 2023
22. biker09 02:20 25.9 km/h 169 W 29. 3. 2017
23. vpatrick 02:21 25.72 km/h 122 W 21. 6. 2024
24. kriskamisko28 02:22 25.54 km/h 185 W 1. 9. 2023
25. DalajkaS 02:31 24.02 km/h - 15. 5. 2024
26. Acnnair 03:11 18.99 km/h - 23. 5. 2024
27. mimihozova 03:15 18.6 km/h 142 W 21. 9. 2023
28. HalaBala 03:17 18.41 km/h - 7. 6. 2023
Formulár sa odosiela

bar_chart Základné údaje o segmente

Vzdialenosť 1,01 km
Profil 0,3 %
Nastúpané 5,2 m
Najnižšia nadmorská výška 218,00 m
Najvyššia nadmorská výška 223,20 m

schedule Najlepší čas

MartinSuchanek
01:41 (12. 10. 2021)
Počet pokusov: 47

Počet pokusov: 47
keyboard_arrow_up