Caute,

chcem sa spytat, ake mate skusenosti s cyklovozikom pripevnenym k cestaku? Mame s drahou obaja cestaky a k tomu 3m babo a nechceme s cyklistikou (spolocnou) skoncit a tak sme rozmyslali nad kupou nejakeho cyklovozika. Nechcem nic drahe, staci mi z druhej ruky, ale zaujima ma, ci je to vobec mozne pripojit hociaky vozik na hociaky bicykel. Neznici sa tym bicykel? Je to velmi narocne ho tahat? Zvladne to aj zena? Isli by sme urcite nejake rovinky do 50km. A ak, aky vozik odporucate? Vacsinou vidim v ponuke pre 2deti, nam urcite staci vozik pre jedno, nech je lahsi, uzsi, mensi....
25.02.2017 - 18:24:43
00
Keby si sa dostal niekedy na bratislavskú hrádzu, stretol by si tam hodne mamičiek venčiacich svoje detičky namiesto v kočíkoch vo vozíkoch za bicyklom. A ešte som žiadnu nevidel na tlstých gumách, všetko na cesťákoch.
25.02.2017 - 21:50:39
00
Tu máš prehľad a aj testy a úpravy, ak chceš opýtaj sa priamo ich na kombináciu Tvojho bicykla a cyklovozíka, poriadia a pomôžu v prípade problémov so 100% kompatibilitou úchytu vozíka a Tvojho bicykla. https://www.velofiala.cz/detske-privesy
25.02.2017 - 23:04:05
00
keyboard_arrow_up