ŠKODA je novým oficiálnym partnerom zeleného dresu na Tour de France a Vuelte

ŠKODA je novým oficiálnym partnerom zeleného dresu na Tour de France a Vuelte

32 komentáre

PR článok 25.03.2015   Vuelta Tour De France Dres Zeleny Skoda Skoda Bike Open Tour

ŠKODA sa stala novým oficiálnym partnerom zeleného dresu pre najlepších šprintérov Tour de France a pretekov okolo Španielska La Vuelta. ŠKODA doteraz sponzorovala biely dres pre najlepšieho juniora na Tour de France, na Vuelte ŠKODA dosiaľ nebola partnerom žiadneho dresu. Sponzoringom zeleného dresu v oboch pretekoch posilnila automobilka svoj rozsiahly medzinárodný cyklistický angažmán.

 

Už od roku 2004 je ŠKODA oficiálnym partnerom, dodávateľom oficiálneho vozidla a oficiálnym partnerom bieleho dresu legendárnej Tour de France. Teraz ŠKODA mení partnerstvo bieleho dresu na partnerstvo zeleného dresu. Preteky okolo Španielska La Vuelta podporuje ŠKODA od roku 2011, doteraz však bez partnerstva dresu.

SKODA - Zelený dres

„ŠKODA je pre medzinárodnú cyklistiku silným a spoľahlivým partnerom,“ hovorí Werner Eichhorn, člen predstavenstva spoločnosti ŠKODA AUTO zodpovedný za oblasť predaja a marketingu. „Sponzorovaním zeleného dresu Tour de France a Vuelty náš angažmán ešte zviditeľníme, pretože intenzívny konkurenčný boj o korunu šprintérov patrí k absolútnym vrcholom týchto pretekov,“ dodáva Eichhorn.

Cyklistika je jedným z pilierov sponzoringovej stratégie spoločnosti ŠKODA AUTO. Okrem Tour de France a Vuelty zahŕňa spolupráca dohodnutá s ASO osem medzinárodných cyklistických pretekov. ŠKODA podporuje aj masovú cyklistiku, okrem iného českú akciu Kolo pro život a akcie Ride London alebo berlínsky Velothon.

Značka sa k cyklistike hlási aj nad rámec bežného sponzoringu. Už niekoľko rokov sú bicykle a príslušné doplnky súčasťou širšej ponuky produktov značky ŠKODA.

Úzke spojenie automobilky s cyklistikou má hlboké historické korene. Na počiatku spoločnosti stála výroba bicyklov, ktorú založili zakladatelia automobilky Václav Laurin a Václav Klement v roku 1895.

ŠKODA AUTO je aktívna v podpore cyklistiky aj na národnej úrovni, kde je partnerom rôznych podujatí a akcií pre fanúšikov cyklistiky, ako aj profesionálnych cyklistov. Na Slovensku je partnerom prestížnych cyklistických pretekov Okolo Slovenska a aj v tomto roku podporuje sériu najvýznamnejších pretekov horských bicyklov na Slovensku ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2015. ŠKODA AUTO Slovensko je hrdým partnerom Petra Velitsa, jedného z najúspešnejších cyklistov v histórii Slovenska, na prestížnych cyklistických podujatiach už šiesty rok. Od roku 2015 je taktiež novým partnerom najväčšej cyklistickej charitatívnej akcie na Slovensku - Cez Slovensko na bicykli za 5 dní.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Komentáre

maros1974 25.03.2015 (18:41)

3


davam palec hore za oznacenie textu PR clanok. Takto to ma byt a vobec to neznamena ze si ho neprecitam.

 
slavo maros1974 25.03.2015 (22:07)

1


Vdaka za reakciu a vsimnutie si zmeny v oznacovani PR clankov.

 
Pridaj komentár