Unboxing: GHOST KATO 3.9 – spoľahlivý model pre začínajúcich bikerov

Unboxing: GHOST KATO 3.9 – spoľahlivý model pre začínajúcich bikerov

Ak hľadáte bicykel na každodenné výlety a nechcete veľa investovať, pozrite na model KATO od značky GHOST. Navyše aj výborne vyzerá, o čom sa presvedčíte v dnešnom unboxingu...

Rodina bicyklov KATO je naoza bohatá a svojím zameraním sa výborne hodí pre začínajúcich cyklistov, ktorým poskytne spoľahlivé ovládanie a potrebný komfort aj počas dlhších výjazdov. Navyše, geometria je robená tak, aby sa s ním dali neskôr zvládnuť aj pekné a hravé chodníčky a jednoducho si užiť terén. Základ tvorí hliníkový rám postavený na 29-palcových kolesách – práve tie majú veľkú zásluhu na stabilite a celkovom komforte. Výzor samozrejme nie je všetko, no musíte uznať, že oranžovo/čierna kombinácia má „šmrnc“ a v dave sa len tak nestratí. Ale pekne poporiadku, pretože ako vždy začíname najskôr od klasickej škatule.Bicykel je samozrejme dostatočne chránený, aby sa počas transportu nič nepoškodilo.Základom komfortu je vidlica, v tomto prípade tu nájdete pružinový model od RST. Ak si budete chcieť „prišliapnuť“, poteší diaľkovo ovládaný lock-out.KATO má síce bowdeny vedené vonkajškom, no v prípade domácej výmeny tento fakt nakoniec oceníte.O dostatočný rozsah prevodov sa postará 3–prevodník a 8-rýchlostná sada Shimano. V tomto prípade ani dlhé cestné presuny nebudú žiaden problém.V podstate bicykel je kompletne poskladný okrem zopár drboností ako je sedlovka, sedlo, či upínáky.Samozrejme, nesmie sa zbudnúť nastaviť poriadne brzdy.Už len všetko dotiahnuť na predpísaný moment a je hotovo.KATO je pripravený vyraziť do novej sezóny. Ďalšie fotky zo skladania nájde v galérii nižšie.Ako sme spomínali, rodina bicyklov KATO je naozaj bohatá a všetky dostupné prevedenia si môžete pozrieť v MTBIKER shope. Kompletnú špecifikáciu predstaveného modelu nájdete na tomto odkaze. Jeho cena je 649 €.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up5thumb_down comments 3 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Unboxing: GHOST LECTOR 2.9 LC  - čierna raketa v rozumnej cene

Unboxing: GHOST LECTOR 2.9 LC - čierna raketa v rozumnej cene

Láka vás športová jazda a radi by ste si skúsili aj nejaké preteky? Model LECTOR je na tento účel ako stvorený a dnes si jeden rozbalíme...
Unboxing: Ghost Lanao Base 27.5 - dostupný bike pre dámy

Unboxing: Ghost Lanao Base 27.5 - dostupný bike pre dámy

Horských bicyklov, ktoré sú špecificky určené pre dámy, nie je veľa, avšak Ghost svojou radou Lanao tento štandard porušuje.
Unboxing: Ghost Lector FS Essential - chrt s trailovým zameraním

Unboxing: Ghost Lector FS Essential - chrt s trailovým zameraním

Novinky, technológie, originálne črty...pri pohľade na tento bicykel by malo byť každému jasné, že sa jedná o novinku od značky Ghost, konkrétne model Lector FS Essential.
keyboard_arrow_up