Kliknutím prejdeš na
www.esloger.sk
Reklama
.

https://www.velore.eu/
https://www.okolomalohontu.sk/

Naposledy upravil morelon dňa 08.02.2014 - 10:15:04, celkovo upravené 1 krát.

11.04.2009 - 16:49:52
Ja som dnes úplne náhodou naložil pani spolubývajúcu do auta, pretože úplne náhodou má dnes narodeniny. Zašli sme do Mošoňu, pokukali trh, potom nákupné centrum, minuli nejaké bubáčiky z účtu. Pani spolubývajúca bola veľmo spokojná, okrem toho, že sme výhodne nakúpili aj nejaké potraviny, si kúpila aj tri sukne a blúzku, plus nejaké drobnosti. Naspäť sme išli cez čárdu Paprika v Hegyeshalome, napapali sme sa (mňam, halászlé aj somlo halušky tam nemajú chybu, mňam) a zašli ešte do rakúskeho Brucku. K jednej sukni totiž v obchode nemali top jej veľkosti a v Brucku je rovnaký obchod. Mali sme štastie, tam mali, cena menej príjemná ako v Maďarsku, ale ešte furt príjemná...
Krásna celodenná etapa. Ešte ma čaká druhá fáza tréningu, hoci po toľkých rokoch to už tak nechutí. Nuž, ale čo narobím, keď má tie narodeniny...

Cyklistika je len jedna. Sú len rôzne bicykle a rôzne formy jazdenia na nich.
Keď ide Bratislavčan domov, tak ide do Bratislavy. Keď ide domov Blavák, tak odchádza z Bratislavy.
Wilier = W Italia Libera e Redenta

11.04.2009 - 21:42:52
[quote="morelon"]Tak sa pochváľte, bratia žiletkári, kde ste dnaska boli? :wink:

Začnem ja ak sa nenahneváte, dnes príjemných 117km, viac o trase tu.

Prešiel som si kolečko okolo priehrady Málinec, kde sa jazdia preteky SP masters. Ten asfalt tam je riadne hrubý :D ako šmirgeľ 20. Pekne to tam vytrasie. Krajina je tam veľmi krásna, profil náročný, len keby nepoužili namiesto asfaltu takú betónovo-štrkovú, čudnú zmes, bolo by to bezchybné.

Tak morelon Licenciu a tento rok si zajazdis pohar, vlani si to rozjel tak teraz ziadne pastikove zavody ale hura do toho:D...yy je to tam sranda, malinec je ozaj peklo a uz slovenska klasika. kazdy kto dokonci je kral...

btw vcera stovečka - zaježová , dnes sklené teplice 120 (povídam stodvacet, řiď se tým co Ti říkám já...)

zajtra asi ideme na podpoľanie, Stará Huta, kráaaasny kopčisko:D a pobede sa môžeme kľudne zliať...
12.04.2009 - 16:34:40
KotolnikBB: No nad licenciou som rozmýšlal, a zatial som si to rozmyslel :-) nemám na to výkonnosť, len by som sa trápil a na preteky nazápadné slovensko dochádzať nebudem. Pštikové preteky nepoznám :-D tento rok sú maratóny zaradené do série SP masters takže paštika nebude. Jediné preteky z SP ktoré by som chcel ísť je Málinec a Pyreneje. Ak nebude verejný pretek (čo by mal byť) tak pred štarom ževraj rozdávajú pár štartovných čísel...
Otázka: Je nejaký časový limit v ktorom treba prísť do cieľa za víťazom, dajme tomu aj v Málinci??

K téme: dnes 130km v kopčekoch. Viac info viete kde. TU.
12.04.2009 - 17:55:51
konečne na bicykli. 86 km, 1100 stupania, zvažnice okolo Morskeho oka. v marci som prechodil chripku a zložilo ma to na 3 tyždne. dnes som si naložil. Zistil som, že 42/23 je na 20% stupanie veľmi ťažky prevod. riešenia su tri: buď sa trapiť, alebo zmeniť prevody, či zlepšiť kondičku... C je spravne. inak super, nadherne vyhľady, chviľu ma doprevadzal obrovsky dravy vtak tesne nad hlavou. Jak som sa po ňom obzeral, skoro som vletel do stada lani. zažitok

vozim sa

bicykel ma vezie a ja som jeho pan (TRM)

13.04.2009 - 15:49:42
Tak dnes 150km v kopcoch. Čo viac dodať?
14.04.2009 - 17:45:08
hmm coolish
ja iba 99 km z LM do Tvrdosina a spet :-) , time 4 hodiny ....
14.04.2009 - 18:06:03
Ahojte,
105km vcera, dk, rk donovaly na spat.Priemerka 24.8.
Taktiz psm MODERATOROV o zmenu nicku z winner na TURISTA{to platilo tak 5 rokov dozadu...}. Sam to urobit nemozem, menit sa da vselico, len nie nick, to by chcelo nove konto, co nechcem.
04.05.2009 - 14:53:20
ja dnes rano iba 47km :)

laveron, ty sa nam pochval ako bolo cez vikend :D
04.05.2009 - 15:07:06
Koľko si zas Vlado nakrutil za deň? 200km? :D
04.05.2009 - 15:27:33
morelon napísal:
KotolnikBB: No nad licenciou som rozmýšlal, a zatial som si to rozmyslel :-) nemám na to výkonnosť, len by som sa trápil a na preteky nazápadné slovensko dochádzať nebudem. Pštikové preteky nepoznám :-D tento rok sú maratóny zaradené do série SP masters takže paštika nebude. Jediné preteky z SP ktoré by som chcel ísť je Málinec a Pyreneje. Ak nebude verejný pretek (čo by mal byť) tak pred štarom ževraj rozdávajú pár štartovných čísel...
Otázka: Je nejaký časový limit v ktorom treba prísť do cieľa za víťazom, dajme tomu aj v Málinci??

K téme: dnes 130km v kopčekoch. Viac info viete kde. TU.

nie je a pokial viem nejazdis biedne podla vysledkov,,,a malinec to su galeje!!!! si piš 6-7 koečiek a si off. každý kto nevzdá je macher
04.05.2009 - 20:18:38
V nedelu bolo 200.............. :evil:
06.05.2009 - 19:59:29
ja uz 330 km beriem ako standardny vikend (vratane piatka). otazka je, ci kvantita bude znamenat aj kvalita :) ved sa coskoro uvidi :p
07.05.2009 - 23:53:14
Uz sa uvidelo.Ja uz mam 4 zavody za sebou..:)
14.05.2009 - 18:56:42
nemá tu niekto náhodov propozície na preteky SP masters v Málinci ktoré sa budú konať 12.7. ??? Na stránkach szc to nie je a kým sa to tam dostane tak môže byť neskoro.
28.06.2009 - 16:26:30

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle ~ Cestné bicykle)