Joli, dnes som bol dva krat, rano s kesalpom medzi 10-12 hod, videli sme cicu, ludmilu, duda a neviem este kto tam bol (dufam, ze som nepomylil mena), vyjazd 50km. Vietor cestou tam gud, cestou spat trosku naprd.
Potom po obede prve kolo od bufetu kde zacina paralelne "cesta"" po obratku cestou tam gud, spat vietor isiel som cca 10m za ziletkarom (30-34 kmh, na ziletku nejako malo), druhe kolo s kamaratom (2x MTB) cestou tam vietor, cestou spat tiez, spolu 46 km. Isli sme cca 15-17 hod.
21.02.2010 - 18:28:31
00
A ty máš penu na ušiach a slamu na očiach ? :D
Dnes je sobota a 14.30 , pozri sa von !

Jedine nechať ísť bike osamotene - záruka minimálneho odporu....

..a doma "trénovať" s kompresnými podkolienkami pri varenom víne.




Beriem späť,
za dnešok ticho pri víne závidím....
21.02.2010 - 23:51:41
00
sogi, velke ospravedlnenie, nespoznal som vas, teda hlavne kesalpa... :(

btw. rasto, ludmila, lagonda a ja...
22.02.2010 - 00:05:52
00
Dobre bolo dneskaj,teplúčko... :sun: 8)
22.02.2010 - 15:48:57
00
Dudo, no problem, ja som kesalpa tiez nespoznal ked som isiel k nemu, vzdy je v zelenom, aby ladil s mrdkou a teraz vytiahol cervenu...kto to ma sledovat ;o)))

Ja som vas neskoro zbadal, takze ja som sa len Roba pytal, kto tam bol, stihol som len Ludmilu zaregistrovat, hehe :)

Dnes som bol tiez po praci...uroven na hradzi ide dole vodou, taham si, dobieham ziletkara, hovorim si, co ma defekt? predbehnem ho zilatkarskym slimacim tempom 30 kmh...chalan nic...taham si, obzriem sa o par km za seba, lebo niekto smrka ruskym sposobom a ziletkar za mnou...wtf...tahal sa za mnou az po obratku, potom, ze si oddychnem cestou spat trosku a tahal 24-26 kmh...to uz co je, tak som si to svihol na 29, pozriem po par km za seba a chalan za mnou. Ku koncu dochadzali po vcerajsej stovke sily, tak ma predbehol a isli sme asi 26-27 kmh....

Kam ten ziletkarsky svet speje? :?:
22.02.2010 - 20:28:04
00
sogi si si mal odsmknuť aj ty a bol by pokoj jednoduché riešenie
22.02.2010 - 20:36:57
00
Hehe asi mas pravdu Rasto, no raz ked som si potreboval odplut (zabudol som si vodu blbec zobrat), takmer som zabudol, ze ide za mnou ;o) mohol som mat pokoj ;o)

Ako ma clovek trenovat, ked uz ani so ziletkarmi sa neda nahanat a neda sa na nich spolahnut.
V lete min. roku to bolo skvele, taham si, dotiahnem sa na ziletkara (alebo ma predbehli), chalan zisti, ze ide za nim lama na MTB, dva krat cvakne prehadzovac a zrazu si to vali 37-40 kmh, po par km sa otoci, zisti, ze lama v zavetri stiha, opat dva krat cvakne prehadzovac a lamka konci s jazykom v retazi :P ....jaaaj, stare dobre casy :whew:
22.02.2010 - 20:50:08
00
v nedelu pojdeme na singlači do gabčíkova bez cvakania :D
22.02.2010 - 23:17:56
00
Rasto, mozes mi pls hodit do PM nejake detaily? Cca kedy chcete vyrazit (cas), odhad priemerky...pripadne ine info, aby som vedel zhodnotit, ci sa mam pokusat s vami trapit a Vas trapit - pokial ma znesiete v haku, hadam by som mal stihat.
Jazdim iba MTB ale kamarat mi slubil pozicat silnicku na nedelu, tak zvazujem, ze by som sa pridal, len neviem ci Vam budem stacit. Neviem bohuzial teraz povedat ako pojdem na cestaciku, este som na tom nesiel ;o)
Thx

edit: zamena slova ziletka za cestacik...aby som neurazil citlivejsie povahy :)


Naposledy upravil sogi dňa 24.02.2010 - 18:38:55, celkovo upravené 2 krát.

23.02.2010 - 23:57:40
00
:lol:
24.02.2010 - 10:58:39
00
Jazdim iba MTB ale kamarat mi slubil pozicat silnicku na nedelu, tak zvazujem, ze by som sa pridal, len neviem ci Vam budem stacit. Neviem bohuzial teraz povedat ako pojdem na ziletke, este som na tom nesiel ;o)
Thx


Žiadne strachy. Keď zvládaš traktor, tak ferari ti problém robiť nebude. Takto pred rokom som mal aj ja takú dilemu, keď som si kúpil cesťáčik ale keď som naň sadol tak to šlo ako po masle. Tak sa mi to na ňom zapáčilo že traktor v pivnici už žiarli naňho. :D


Rád sa tiež v nedeľu pridám na nejaký výjazdík za slniečkom :sun: :sun: :sun:
24.02.2010 - 14:44:07
00
Tomas, nesmej sa mi tu a pekne sa pridaj a prevetraj svoje stare zatuhnute kosti po zime :P

Joli, presedlavat urcite nechcem. Jednak nemam prachy na cestak (vlastne druhy/novy bike) a dvak rasto pisal, ze to nebude az take hrozne.
Ono, vzdy sa mozem vratit domov aj skor a sam, zlomeny, zahanbeny a zmiereny s prehrou :lol:

Dost bolo reci okolo, zajtra si idem po silnicku, spravim defekt a hadam bude na nedelu ready a dufam, ze pocasie vyjde. No a mozno ho vyskusam uz v piatok alebo v sobotu.
24.02.2010 - 18:24:37
00
No na žiletke teda určite neobsedíš.Ja používam sedlo.
24.02.2010 - 18:25:46
00
zajtra si idem po silnicku, spravim defekt a hadam bude na nedelu ready


Tak preto ti kamoš požičia cesťák aby mu mal kto defekt opraviť. :D
24.02.2010 - 19:59:07
00
Síce nepredpokladám, že je tu veľa ľudí čo teraz jazdia aj na opačnom konci BA, ale pre informáciu:
cyklochodník od Devína po Devínske Jazero (pri vojakoch) je až na pár úsekov suchý - za Devínom je na ňom blato, ďalej pár kaluží. Morava ale stúpa, takže je len otázka času, kedy tento cyklochodník zaplaví.
Za D.Jazerom smer Vysoká je voda.
Cyklochodník do Stupavy je mokrý od topiaceho sa snehu po jeho okrajoch.
Tento stav platil dnes podvečer :)
24.02.2010 - 20:40:39
00
keyboard_arrow_up