Unboxing: Orbea OIZ 29 M30 2019 – keď sa snúbi ľahkosť s dizajnom

Unboxing: Orbea OIZ 29 M30 2019 – keď sa snúbi ľahkosť s dizajnom

193 komentáre

redakcia 12.05.2019 24 fotografií   Orbea Horsky Bike Mtbiker Centrum Unboxing Horska Cyklistika Full

Vývoj ide neustále dopredu a byť na výslní chce každý. Značka Orbea to veľmi dobre vie. Výsledkom je model OIZ M30 29“, ktorý dosahuje najvyššie kritéria vo všetkých smeroch.

 

Bicykel určený pre XC pretekárov ponúka okrem vhodne zvolenej geometrie a rámu z karbónu aj ďalšie zaujímavosti či vo výbave, alebo pružení. Štandardom je aj v tomto prípade vedenie bowdenov vnútrom rámu, vďaka čomu dizajn ostáva čistý a jednoduchý.Pohon by sa dal označiť slovom mix, i keď je celý od značky SRAM, no striedajú sa tam jednotlivé rady. Jazdenie si užijete aj vďaka kazete s rozsahom 10-50 zubov. Nerovnosti pohlcuje pruženie od Fox so zdvihom 100 mm v oboch prípadoch. Poďme sa na to pozrieť trochu bližšie.Starostlivo zabalené komponenty sú samozrejmosťou. Po otvorení sa nám naskytol krásny pohľad.29“ kolesá od Mavic, model Crossmax s kombináciou plášťov Ikon 2.20“ sú rovno pripravené na bezdušový systém.Samozrejme nesmie chýbať správne nastavenie kokpitu, pričom brzdy sú od Shimana z radu XT.Nechýba gumová krytka rýchloupináka.Orbea má aj vlastný Orbeaunboxing, v ktorom nájdete starostlivo zabalenú sedlovku Race Face, sedlo od Selle San Marco a ďalšie komponenty k bicyklu.Posledné úpravy v podobe nahodenia predného kolesa, osadenie sedlovky a sedla, nastavenie radenia a dielo je dokonané. Synonymom pre XC môže byť aj OIZ M30, ktorý ponúka nielen veľa zábavy, ale aj vysokú konkurenciu pre iné modely v tejto kategórii. Farebných kombinácií ponúka ako jeden z mála výrobcov neúrekom. Cena daného modelu je 3 599 €. Viac k špecifikácii nájdete aj na našom MTBIKER shope.Doručenie bicykla


Ak si objednáš bicykel na našom eshope alebo osobne v MTBIKER centre, je niekoľko možností, ako ti môže byť doručený. Jednou z nich je osobný odber v MTBIKER centre s poskladaním a garančným servisom zdarma, pričom viac informácií aj o ďalších formách doručenia nájdeš na tomto odkaze. Bezplatný dovoz až domov pre bicykle od 1 000 €.

Ak nechceš bicykel dostať v krabici a zároveň nemáš čas či možnosť prísť do nášho centra, alebo máš problém si bicykel odviezť domov, vieme ti ho doviezť my osobne. Po telefonickej dohode a platbe prevodom ti bicykel dovezieme zložený, vysvetlíme základné nastavenie a zodpovieme akékoľvek otázky.

Službu ponúkame zákazníkom v okresoch BA, SC, PK, TT, PN, HC, NM, MY, TN, IL, PU, PB, BY a v meste Žilina, po dohode aj inde. Dovoz robíme minimálne raz za týždeň v podvečerných a večerných hodinách, okolie BA a TT väčšinou v stredu. Služba sa vzťahuje len na objednávky bicyklov, pričom ak jej hodnota prekročí 1 000 €, tak dodanie do 24-48 hodín získaš zadarmo. V prípade nižšej ceny bicykla je táto služba spoplatnená sumou 29,99 €.

Fotogaléria k článku

 

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Komentáre

boneshake 12.05.2019 (22:32)

0


Realna hmotnost bez krabice? 🤔

 
sergejdesign boneshake 13.05.2019 (21:40)

3


trvaly problem tychto clankov...

 
Plazzer 15.05.2019 (10:35)

0


Hlavne ze "nechyba gumova krytka rychloupinaka" ale foto bajku na vahe nikde...

 
Pridaj komentár