Unboxing: GHOST KATO 3.9 – spoľahlivý model pre začínajúcich bikerov

Unboxing: GHOST KATO 3.9 – spoľahlivý model pre začínajúcich bikerov

53 komentáre

redakcia 06.05.2018 15 fotografií   Sezona 2018 Mtbiker Centrum Unboxing Hardtail Horska Cyklistika Ghost Novinky

Ak hľadáte bicykel na každodenné výlety a nechcete veľa investovať, pozrite na model KATO od značky GHOST. Navyše aj výborne vyzerá, o čom sa presvedčíte v dnešnom unboxingu...

 

Rodina bicyklov KATO je naoza bohatá a svojím zameraním sa výborne hodí pre začínajúcich cyklistov, ktorým poskytne spoľahlivé ovládanie a potrebný komfort aj počas dlhších výjazdov. Navyše, geometria je robená tak, aby sa s ním dali neskôr zvládnuť aj pekné a hravé chodníčky a jednoducho si užiť terén. Základ tvorí hliníkový rám postavený na 29-palcových kolesách – práve tie majú veľkú zásluhu na stabilite a celkovom komforte. Výzor samozrejme nie je všetko, no musíte uznať, že oranžovo/čierna kombinácia má „šmrnc“ a v dave sa len tak nestratí. Ale pekne poporiadku, pretože ako vždy začíname najskôr od klasickej škatule.Bicykel je samozrejme dostatočne chránený, aby sa počas transportu nič nepoškodilo.Základom komfortu je vidlica, v tomto prípade tu nájdete pružinový model od RST. Ak si budete chcieť „prišliapnuť“, poteší diaľkovo ovládaný lock-out.KATO má síce bowdeny vedené vonkajškom, no v prípade domácej výmeny tento fakt nakoniec oceníte.O dostatočný rozsah prevodov sa postará 3–prevodník a 8-rýchlostná sada Shimano. V tomto prípade ani dlhé cestné presuny nebudú žiaden problém.V podstate bicykel je kompletne poskladný okrem zopár drboností ako je sedlovka, sedlo, či upínáky.Samozrejme, nesmie sa zbudnúť nastaviť poriadne brzdy.Už len všetko dotiahnuť na predpísaný moment a je hotovo.KATO je pripravený vyraziť do novej sezóny. Ďalšie fotky zo skladania nájde v galérii nižšie.Ako sme spomínali, rodina bicyklov KATO je naozaj bohatá a všetky dostupné prevedenia si môžete pozrieť v MTBIKER shope. Kompletnú špecifikáciu predstaveného modelu nájdete na tomto odkaze. Jeho cena je 649 €.
 

Fotogaléria k článku

 

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Komentáre

Mariolko 18.08.2018 (09:30)

0


Presne tak

 
ppi 06.05.2018 (22:20)

-1


650 je skor hladina znackoveho ramu a to ma nitovany 3x8 stred? + akysi maly previdnik na 29"

 
slavo ppi 09.05.2018 (12:05)

2


Aj takyto bicykel dobre posluzi na lahsi teren a veru vela ludom vystaci aj takto kusok, ci do 1 000 eur. Nie kazdy je ochotny investovat tisice eur hlavne, ak nejazdi casto... To ale vobec neznamena, ze cyklista na bicykli za 649 si nemoze uzit vyjazd taktiez.

 
Pridaj komentár