Fotoreport z 2. kola SpDH v Malej Lučivnej a vyjadrenia jazdcov

Fotoreport z 2. kola SpDH v Malej Lučivnej a vyjadrenia jazdcov

81 komentár

letucer 31.05.2014   Fotogaleria Spdh Downhill Slovensky Pohar

24-25.5 sa v Malej Lučivnej uskutočnilo 2.kolo Slovenského pohára v zjazde, ktorý je sám o sebe nielen o preteku, ale aj o dobrom tréningu do ďalších pretekov. Náročná trať v Lučivnej preverí, kto má akú kondičku a tréning. Prečítajte si aj vyjadrenie jazdca, ktorý skončil po páde v nemocnici s popáleninou 2. stupňa a prasknutým členkom...

 

Jerguš Šuca


Na druhé kolo SPDH som sa celkom tešil, kedže tá trať patrí medzi moje obľúbené, no finálna jazda mi nevyšla, kedže začalo pršať a neprezul som na wetscreamy, ktoré boli asi rozhodujúce. Tieto preteky určite preverili každého jazdca, či už za sucha alebo mokra (v nedeľu). Potešilo ma, že aj organizácia bola celkom dobrá a aj pribudli nové veci na trati. Počas finálových jázd v nedeľu si určite užili aj diváci, ktorí sledovali náročnosť trate. Pretek hodnotím ako super akciu a som rad, že nakoniec náš team (TNV RACING TEAM) bol aj na bedni, kedže chlapci z nášho teamu podali skvelý výsledok Lukas Platek, Maros Skupeň a Oliver Gombala a jeho otec.

Skok

Jozef Lecák


Trať mi sadla celkom fajn, v piatok po príchode som si nestihol dať žiadnu jazdu, ale v sobotu mi trať sadla celkom výborne, zo začiatku sa veľmi prášilo no potom trochu popršalo a bolo to ideálne. Náročnsťou bola táto trať asi najťažšia, akú som kedy išiel, v niektorých úsekoch trate som to dokonca neustal a skončil som na zemi. Nedeľa ma dosť sklamala, pretože po príchode do depa mi zadná brzda odišla a mal som problém zohnať novu, nestihol som ani tréning, išiel som hneď semifinále a to sa mi vypomstilo. Za drevenou klopenkou na lúke na dvojvlne sa mi stal úraz členka a popálenina 2. stupňa na ľavom lýtku, takže som nedošiel ani do cieľa... Čo sa týka organizácie bolo to celkom fajn, len nemali dobre vyriešenú záchranku... Na príchod záchranárov ku mne som čakal vyše 15 minút, ale inač bolo to celkom fajn. Po prevoze do nemocnice v Dolnom Kubíne, kde mi povedali, že mám prasknutý členok a dali mi to do dlahy a popáleninu ošetrili, som následne čakal na príchod nášho teamu ( ENJOY THE RIDE TEAM ), kde ma pri nemocnici vyzdvihli a vyrazili sme späť do Košíc. Ďakujem najmä chalanom, ktorí mi pomohli, keď som vyšiel z nemocnice. Vďaka im patrí aj za pobalenie osobných vecí, kým ja som sedel na traumatologií v nemocnici. Ďakujem vám ( Tomaš Bačo, Roman Sadiv, Matuš Kovaľ, Zdeno Žak, Boris Plajdičko a ďalším samozrejme nakoniec Petrovi Šalatovi, že mi umožnil pridať nejaký ten komentár k preťeku!
 

Fotogaléria k článku

 

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

2. kolo SpDH

24.05.2014 - 25.05.2014
2. kolo - SpDH
MTB - DH
Malá Lučivná (Slovensko)

Výsledky, Foto, Reportáže

Komentáre

Triskac 31.05.2014 (21:33)

1


Fotka 59 mnam!!!

 
Pridaj komentár