Blatníky na horské bicykle

MTB

MTHIKER outdoor bazár

Predaj a doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

SKS Blade sada blatníkov, 29"/27.5"+, čierna

SKS Blade sada blatníkov Sada blatníkov SKS Shockblade a X-Blade pre 29 palcové a pluskové 27.5" MTB kolesá. Rýchloupínací montážny systém uľahčuje montáž blatníkov do prednej vidlice a na sedlovkú rúrku. Súčasťou dodávky je päť kónických adaptérov medzi 15 a 35 mm do stĺpika prednej vidlice.
Nový produkt so zárukou
Cena: 46,99 €

Unleazhed front mudguard unsplash Skin – blatník přední

Unleazhed front mudguard unsplash Skin – blatník přední
100 Kč 4,11 €

Novy RRP Pro Guard Mini Bolt On predný blatník, čierny

Ostal mi nazvys netreba mi ho uz Veľmi účinný predný blatník ktorý umožňuje montáž priamo na vidlicu, bez prídavných pásikov. RRP Proguard Mini Bolt On je veľmi účinný predný blatník ktorý umožňuje montáž priamo na vidlicu, bez prídavných pásikov. Hoci má vysokú svetlosť, poskytuje tú najvyššiu možnú ochranu . Materiál, z ktorého je blatník ProGuard vyrobený, zabezpečuje mimoriadnu odolnosť a dokonalé uchytenie. Váha: 119 g Dĺžka: 388 mm Priama montáž do vidlíc Fox, Marzocchi, Ohlins, SR Suntour. Povodna cena 47 eur Blatnik vyzera a sedi fakt dobre
35 €

Rie:Sel design Ritze Large zadný blatník, carbon

Predam Rie:Sel design Ritze Large zadný blatník, carbon. Umiestnenie - Zadné Farba - carbon Materiál - recyklovateľný a odolný polypropylen (PP) Hmotnosť - 36 g Aktualne do zmazania. Iba osobne v BA.
7 €

XLC Mg-C26 predný blatník, 26/27.5/29", čierna

Predam XLC MG-C26 predný blatník, 26/27.5/29", čierna. Predný blatník určený pre kolesá 26", 27.5" a 29" a špeciálne navrhnutý pre odpružené vidlice. Umiestnenie - Predné Farba - čierna Dĺžka - 354 mm Hmotnosť - 333 g Aktualne do zmazania. Iba osobne v BA.
5 €

Nový Zadný blatník na Specialized

Nový.
35 €

SKS Flapguard, pre 26"-29" kolesá

Blatník bol iba vyskúšaný, resp. priložený k bicyklu no po zistení, že na môj bajk nesedí mi len leží v skrini. Uprednostňujem osobný odber BB alebo NR podľa dohody. Link na produkt v e-shope: https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/blatniky/mtb/sks-flapguard-prednyzadny-blatnik-26-29-cierna.html
5 €

Blatník

Predám blatník.
5 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up