redakcia

Články

Hlavne nestrácať zmysel pre humor alebo kandidát na Darwinovu cenu

Niekedy sa môže stať, že náš život behom zlomku sekundy visí na vlásku. Niečo podobné sa prihodilo aj jazdcovi v nasledujúcom videu a čo je vtedy najdôležitejšie? Pre niekoho hlavne nestrácať zmysel pre humor...
Pozvánka: Restart challenge 2016 - 7 kopcov a 3 jazerá

Sitno, Javorina, Kráľova hoľa, Poľana, Panský diel, Marhát, Martinské hole, Neusiedler See, Popradské pleso a Morské oko. Vyhrá aj ten, kto sa o to aspoň pokúsi...
Pozvánka: Kaktus bike Bratislavský MTB maratón

Srdečne vás pozývame na 4. ročník vytrvalostných pretekov horských bicyklov v Malých Karpatoch v oblasti Devínska Kobyla, ktorý sa bude konať 11.6.2016 so štartom v bratislavskej mestskej časti Karlova Ves.
Pozvánka: Festina 24 hodín MTB - Už tento víkend

Pravá bikerská psychiatria. Ak chceš na biku naozaj niečo zažiť - zabudni na 2-hodinový pojazd po práci, zabudni na nedeľný výlet, zabudni na maratón. Zaži poludňajší úpek, západ a východ slnka, zaži hviezdy, zaži tmu v lese, zaži našlapaný víkend s kamošmi v kempe Belá pri pivku a grile.
Marek Harčarik sa umiestnil na 1. mieste vo svojej kategórii na rakúskom extrémnom ultracyklomaratóne

Amatérsky cyklista Marek Harčarik, sa počas minulého víkendu umiestnil na 1. mieste vo svojej kategórii s časom 40 hodín a 46 minút a na 2. mieste v celkovom poradí na rakúskom extrémnom cykloultramaratóne, čo je zatiaľ najlepší výsledok, aký sa doposiaľ podarilo slovenským pretekárom na takomto extrémnom medzinárodnom podujatí získať.
Bicykel ako daňovo uznateľný výdavok - je to možné a legálne?

Odpoveď na jednoduchú otázku nemusí byť vždy jednoduchá. Ja sa však o to pokúsim.
Je teda možné, legálne a bezrizikové, dať bicykel do daňových nákladov?