Hlavové zloženia

Hlavové zloženia

MTHIKER outdoor bazár

Predaj alebo doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac

Novy strieborný Burgtec Top + Cap Bolt

Nove nerozbalene kupovane z bike 24 Srubka +vrsok =7€ Samotny vrsok =4€ Samotna srubka = 4€ Mam 2 xStrieborné vrsky 1 xStrieborná skurtka 1x Fialova skrutka
7 €

Nový Burgtec bolt Cap fialovi

Nove pozri aj ostatne inzeraty
4 €

Nový Burgtec bolt Cap Zlaty

Nove pozri aj ostatne moje inzeráty
4 €

Mysky +/- 1° a 2°

Predam set mysiek na zmenu hlavovehu uhlu +/- 1° a 2° stupne je to original na Mondraker summum 2021 a novsi vonkajsi priemer 56mm
50 €

Adaptér Hope z 1 1/8" na 1.5" s ložiskom

Adaptér hlavového zloženia (spodnej misky) s ELVEDES ložiskom použiteľný na montáž 1.5" tapered vidlice do 1 1/8" rámu (do rámov s rovným krkom). Adaptér sa použije namiesto spodnej misky hlavového zloženia. Nový nepoužitý - plánoval som prerobiť bicykel ale ten nakoniec predávam.
40 €

FSA expander

Ježko do karbonového stĺpika vidlice 1 1/8".
8 €

Krytky nukeproof

nové krytky nukeproof, cena 5€ za ks
5 €

Fsa hlavové zloženie 49,57mm

Kované hlavové zloženie s oceľovými miskami určené pre: • rám s vnútorným priemerom hlavovej rúrky 49.57mm • klasický 1-1/8" stĺpik vidlice Horná miska je úplne nová, nikdy nejazdená. Spodná miska bola jazdená tak 15 krát následne som zmenil vidlicu kde bol tappered krk takže som menil spodnú misku. Cena je za všetko čo je na obrázkoch. Cena 15 eur.
15 €

BBB Bhp-20 extender 25,4mm

Dobry den, mam na predaj tento extender, stav ako novy, velmi nepouzity. Dovod predaja: nemam pre neho vyuzitie. Viem aj poslat.
13 €

Hlavové zloženie FSA Orbit Is-2

Predám nové, nikdy nepoužité Hlavové zloženie FSA Orbit IS-2 : ntegrované hlavové zloženie určené pre rámy s hlavovou rúrkou • hore: s vnútorným priemerom 41.2mm/vonkajším priemerom 45mm • dole: s vnútorným priemerom 41.2mm/vonkajším priemerom 45mm a stĺpik vidlice 1-1/8". Ložiská FSA TH-873E, 36°x45° s kosouhlým stykom (ACB - Angular Contact Ball bearings) majú vysokú presnosť chodu, ktorá je zabezpečená vďaka optimalizovanej vnútornej konštrukcii, ktorá umožňuje zachytávanie súčasne pôsobiaceho radiálneho a axiálneho zaťaženia. Výška hornej krytky 15mm. Výška hlavového zloženia mimo rámu (stack height): 16.7mm Balenie obsahuje ježka FSA pre kovový stĺpik vidlice. Hmotnosť 65g.
24 €

Deity

Predam novu oranzovu sadu deity https://www.elementstore.sk/deity-krtyka-hlavoveho-slozeni-crosshair-P/
18 €

Scott krytka h. zloženia a dištančné podložky pre Syncros Fraser iC

Predám nový set krytky hlavového zloženia spolu s dištančnými podložkami "SCOTT krytka h. zloženia a dištančné podložky pre Syncros Fraser iC " mám dva takéto sety. len vážny záujem. v cene nie je poštovné.
25 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up