Unboxing: Canyon Spectral AL - fotoreport z vybaľovania a skladania

Unboxing: Canyon Spectral AL - fotoreport z vybaľovania a skladania

Značka Canyon je pomerne známa, a to hlavne svojim spôsobom fungovania bez kamennej predajne, teda priamym predajom cez e-shop. Objednaný a samozrejme zaplatený bicykel príde k svojmu novému šťastnému majiteľovi už viac-menej zložený, no treba ešte doslova dotiahnúť pár detailov a bicykel je pripravený brázdiť naše krásne lesy alebo cesty . Poďme sa spoločne pozrieť na túto etapu bicyklov Canyon, konkrétne Spectral AL.Ako každý Canyon aj ten "náš" priviezol kuriér v už tradičnom Canyon bike Guard. Bike Guard po prevzatí od dopravnej spoločnosti pred predajňou MTBIKER.Presunuli sme sa do servisu, kde bude celý priebeh vybaľovania a skladania prebiehať.Prvý zvedavý pohľad do vnútra a príjemne prekvapenie z textu na vnútornej strane krabice.Takto vyzerá bicykel originál zabalený od výrobcu.Ako je už u canyonu známe, máme tu bohaté príslušenstvo, návody a doplnkové diely.Pohľad na bicykel po rozbalení z Biku Guard. Začína sa mi to páčiť .Príprava na upnutie do montážneho stojana.Bicykel už máme uchytený v montážnom stojane a môžeme prejsť ku všetkým krokom, aby všetko fungovalo, ako má.V prvom rade by sme mali skontrolovať kolesá. Žiadne ťažké úkony, na ktoré treba mnohoročné skúsenosti, iba skontrolujeme dotiahnutie skrutiek kotúča, či osky nemajú vôľu a či sú plášte nasadené správne.Keďže náš Canyon nemal uchytené brzdové hadice a ani hadicu od teleskopickej sedlovky, musíme to spraviť my .Slušnejšia podoba tohto krásavca, nemyslíte?Ďalším krokom bolo uchytenie radenia, brzdy a páčky teleskopickej sedlovky na jednu objímku. Rajdy vyzerajú prázdnejšie a dodá to bicyklu čistejší vzhľad.Nahodíme kolesá, dotiahneme všetky skrutky momentovým kľúčom, nastavíme sedlo do roviny, dofúkame tlmič, vidlicu a kolesá na potrebný tlak a bicykel je pripravený. Ostáva už iba nahodiť pedále podľa jazdca a vyraziť.Hotový Canyon v novom MTBIKER centre v Hrádku pri Piešťanoch.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up37thumb_down comments 34 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Rozhovor: Lukáš Janík - balíky, bicie, bicykle

Rozhovor: Lukáš Janík - balíky, bicie, bicykle

Zakladá MTBIKER hudobnú skupinu? Aké extrémy Lukáš zažíva pri rozvoze objednávok a čo by odkázal dnešným vodičom?
Unboxing: Ghost Lanao Base 27.5 - dostupný bike pre dámy

Unboxing: Ghost Lanao Base 27.5 - dostupný bike pre dámy

Horských bicyklov, ktoré sú špecificky určené pre dámy, nie je veľa, avšak Ghost svojou radou Lanao tento štandard porušuje.
Unboxing: Ghost Lector FS Essential - chrt s trailovým zameraním

Unboxing: Ghost Lector FS Essential - chrt s trailovým zameraním

Novinky, technológie, originálne črty...pri pohľade na tento bicykel by malo byť každému jasné, že sa jedná o novinku od značky Ghost, konkrétne model Lector FS Essential.
keyboard_arrow_up