Cyklistické trenažéry a valce

Trenažéry

MTHIKER outdoor bazár

Predaj a doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

Tacx Flux 2 Smart Bundle trenažér (pulzomer + cykloflaša + 6-mesačná licencia TACX PREMIUM)

Tacx Flux 2 Smart Bundle trenažér Interaktívny trenažér Tacx T2980 Flux 2 Smart patrí k trenažérom, pri ktorých nedochádza k prenosu výkonu cez plášť a vďaka tomu je tak tichý, že budete počuť iba vašu reťaz. Upravená a výkonnejšia verzia obľúbeného trenažéru Flux s možnosťou použitia bicykla s dlhým ramienkom prehadzovačky. Stačí len vybrať zadné koleso, nasadiť kazetu na trenažér a spojiť sa s aplikáciou na smartfóne, alebo tablete. Súčasťou balenia sú adaptéry na pevnú os 142 / 148x12 mm. Alebo použitie klasického rýchloupináku. Elektromagnetická brzda s maximálnym výkonom 2000 W umožňuje presnejší prenos a meranie výkonu. Vie simulovať stúpania 0 až 16 % aj rovnú cestu, ak použijete trenažér bez ovládania.
Nový produkt so zárukou
Cena: 759 € 799 € -5%

Predám nový Tacx boost bundle trainer

Predám nový odporový trenažér Tacx boost bundle. V balení je aj garmin snímač rýchlosti(Bluetooth) a licencia na tacx software. Trenažér je nový , nepoužitý v neotvorenej krabici. Dôvod predaja: výhra na pretekoch a ja trenažér mám. Špecifikácia tu: https://www.nositelnaelektronika.sk/tacx-boost-trainer-bundle-odporovy-cyklotrenazer/
169 €

Trenažér Elite

Osobný odber Martin/Trencin
55 €

Nový trenažér Elite Volare Mag Speed

Nový magnetický trenažér Elite pre všetky priemery kolies, cestné aj horské. Nikdy nepoužitý. Veľmi tichý trenažér. 5 režimov záťaže ovládaných páčkou, výkon regulovaný 10-1000W.
70 €

Cyklotrenazer

Zdarec... ponúknite, chcel by som kúpiť...
1 111 €

Trenazeer Tacx

ponukam k predaju cyklotrennazer Tacx, dovod predaja prechod na Smart v pripade zaujmu kontaktovat spravou, preferujem osobny odber, po uhrade na ucet viem zaslat postou
80 €

Tacx Flow i-Magic t901

Predám málo používaný trenažér Tacx Flow i-Magic T1901. Je to trenažér s elektronickou obsluhou. Magnetickú odporovou jednotku nastavujete prostredníctvom cyklopočitača na riadidlách. Vďaka tomu môžete na displeji sledovať údaje o aktuálnej rýchlosti, výkonu, frekvenciu šliapania, prejdenej vzdialenosti, času a tepovej frekvencii (potrebný kompatibilný merač tepu). Trenažér je v Bratislave - Ružinove. Kontakt cez Mtbiker správu. Ďakujem.
80 €

Wahoo Kickr Snap

Predám rok používaný trenažér Wahoo KICKR SNAP, ktorý sa ľahko nastavuje a prináša realistický zážitok z jazdy vonku do indoor tréningu. Nová voľnobežka s LED ukazovateľmi pripojenia, ktorý možno spárovať s množstvom rôznych tréningových aplikácií (ako napr. Zwift a Trainer Road) a meračmi výkonu od tretích strán.
290 €

Cyklotrenažér Elite Qubo Fluid

Predám tento tichučký trenažér vhodný aj do bytu. Záťaž sa reguluje klasicky radením na bicykli, takže simuluje reálnu jazdu na ceste. Veľmi dobrý stav.
80 €

Tacx Flow Smart

Predám cyklotrenažer Tacx Flow smart- jednu zimu používaný TACX Flow Smart - je pokročilý odporový cyklotrenažér so smart funkcionalitou a riadením prostredníctvom aplikácie v PC, tablete alebo smartfónu. Podporuje tiež možnosti jazdy po virtuálnych trasách, priamo použiteľný s Garmin športtesterom a cyklopočítačmi a zároveň kompatibilný pre použitie s aplikáciami tretích strán - Zwift, TACX, Rouvy, Trainner Road.
180 €

Smart cyklotrenažér Elite Qubo Digital Smart B+

Predám používaný smart cyklotrenažér Elite Qubo Digital Smart B+ s podložkou pod predné koleso. Bezchybný chod, kompatibilný so všetkými tréningovými aplikáciami (zwift, rouvy, wahoo systm, ...) alebo cyklo počítačmi s podporou ovládania smart trenažérov pomocou ANT+ (Garmin, Wahoo, ...) Pripojenie Bluetooth aj ANT+. Stačí založiť bicykel a jazdiť.
110 €

Elite Suito T

Predam trenazer Elite Suito T. Pouzivany jednu sezonu. Cena 380 EUR. Osobny odber. V pripade dohody mozem priviest do Zilina alebo Bratislavy.
380 €

ThinkRider A1

Predám cyklotrenažér značky ThinkRider A1. Trenažér je málo používaný a dá sa bezproblémov spárovať so Zwiftom, Rouvy. Je určený do výkonu 1300W.
250 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up