Mna dnes kamos volal, ze ci nejdem na trening, tak sa ho pytam, ze ci je drbnutym 2 stupne, snezi a on na bike sa vybral :)))), ze cely mokry prisiel. Ale sak nech trenuje, mi aspon bude tahat spice na zaciatku :)

ja som dneska tiez bol :wink: , aj ked som to dost skoro otocil, okrem toho ze som dosiel cely mokry tak som bol este brutal zablateny aj napriek tomu ze som isiel po ceste :roll:
17.02.2009 - 18:12:25
00
a to na com jazdite ked su taketo cesty ? vsetci mate zimaky ? mne by bolo ziletky luto :)
17.02.2009 - 18:17:58
00
Aaaajajaj, salenyyy, to radsej doma sadnem na trenazer na hodinu a tocim:). Aspon si aj psychiku upevnujes. Idem si dat hodku. pekne v tepluucku :) Tooo som ale pohodlny, cooo?

laveron-Noo a druha vec je, ze nie kazdy ma zimak, ani ja. Jedine na horaku, ale ten tiez chyba v mojej vybave :(, asi predam auto a kupim.
17.02.2009 - 18:20:06
00
to laveron: zimak bohuzial nemam, takze na ziletke :roll:
to Strejdo: prijemne domace potenie, ja radsej vonku, aj ked mozno "trosicku" menej pohodlne :lol:
17.02.2009 - 18:36:57
00
Ja som si vybral tento týždeň oddychový čas. Ležím doma s chrípkou a smutne pozerám vonku na to biele svinstvo. Snežiť by malo len tam, kde sú vleky a bežecké trasy + 500metrov okolo. Tiež dávam prednosť Tacxu doma pri otvorenom okne. Nemám zimák a a ani srdce na to, aby som môjho spešlíka vyhnal v takom nečase von :-).
Strejdo, jarné kilometre chcem vyskúšať aj v Maďarsku od hranice v Seni smerom na Gonc. Mala by to byť pekná rovinka po vedľajších cestách a predsa len trošku teplejšie ako vo veternom tuneli KE - PO. Keď sa počasie umúdri, vyskúšam a dám nejaké foto. Ale pre prešovčanov a vranovčanov asi dosť ďaleko na tréning.
17.02.2009 - 19:02:42
00
Strejdo, jarné kilometre chcem vyskúšať aj v Maďarsku od hranice v Seni smerom na Gonc. Mala by to byť pekná rovinka po vedľajších cestách a predsa len trošku teplejšie ako vo veternom tuneli KE - PO.

Zopar krat som tam pocas jarnych km na rovinke zabludil, ale nezdalo sa mi ze by tam bol mensi vietor :roll:, ale to som mozno len vystihol zlu konstalaciu hviezd
17.02.2009 - 19:29:31
00
Orsigo, keby nefúkal vietor na starej prešovskej, tak by som si začal myslieť už v Budimíri, že niečo nie je v poriadku :-))). To maďarsko je zaujímavé, pretože predpokladám, že v tých miestach je minimálna premávka (hlavná cesta na Miskolc je inde) a aj počasie je trošku iné - pár krát som bol na inlajnoch v Kechneci na ceste cez priemyselný park a tam ešte svietilo slnko a v KE už pršalo.
Ináč zo Sene je viac-menej rovina aj iným smerom - po Kéked (cca 25km), ale potom príde dosť dobrý kopec, tak na jarné najazdievanie km by som musel pod kopcom otočiť a ísť tou istou cestou späť. Aj to je riešenie, aj keď bez vetra to asi nebude. Výhoda je aj tu minimálna premávka.
17.02.2009 - 19:53:03
00
Ale ved zas niekedy sa mozme dohodnut, sadnem do auta, ak sa niekto prida od nas tak len lepsie. A mozme ist trenovat do Madarska. chose666 len sa daj rychlo do poriadku, mna to chytilo minuly tyzden, ale uz som fit, ved take pocasie bolo na rit, ani teplo, ani zima a v KE sa mi vidi, ze pre dvoma tyzdnami vyhlasili chripkovu epidemiu.
17.02.2009 - 20:38:06
00
Strejdo, tak som si pozrel Tvoj príspevok v "Galerii" a skoro som dostal môj posledný záchvat kašľa... :lol: .
Ja som si doteraz myslel, že sú tu všetko hobbíci a možno pár bývalých pretekárov v mojom veku a z Teba sa vykľul ťažký profík :shock:
Tie tituly sú z ktorého roku ak to nie je tajomstvo?
18.02.2009 - 12:18:09
00
Ouuu to uz bolo daaavno, tie su z roku 2001 a z roku 2000 mam este bronzove medaily na MSR, ale to nestali za rec :), potom som si dal pauzu 7 rokov, len na motorke som sa vyvazal a minuly rok mi preplo, predal som motorku, kupil bike a jedeme zase bojovat o stupne vitazov, ale uz iba na ceste, takze budem musiet zhodit zo seba nejake to svalstvo v hornych partiach, co je do kopca iba na obtiaz.
18.02.2009 - 13:46:16
00
Takže nebude treba dovážiť Tarmaca na 15 kíl a pripraviť Ti slušivý padáčik do povestného košického protivetra? :lol: :lol: :lol:
18.02.2009 - 15:00:18
00
Strejdo prilbu dole pred tebou :) dufam ze dam spolocny trening a naucis ma nejake finty ako ziskat taky titul :) a na madarsko planujem aj ja trenovat smer vranov-trebisov-madarsko ... to by sme sa mohli niekde napojit
18.02.2009 - 15:09:07
00
Eeeej, netreba nic dovazovat :)))) roztiahnem plachty, napnem bicaky a hned ma to spomali. Ved dame nejake spolocne treningy, sadnem do auta a pridem. Len nech sa uz konecne otepli, ved to pocasie je hrozne ubijajuce.
18.02.2009 - 16:03:40
00
a skusate chodit aj do tych severnejsich casti vychodu ako je SL, PP, KK pripadne SB a tak dalej ci len kolie KE a PO? lebo zatial len o tom je rec... :(
06.03.2009 - 00:33:12
00
Názov témy je PO a okolie a aj keď som z KE, tak do PO nie je ďaleko a jazdím tým smerom často. Čo sa týka iných destinácií, tak mám nejaké plány na tento rok a určite chcem ísť na:
1. Uloža, Bijacovce a Branisko,
2. trasu rožňavského maratónu
3. Rožňava, Hnilec, Dobšiná (tu je zaujímavý hlavne 18km kopec Gemerská Poloma - Hnilec)
Na severe sa mi páčila cesta Stará Lubovňa - Spišská Stará Ves, ale to je pre nás košičanov s ubytovaním :D
06.03.2009 - 09:32:21
00
keyboard_arrow_up