Diky Lacimu na Colnagu DuraDi2 za vyjazd na P.Babu z Limbachu. Tolko cyklistov som nestretol v zivote .par ludi aj z pretekov som spoznal z fotiek takisto. Sestry Juhasove, tusim aj s Matom ste vychadzali pri nas.
18.08.2013 - 13:38:34
02
tak dnešný výjazd v rámci 24-hodinovky za mnou :) nakoniec 465,82 km, čistý čas 16:52, AVG 27,6km/h... škoda že sa nepodarilo zaokrúhliť na 500 ale vzhľadom na to, že tento rok som najazdil dosť málo spokojnosť \o/
18.08.2013 - 21:24:49
00
canopus - co tam u vas si jediny ziletkar?
a to este nevies, kolko ich je v lese mimo asfalt :( amen tma. najlepsie zobrat auto alebo vlak a ist jazdit niekam na sever
19.08.2013 - 00:53:26
00
iron.hide neamenuj,lebo u nas ich je fakticky malo...ale to bolo assi jedine tym,ze u vas na tychto rovinach je P.BABA jediny ako taky kopcurik a vsade okolo rovina,poriadne steny tu nie su nikde
19.08.2013 - 10:57:47
00
vdaka aspon za tie karpaty, da sa tu vyblaznit aj na tych kopcurikoch a nie len na babe... :-)
19.08.2013 - 11:04:01
00
Lost Pekne :bow:
19.08.2013 - 20:04:26
01
Dzuch-Ban tak ale zase nam chybaju taketo temparske kopce ako mate vy babu..to u nas zase nie je :(
19.08.2013 - 21:20:16
00
Babu nám závidia cyklisti z celého Slovenska...
Prídem domov a žena sa ma opýta: Kde si bol?
A ja: Na Babe.
O pár dní rovnaká otázka, rovnaká odpoveď a žena len zavrčí: Furt lozíš na tú Babu.
No a o pár dní prídem domov od frajerky a na klasickú ženinu otázku jej smelo, bez zaváhania pozriem do očí a poviem: Na babe. A dal som si ju dvakrát - aj odpredu, aj odzadu!

To taký levičan príde domov a na rovnakú otázku môže maximálne odpovedať - na Tlstom vrchu... Nič moc.
19.08.2013 - 22:22:32
01
joko :y: :rofl: :y:
19.08.2013 - 22:29:03
00
canopus - ale to neni len o babe. mali ta vytiahnut aj na hviezdu, na biely kriz, na kosariska, do lozorna, alebo useky svaty jur - BK, modra - zochova;
alebo okruh studnicka-BK-hviezda-stupava-lozorno-kosariska-BK-studnicka. to je sami asfalt, skoro cele v lese.

edit - vlastne, usek stupava-lozorno sa da spravit po menej znamych asfaltkach co vedu okolo cerveneho domceka, takze netreba ani tam ist po ceste, a navyse su to dalsie nastupane metre


Naposledy upravil iron.hide dňa 20.08.2013 - 00:48:19, celkovo upravené 1 krát.

20.08.2013 - 00:10:35
00
[quote="" Na babe. A dal som si ju dvakrát - aj odpredu, aj odzadu!
[/quote]

Lepšie by znelo "dal som ju z oboch strán". To už žena naozaj nebude poznať či to boli myslené polohy pri sexe, alebo strany, po ktorých si sa liepal na ten kopčok.
Ale aj tak dobré. :lol:
20.08.2013 - 00:27:00
00
iron.hide neamenuj,lebo u nas ich je fakticky malo...ale to bolo assi jedine tym,ze u vas na tychto rovinach je P.BABA jediny ako taky kopcurik a vsade okolo rovina,poriadne steny tu nie su nikde


Zochova chata, Koliba, Biely kriz ( niekolko moznosti ), Kukla, Cerveny kamen, Turecky vrch, tych kopcov tu je v okoli 20 km dost, co sa daju jazdit na cestaku a ked to namotas, tak sa aj pekne prevysenia daju spravit 2000 a viac

Taka fajn vyzivna etapa je zacat v BA pod stanicou, hore na Kolibu, cez Snezienku dole, cez Kacin, Spariska na Peknu cestu, cez Racu ku kupalisku a cez Knizkovu dolinu hore, odtial na Cerveny kriz, Biely kriz, zjazd do Race, po ceste do Sv. Jura, odtial hore na Salas, cez Kosarisko, Lozorno smer Pernek a potom uz len cez Babu do Pezinka.

Inak fajn trasa, ktora sa da opatrnejsie na cestaku ist je aj zo Zochovej chaty, cez Hubalovu a Vyvrat na Zahorie, Zoska-Hubalove je horsi usek, potom uz to ide v pohode.
20.08.2013 - 00:31:49
00
jj mas recht, kludne aj tu zoska-hubalova-vyvrat, cestak to zvladne, teda ak nie je niekto moc haklivy
20.08.2013 - 00:51:22
00
Túto nedeľu sme to s kamošom išli na cesťákoch. Stúpali sme od Zochovej a asfalt sa postupne viac a viac strácal alebo menil na rozomletú kopu ostrých väčších a menších šutrov a výmoľov. Tesne pred vrcholom sedla cca 200 m sa cesta zmenila na čisto lesnú miestami s uvoľnenými ostrými šutrami. Začínal som mať pocit, že sme zle odbočili, lebo keď som to išiel naposledy na cesťáku pred 3 rokmi, nebolo to také strašné. No nakoniec sme sa úspešne prehupli na záhorácku stranu Karpát a za odmenu sme sa spúšťali po krásnom asfalte až po výjazd z lesa. Záver cca 1 km bol už po klasicky rozbitej ceste nejakej IV. triedy až po vyústenie na hlavnú 2 km pred Kuchyňou smer BA.

Takže kto sa bojí trochu terénu absolvovať na cestnom bicykli, nemusíte ani uvažovať nad touto prepojkou. Je to smola, že takáto krásna a atraktívna sa nedá využívať častejšie. Po tomto prejazde sa tam asi tak skoro nevrátim, pokiaľ sa nenájde nejaký dobrák z tých lesných urbariátov a mestských lesov Modra a nerozhodnú sa opraviť aj úsek Piesok-Hubalová.
20.08.2013 - 17:45:15
01
ja som si včera svihol hincovo pleso. lýtka ma bolia ako koňa. vidno ze pri bicyklovani sa využívajú iné svaly:)
20.08.2013 - 20:24:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up