Klasické

Klasické

MTHIKER outdoor bazár

Predaj alebo doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

Fsa hlavové zloženie Orbit Equipe

Kvalitné kované hlavové zloženie s ACB ložiskami FSA TH-872E určené pre: • rám s vnútorným priemerom hlavovej rúrky 34mm • 1-1/8" stĺpik vidlice ACB ložiská s kosouhlým stykom (ACB - Angular Contact Ball bearings) majú vysokú presnosť chodu, ktorá je zabezpečená vďaka optimalizovanej vnútornej konštrukcii a umožňuje efektívne zachytávanie súčasne pôsobiaceho radiálneho a axiálneho zaťaženia. Balenie obsahuje ježka FSA pre 1-1/8" stĺpik vidlice. Výška hlavového zloženia mimo rámu (stack height): 28mm Hmotnosť 105g.
Nový produkt so zárukou
Cena: 29,29 €

Ježko do karbónového stĺpika vidlice

Už použitý sezónu,ale 100% stav.zn:felt
4 €

Madone SLR - Headset

Dobrý deň, Mám na predaj úplne nové ani raz nejazdené headsety od značky TREK. Headsety pasujú na modely bicyklov od značky TREK a produktovej rodiny Madone SL. Okrem headsetov mám na predaj aj cover headset v čiernej farbe. Záruka ešte platí. Okrem headsetov mám na predaj aj riadidlá a predstavec pre celkovú kompatibilitu. Cena za kus headset - 18 EUR. Cena za kus cover headset - 35 EUR. Link na riadidlá: https://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty/riaditka-a-rohy/cestne-riaditka/4493552/madone-slr-handlebar.html Link na predstavec: https://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty/predstavce/4493555/madone-slr-stem-.html
18 €

Fsa hlavové zloženie 49,57mm

Kované hlavové zloženie s oceľovými miskami určené pre: • rám s vnútorným priemerom hlavovej rúrky 49.57mm • klasický 1-1/8" stĺpik vidlice Horná miska je úplne nová, nikdy nejazdená. Spodná miska bola jazdená tak 15 krát následne som zmenil vidlicu kde bol tappered krk takže som menil spodnú misku. Cena je za všetko čo je na obrázkoch. Cena 15 eur.
15 €

Campagnolo Record

Hlavové složenie Campagnolo Record zavit italy. Kompletne a plne funkčne.
95 €

Acros - Canyon Spectral:ON 2018-2020

Nové, nepoužité. Vrchné zs44 https://acros-components.com/en/products/core/steuersaetze/zs44-steuersatz-oberteil spodné zs56 https://acros-components.com/en/products/core/headsets/363/zs56-headset-lower-part?c=219 Odoslanie cez Packeta v cene.
90 €

SuperStar Components EC 49 / 1.5"

Predám externé hlavko s oboma miskami EC49 v červenom eloxe. Ložiská treba vymeniť. Pridám k tomu aj podložky pod predstavec.
30 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up