tu je zaujímavý hlavne 18km kopec Gemerská Poloma - Hnilec

Hlavne ten rozbity zjazd cestou naspat :roll:
Za zmienku stoji aj sedlo Uhorna :wink:
06.03.2009 - 12:13:00
00
Aaach veru veru, riadne rozbita cesta. Ten usek bol aj na roznavskom maratone? nepamatam uz, ale tam tiez bolo dost rozbitych ciest, ved sa nedalo poriadne ani zjazdovat.
Ale samozrejme, ze aj SB a SL je okolie Presova ;), obcas s chlapcami zajdeme okruh Presov, SAbinov, Leluchov, Bardejov a Presov. Paradny trening, ale na zaciatok sezony este dost obtiazny.
A tiez aj na Presov, Jahodna, Folkmar, Margecany, Presov.
Chose, to som teba stretol pred vcerom na biku, niekde v Kendiciach? Nejaky ziletkar isiel oproti mne v cervenom obleceny.
06.03.2009 - 12:42:21
00
Nazdar Strejdo, s rozbitými cestami máš pravdu, je to dosť hrozné, ale vyvažujú to pekné stúpania a málo áut. Najhoršia cesta je Malá Lodina - Veľká Lodina - Kysak ale nie je to nič oproti Domaša - Havaj - Medzilaborce. Tam ma najviac z celej sezóny boleli ruky.
Ja ešte nejazdím vonku - je na mňa nejak mokro :D , ale červeno-bielo-čierna kombinácia je aj moja obľúbená. Spoznáš ma podľa čierno - bieleho Specialized Roubaix a riadítok 3T. Takú kombináciu tu asi veľa ľudí nemá.
06.03.2009 - 14:45:01
00
No potom parada, ja zas mam cierno cervenu kombinaciu. Podla biku by som ta spoznal no vieees, ked preletim okolo teba 60tkou, tak neviem neviem, ci by som si riaditka vsimol. ;) Teraz som v HE, zobral som si aj bike,ze potrenujem, ale na ho.no pocasie, tak sa len napchavam.
07.03.2009 - 13:25:14
00
Zo Zlatej Bane do PO sa dá ísť aj rýchlejšie ako šesťdesiatkou, ale tam ja veľmi nejazdím, pretože úsek Červenica - Zlatá Baňa je skôr pre tanky ako žiletky :D a po starej prešovskej šesťdesiatkou iste nejazdíš :lol:
Teda ešte jedno poznávacie znamenie - biela Bell Volt. Ani tých v týchto končinách veľa nie je :D
Kurník, prečo je vonku stále tak hnusne???
08.03.2009 - 19:27:01
00
UUuf, tak minuly rok som isiel raz usek Cevenica, Zlata Bana a povedal som si , ze nikdy viac, som rad, ze som nepichol, ved to som isiel cross. Keby tu cestu opravili, aaach to by bol paradny trening.
To pocasie je vazne na h.vno, vcera na mna nejaka pliaga prisla, tak aspon vylezim, keby bolo pekne v posteli by som veru nevydrzal.
Ked niekam pojdes na trening, daj vediet, sa pridam.
09.03.2009 - 08:22:24
00
Ja som tú cestu tiež išiel len raz, ale stačilo mi. Našiel som síce slabšiu náhradu, ale s trošku lepším asfaltom. Červenica - Tuhrina - Žehňa - Kokošovce. Nie je to až taký dobrý stupák, ako na Zlatú Baňu, ale mám to tam celkom rád ako alternatívu.
Vonku budem jazdiť hneď ako sa bude dať, pretože 3.4. idem do Chorvátska na jarné kilometre, a to už chcem mať nejaké nabehané, aby som to tam už len dokončil.
09.03.2009 - 09:49:32
00
no ludia az ten trening bude ta sa hlasim tiez ...
PS: mne na pocasi nezalezi ja jazdim furt :)
11.03.2009 - 13:32:05
00
sobotu idem na cestaku na starinu ak by sa chcel niekto pridat tu je trasa:
http://www.bikemap.net/route/131025
viac info cez SS
13.03.2009 - 10:41:12
00
Noo ked som dnes pozrel z okna, skoro ma drblo, vsade bielo a zas snezi, tak neviem neviem. Aj tak chces ist zajtra tu trasu? A nejaky okruh sa tam najde, ci po tej istej trse sa vzdy vracias?
13.03.2009 - 11:29:28
00
no to pocasie piatok bolo divoke ale sobotu rano to uz bolo ine :) nakoniec sme predsa len isli. nejake strucne info a par fotiek je na www.btvt.sk ... vecsinov robim okruhy ale tam sa okruh neda kedze cesta onedlho na to konci.
14.03.2009 - 22:21:36
00
Nazdar Strejdo, tak včera som bol pozrieť cestu zo Sene na Goncz. Nie je to až také rozbité, takže dá sa. Je to rovinka, takže trošku fúka. Stretli sme asi 3 autá a 1 autobus, takže som mal dobrý ciťák, že dopravné zápchy tam asi nebudú. :D
23.03.2009 - 08:27:43
00
Paradzicka, tak mozme makat cez vikend, dufam, ze sa otepli, lebo zase teraz cez tyzden hlasia ochladenie. Vcera som bol Kysak a Druzstevnu dvakrat, takze mal som nejakych 110. Dohodneme sa na vikend.
23.03.2009 - 21:10:54
00
Celý týždeň má byť hnusne, tak verím, že aspoň víkend bude pekne. Keď nič iné, tak aspoň prešovské kolečko by som si dal. (po pravej strane diaľnice PO a po ľavej KE).
Testujem nový comp a je to paráda. Všetky jazdy pekne zaznamenané v PC. :D
24.03.2009 - 08:30:39
00
Dokonca zaznamenava aj to, na kolko peknych ritiek si sa pozrel a ako ti pritom podskocil pulz do anaerobneho pasma?
24.03.2009 - 10:37:41
00
keyboard_arrow_up