RockShox SID Dual air

Cena: 30 €

Popis produktu

Predám tento retro kúsok tomu, kto potrebuje. Má rozmer 165mm od oka ku oku, Je premazaný, vyčistený, rebound je plne funkčný. Ako je vidno na obrázku, tlak drží. Nejazdený už dobrych pár rokov, ležiaci v garáži bez využitia, pridávam aj bushingy s tesneniami. Tesnenia v tlmiči by možno chceli pozornosť, nekontroloval som ich detailnejšie, iba som ich prečistil, preolejoval a nafúkal na tlak, čo jazdievam.

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 32
check_circle Aktívne inzeráty: 8
visibility Zobrazenia inzerátov: 34 150
20. 05. 2021
Super prístup a veľká pomoc keďže ide o momentalne uz retro kusok a skladame delo ktore sa do tejto kategorie hodi. Pomoc s vyberom dokonca rady aj ked nepatrili k inzeratu super clovek ďakujem ✊

Inzeráty predajcu

Shimano Hg500, 11-25, 10stupňová kazeta + reťaz

Predám zjazdovú desať rýchlostnú kazetu, prípadne na cesťák, predávam ju spoločne s reťazou a nitom, z dôvodu nevyužitia. Reťaz niečo pojazdila, ale neprepadá mierkou, no kazeta, ak najazdila 30km, preháňam (z roboty a naspäť, kým som kúpil s väčším rozsahom). Pošta nieje problém, ani osobne si prevziať v TN problém nieje.
25 €

Mach 1 ráfiky 26"

Predám ráfiky mach 1 v dobrej kondícii, majú vydrúsenú plochu na V brzdy (neprekáža použiť aj na kotúčové), sú 36 dierové, žiadna prasklina, preliačenina ani osmička. Preferujem osobný odber, ale pošta nevadí. Cena je za oba.
20 €

Weimann retro kúsok, čelusťové brzdy

Predám pekný, historický kúsok, brzdu Weimann vyrobenú ešte v Západnom nemecku. Ak má niekto záujem, predávam aj s podložkami a montážou, je plne funkčná.
10 €
keyboard_arrow_up