Unboxing: GT Aggressor 29 Expert 2021 SLT - bike s charakterom

Unboxing: GT Aggressor 29 Expert 2021 SLT - bike s charakterom

Pohodová jazda s dostatkom prevodov a vďaka klasickej koncepcii rámu GT aj s extra kúskom pohodlia naviac.

V tejto cenovke je hráčov viacero a biker si môže vyberať podľa úplných detailov a prípadne aj podľa sympatií k značke. A práve takýmto detailom môže byť aj konštrukcia rámu, ktorá je pre GT typická snáď od ich začiatkov v roku 1972 a vlastne práve toto môže byť aj dôvod pre spomínané sympatie. Špecifické riešenie uchytenia zadnej stavby rámu, ktoré tu je s nami od pra-čias bikingu.

Špecifikácia
Unboxing


S bicyklom to nemusí byť komplikované. Jednoduchá krabica, všetko prehľadne zabalené a pripravené aj na kompletizáciu menej skúseným cyklistom. Nič zložité v krabici nečaká.Takáto skladačka môže byť taký malý domáci projekt. Stačí základné náradie a na záver vás čaká príjemný pocit, keď z takejto spleti súčiastok a obalov vyčarujete bike pripravený na jazdu.Pri skladaní pôjde hlavne o osádzanie súčiastok a komponentov na svoje miesto. Ak chcete povýšiť doťahovanie na vyšší level, hodí sa vám momentový kľúč.Ako spoznáte bicykel GT aj bez nápisov na ráme? Podľa 3 trojuholníkov, ktoré sú poznávacím znamením značky od začiatku. V tomto prípade tu máme rám vyrobený z AL zliatiny, dostupné sú 4 veľkosti.Táto koncepcia rámu nie je len vec dizajnu ale to, že zadné vzpery sa nenapájajú priamo na sedlovú rúrku rámu, pomáha k filtrovaniu nárazov a vibrácií, samozrejme po limity použitého materiálu.O pohon sa tu stará komplet Shimano, počet prevodov 3x8 predurčujú bike aj na miesta, kde nie je núdza aj o prudkejšie stúpania a bicykel s menším počtom prevodov by sa na toto miesto nehodil.Čo pri tejto cene poteší, sú hydraulické kotúčové brzdy, ktoré aj vďaka kotúčom 160 mm zastavia bike presne ako potrebujete.Vidlica so zdvihom 80 mm s pružinou sa dá aj zamknúť, takýto bike poslúži dobre ako v ľahšom teréne, tak aj na asfalte, kde vidlicu nebudete potrebovať.A práve na lepšom povrchu potešia kolesá v rozmere 29”, keďže tie v priamom smere pekne udržia vašu rýchlosť a aj lepšie filtrujú. Hlavne pre menšie veľkosti môžete zvážiť aj veľkosť 27,5”, v ktorej sa Aggresor tiež vyrába. Plášte široké 2,25” sa presne na tento typ biku hodia.Tým, že si GT vyrába kopec komponentov u seba, vedia pekne zladiť dizajn biku.Hmotnosť sa zastavila na čísle 14,8 kg.Ak ste sa rozhodli skladať sami, tak toto je ten pohľad na konci, ktorý vás má potešiť.Geometria
Cena a dostupnosť


Cena daného modelu je 559 €. Tento bicykel nájdete aj v našom MTBIKER shope, ďalšie varianty tohto modelu nájdete na tomto odkaze.

Využi služby MTBIKER centra - Bikefitting a doručenie bicykla


V našom MTBIKER centre máme profesionálne vybavenie pre nastavovanie a optimalizáciu posedu s názvom Bikefitting. Ide o službu, ktorá na základe individuálnych fyziologických daností každého jazdca určí správne nastavenie posedu. V prípade, že sa rozhodneš využiť túto službu, detailné informácie o spôsobe objednania, druhoch merania, cenách a zľavách až do výšky 100 % nájdeš v sekcii Bikefitting na tomto odkaze.

Ak si objednáš bicykel na našom eshope alebo osobne v MTBIKER centre, je niekoľko možností, ako ti môže byť doručený. Jednou z nich je osobný odber v MTBIKER centre s poskladaním a garančným servisom zdarma. Pri cene bicykla nad 1 000 € môžeš využiť možnosť nášho bezplatného doručenia k tebe domov. Viac informácií aj o ďalších formách doručenia nájdeš na tomto odkaze.
Páči sa ti tento článok? thumb_up18thumb_down comments 10 komentárov
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Unboxing: Orbea MX 29 50 - vstup do sveta španielskej značky

Unboxing: Orbea MX 29 50 - vstup do sveta španielskej značky

Dostupný bike s rukopisom značky, ktorá má u nás mnoho priaznivcov. Prečo nemať už prvý bicykel od značky, ktorú obdivujete na svetových pretekoch?
AM/Trail modely s cenovkou okolo 5 000 € PR článok

AM/Trail modely s cenovkou okolo 5 000 €

Ak je cyklistika vaším životným štýlom, investícia do kvalitnej výbavy vždy nájde využitie - navyše pri tak náročnom jazdení, aké ponúka disciplína AM/Trail.
Unboxing: Rock Machine Blizzard TRL 30-29 - vstupenka do sveta trailu

Unboxing: Rock Machine Blizzard TRL 30-29 - vstupenka do sveta trailu

Dostatočné zdvihy, správna geometria robustnejšieho rámu, širšie plášte a štvorpiestikové brzdy. A čo ak je tento recept na zábavu ešte aj príjemne dostupný?
keyboard_arrow_up