U nás máme psychosa, ktorý by sam potreboval ústavné liecenie :)
22.03.2016 - 17:40:16
00
B-rh-positivo napísal:
Ramon1 tak Ty máš ten svoj Piňo tiež "zhovadený " Japoncom a pravdepodobne to tu čítajú aj nedospelí tak by sa nezaškodilo vyjadrovať slušnejšie. Moderátorom Tiež palec dole, že Ti tu pustili ten Tvoj príspevok.


...nedospelí tie nadávky poznajú , toto bolo v kontexte na Jokov príspevok vhodne použitá slovná skladba , aby pochopil....

A že som si urobil zo seba srandu , že mám pinarello " zhovadené " som tu písal ja - nemusíš mi to oznamovať...A nebuď precitlivelý ako predkožka , život je tvrdý...

adop ano máš pravdu , aj lekári by potrebovali pomoc...Ale momentálne všetci pilne pracujú na stanovení diagnózy jedného člena tunajšieho fóra .
22.03.2016 - 17:52:48
03
PRVÝ BOD PRAVIDIEL FÓRA •Nebudeme tolerovať vulgárne, rasistické, extrémistické alebo inak neznášanlivé príspevky a komentáre. Tieto budú zmazané a ich autori nebudú mať na MTBIKER prístup.
niesom precitlivený , len dodržiavam pravidlá , ktoré tu sú stanovené a aj keď si vulgárne ponadavam, tak snáď mám aspoň toľko intelektu, že to nehodím tuna na sklo.
to čo má kto na bicykli namontované je mi jedno , len ide o to ako si to napísal
snáď k tomu už niet čo dodať :-)
22.03.2016 - 17:59:50
03
tak teda pockam, co mi vydiagnostikuju. :) ci?
22.03.2016 - 18:01:37
02
Môj maloletý syn má vyjadrovanie možno horšie ako ja (tým sa škoda chváliť, ale žije u svojej matky), ale to nič nemení na tom, že vyjadrovanie á la tretia nádražná sa mizerne číta aj dospelým... Predkožka nepredkožka, život neživot...
22.03.2016 - 19:35:49
02
Pre Marina s veľkým Dé , nazgula , pozitívneho a iných utlocitnych... V mojom portfóliu príspevkov sa k ich používaniu / vulgarizmov / uchylujem veľmi zriedkavo ... No ak mám niekomu donekonečna vysvetľovať to iste a on napriek tomu nechápe , použijem ostrejší jazyk ktorému snáď porozumie... No vidím že vaša skupinka utlocitnych ma odlišne "priority "a preto týmto prispevkom končím na tému vulgarizmy v príspevkoch na fóre . Doporučujem sa venovať iným bohumilym činnostiam ako sa vybíjať v súbojoch či môj príspevok porušuje alebo nie pravidla fóra ...

P.S.: vaše plamenné antivulgarne príspevky mi pripomínajú - vyvolávajú analógiu antipotratárov , ktorí stoja pred každou gynekologickou klinikou s transparentmi a
doma pritom terorizujú svoju rodinu...
22.03.2016 - 20:21:01
05
tych ***** antiplamenných sa vzdy najde dost. nodopci, akuvra, tokok. :)
22.03.2016 - 20:23:54
00
Dajte sem radšej niekto, nejaké foto bycigľa, nech prerušíme túto diskusiu.
22.03.2016 - 21:50:05
01
nemam.
22.03.2016 - 21:51:41
01
Jeden detail by sa nasiel. Ako som sa "odstal" kominarom. V cislach: -3 cm

Prílohy:

sl_st.jpg
sl_st.jpg 115.08 KiB thumb_up0thumb_down

22.03.2016 - 22:25:39
08
JOLI napísal:
Dajte sem radšej niekto, nejaké foto bycigľa, nech prerušíme túto diskusiu.

staci zatial aj v excelovskej tabulke?

dosledok vyskusania velmi slusneho cestaku na dovolenke :D
22.03.2016 - 22:32:20
00
JOLI napísal:
Dajte sem radšej niekto, nejaké foto bycigľa, nech prerušíme túto diskusiu.


...rýchlo oprav , bo astro... :!:
22.03.2016 - 22:34:48
00
Ramon1 napísal:
Pre Marina s veľkým Dé , nazgula , pozitívneho a iných utlocitnych... V mojom portfóliu príspevkov sa k ich používaniu / vulgarizmov / uchylujem veľmi zriedkavo ... No ak mám niekomu donekonečna vysvetľovať to iste a on napriek tomu nechápe , použijem ostrejší jazyk ktorému snáď porozumie... No vidím že vaša skupinka utlocitnych ma odlišne "priority "a preto týmto prispevkom končím na tému vulgarizmy v príspevkoch na fóre . Doporučujem sa venovať iným bohumilym činnostiam ako sa vybíjať v súbojoch či môj príspevok porušuje alebo nie pravidla fóra ...

P.S.: vaše plamenné antivulgarne príspevky mi pripomínajú - vyvolávajú analógiu antipotratárov , ktorí stoja pred každou gynekologickou klinikou s transparentmi a
doma pritom terorizujú svoju rodinu...


Ak každý človek, ktorý si myslí, že vulgarizmy nie sú tým najlepším, čo človeka môže na fóre postretnúť je u Teba automaticky nejaký bigoťák, ktorého tu popisuješ, tak Ti gratulujem k pokrokovosti... A ja Ti zas odporúčam (nie doporučujem) venovať sa iným atribútom ako ***** a *****... Bude to taký veľký problém? Ja sľubujem, že ten transparent už schovám... :-)
22.03.2016 - 22:35:14
00
Nechaj to tak...
Každý máme nejaký vkus a nejaké estetické cítenie. A majú priamu úmeru aj so spôsobom vyjadrovania. Niekedy ani dochtorské vzdelanie nepomôže.
22.03.2016 - 23:45:17
00
O nič nejde.... Sú dobré dni a sú... dni..... :-)
22.03.2016 - 23:48:25
01
keyboard_arrow_up