Ahojte, v termine 1.7 - 5.7 sa chystam do Livigna pojazdit okolite kopce Stelvio, Gavia, Mortirolo, Passo Eira, Albula ... je tam toho vaic ako dost, mam moznost zobrat 4ks zaujemcov aj vratane bikov ( MTB alebo cesta, kto co chce ).Ubytko je zarezervovane v apartmane s moznostou varit, celkom cena na hlavu aj vratane cesty, naplanovanych vyletov a auto pocas celej doby k dispozicii na vyletoch vychadza 260 EUR, ak by mal niekto zaujem prosim mail alebo SS.
07.06.2015 - 16:13:52
00
Za 3 dni toh chceš hodne stihnúť... Sa poriadne spotíš!
07.06.2015 - 23:43:49
00
Preco 3 dni ? 5 dni .. 1.7 odchod rano, doobeda prichod do Livigna a poobede sa uz jazdi... 2.7, 3.7, 4.7 sa jazdi a kto chce moze jazdit este aj 5.7 odchod az okolo obeda .. Nemyslim si, ze to je koncipovane nejak narocne, aj keby, tak kto by potreboval da bike do auta a ide sa dalej a moze si uzit iba zjazd keby nevladal
08.06.2015 - 12:00:59
00
odchod rano doobeda prichod a poobede sa uz jazdi? ty si tu cestu este nesiel ze? :)
detto ohladne jazdenia 5.7.
08.06.2015 - 12:45:56
00
Odchod okolo 4.00 - prichod tam okolo 12-tej a poobede znamena 14-17 max . 35 km ..

stax - isiel som to niekolko krat a chodim to pravidelne a nikto sa nestazoval a ani nemal problem :)
08.06.2015 - 13:09:50
00
odchod o 4:00 - teda vstavanie +- 2:30, potom 8 hodin soferovat - prichod do livigna - este si ani necural ani nejedol po ceste - 12:00, preberanie chaty a vylozenie veci z auta, poskladanie bikov - ehm ak budes mat 5 bikov na streche tak to drzim palce aby si to dal za 8 hodin - radost po vstavani o 2:30 rano ist na bicykel na albulu (alebo hocico v okoli) s vedomim ze vyslap a zjazd co ta caka nie je zrovna pezinska baba :D

dobre to mas naplanovane, uzite si to ;)
08.06.2015 - 14:21:21
00
tiez nie som zastancom takychto zajazdov ( este jedna jazda a v lyziarkach do autobusu) ale niekto s tym nema problem a naco mu to negativne komentovat....
08.06.2015 - 14:57:41
00
Stax a ty odkial vies vsetko tak dobre ? Ako vies ake mam auto a co s chatou ? Chata je prenajata dlhodobo, netreba teda nic preberat a vsetko je pripravene, ziadny biky netreba davat na strechu, vsetko bude vnutri a netreba ani rozkladat, ked nevies, neries ;-) a vsetci v aute mozu spat, ved soferovat nebudu .. ved nikto ta nenuti, chod tam na tyzden, pojazdis to iste, co sa da za 4 dni. Ved kazdemu vyhovuje nieco ine, nepaci sa Ti, tak jazdi tu, nikto Ta nenuti, nepoznas detaily ale mudry si, ze sa k vsetkemu vyjadrujes a ako keby si tam uz isiel 10x tymto sposobom. Zelam Ti vsetko dobre a nech sa Ti dari
08.06.2015 - 15:19:25
00
Idem na 9 dni chvilu po vas, nie prvykrat :)

ved vravim:
dobre to mas naplanovane, uzite si to ;)
08.06.2015 - 15:48:49
00
Odchod okolo 4.00 - prichod tam okolo 12-tej a poobede znamena 14-17 max . 35 km ..

stax - isiel som to niekolko krat a chodim to pravidelne a nikto sa nestazoval a ani nemal problem :)

Nuž musíš byť dobrý šofér a zároveň si doteraz mal aj štastie... Minulý rok, približne rovnakom období, som odchádzal z Bratislavy o piatej (pracovný deň), medzi St. Polten a Linzom niekoľkokrát znížená rýchlosť a stau, ďalšia stau od nemeckých hraníc za Innsbruck, za Innsbruckom začalo liať, cez Reschenpass maximálne 40 za pár motákmi, na Stelviu sneženie a o piatej večer som začal vykladať v Bormiu. Do Livigna by to bolo ešte hodinu (v tom počasí možno aj viac).
Druhy deň - Stelvio a motanie sa po okolí Bormia (lepší išli cez Umbrail do Švajcu a Stelvio si dali odzadu od Prata)
Tretí deň - Gavia (lepší dali pred Gaviou Mortirolo)
Štvrtý deň - oraz a výlet autom do Livigna na nákupy (pršalo)
Piaty deň - Livigno na kole (celkom 2050 výškových metrov cez 2 passy tam a cez dva aj naspäť)
Dalo by sa aj viac, mne však stačilo... Šiesty deň domov. Trochu rýchlejšie, stau bola len medzi Innsbruckom a nemeckou hranicou a potom pred Salzburgom. Ale za 8 hodín si to neviem predstaviť...
08.06.2015 - 23:40:49
01
keyboard_arrow_up