Áno mám Canyon a ak budem kupovať nový bude zas canyon.Páči sa mi ich prístup.
19.11.2016 - 14:58:55
00
...4 príspevky v jednej sade ? Tak si iný Canyon kajšmentke...za mňa Canyon GRC !
19.11.2016 - 15:12:52
04
Už je tu veľa kecov a žiadny bajk :D tak pridám svoj :)
Nové kolesá, košíky a omotávka :)

Prílohy:

DSC_4076.png
DSC_4076.png 1.95 MiB thumb_up8thumb_down

19.11.2016 - 15:16:25
034
Smiešne, ako sa nám "ktosi" snaží nahovoriť, že karbonový no name rám z čínskej fabriky, kde je kvantita a cena uprednostňovaná pred kvalitou, uplácaný možno aj detskými rukami, bez predchádzajúceho testovania pretekármi a dlhoročného vývoja bude minimálne rovnako kvalitný ako originál od ktorého na ďalekom východe tak radi kopírujú :D V tomto kontexte je však potom zarážajúci fakt, že keď sa testujú a porovnávajú originály s napodobeninami tak pevnosť čínskych napodobenín je niekoľkonásobne nižšia ako u "predražených" značkových produktov od výrobcov s dlhoročnými skúsenosťami a históriou :)
19.11.2016 - 16:10:32
07
Kristina to nemá zmysel riešiť.... isheep má vlastný svet....a hlavne na tomto fóre dosť záleží na tom kto ten príspevok pridá :D

keď sem matt zo suncycle šupol poskladaný bajk pre zákazníka nikto sa nepohoršoval nad cenou ktoré tie bajky stáli....ale do mňa by si isheep rýpol aj keby sem capnem podla neho najkrajší bajk na svete...už len preto že som to ja... :D

a btw ešte jedna vec pre Fabian ono sa treba trošku vrátiť do reality.. my tie komponenty nevyrábame ani si ich nekvyťahujeme z čarovného klobúka...nákupnú cenu bajku ti síce neprezradím...ale poviem ti k tomu tolko že kebyže ti to pustíme za tú cenu ktorú si napísal pár strán dozadu tak z pohladu našej predajne by sme ti nie že darovali ale doslovne kúpili darček....
19.11.2016 - 16:26:04
04
A kde Kikus pisem ze cinske no-name ramy alebo cokolvek je kvalitnejsie ako "original" ? ukaz mi jedinu vetu , kde som to napisal ? :) Lebo teraz si tu vymyslas chu*oviny bez toho zeby niekto nieco take povedal :)
19.11.2016 - 16:43:10
00
Niro Quintana výtaz vuelty 2016 je asi ktosi.Ale jazdí Canyon a na Campagnole predstavte si.
19.11.2016 - 16:58:26
00
až na to že v protour jazdia to čo im pod riť dajú v tíme ;)
19.11.2016 - 17:10:03
01
Miso , cakam odpovede na moje otazky. Nieco si povedal tak si za tym stoj , cakam :)
19.11.2016 - 17:13:43
00
isheep po tom ako si ho nazval, by som sa mu aj čudoval keby ti chcel ešte niečo aj napísať ;)
19.11.2016 - 17:25:37
00
misopetrovic je velky chlapec , on to predycha :P
19.11.2016 - 17:27:08
00
isheep napísal:
A kde Kikus pisem ze cinske no-name ramy alebo cokolvek je kvalitnejsie ako "original" ? ukaz mi jedinu vetu , kde som to napisal ? :) Lebo teraz si tu vymyslas chu*oviny bez toho zeby niekto nieco take povedal :)

Napr. tvoj príspevok: "aky je rozdiel medzi made in china a made in italy ?" Potom si prekrútil tvrdenie @lto o hístórii firmy vs kvalita ich produktov a nespomenul podstatu čo sme obaja písali, t.j. o ich testovaní a dlhoročnom vývoji. Nehovorím už o tom, že nepoznám jediný kvalitný originálny čínsky rám, ktorý by nebol kópiou niečoho vyrobeného alebo vyvinutého v EU alebo US ;) Peace.
19.11.2016 - 17:27:08
05
Kikus , keby si pozorne citala , isto by si vedele ze som tym myslel ze nezalezi kde je co vyrobene, rovnako ako som Misovi uviedol priklad s iphonom. Je jedno ci je to made in china , italy alebo guatemala, jedine na com zalezi je kvalita prace a kvalita pouziteho materialu a je jedno kde to spravili. Samozrejme je toho viac , som si isty ze vies co tym chcem povedat . Ohladom historie som opat narazal na Misove tvrdenie ze bianchi je mega super lebo je to najstarsia znacka na svete. A ako som napisal vyssie nieco taketo moze napisat naozaj iba pribrzdeny jedinec vhodny na porazku pukackou. To ci je stara alebo mlada je tak prd platne , urcite budes so mnou suhlasit. Priklad som uviedol vyssie. Lebo kludne moze dnes vzniknut nova znaka ktora kupi top dizajnerov a technikov z bianchi pinarello a pod a spravi "lepsi" bike ako vsetky bianchi dokopy. A samozrejme suhlasim s tebou , ani ja som nevidel jediny dobry cinsky ram, osobne by som si taky ani nikdy nekupil :)
19.11.2016 - 17:38:40
00
zase si vymýšlaš.. pretože ja nikde netvrdím že bianchi je mega super a taktiež netvrdím že je megasuper kôli histórii....




a to bola odpoveď na túto tvoju vetu "... Ako pises , tunak natko jozko rozhodne nieje cielova skupina . platis za znacku a farbu , thats all ! ziadna kvalita ani technologia , tu ma kazda znacka svoju a nestoji o nic viac ani menej . bianchi sa ti musi iba pacit. o kvalite sa mozme bavit az budes mat doma vlastnu laborku , tunel a pod.

a ja som na to odpísal toto "napísal som toto "a ohladne kvality.... isheep prosím ťa ty dokážeš vypustiť taký bullshit do sveta až to bolí niekedy... bianchi je najstaršia cyklofirma na svete... vážne si myslíš že tie rámy pečú len tak na kolene bez nejakých testov? "

ináč povedané chceš mi povedať že canyon má premakanejší vývoj ako bianchi? respektíve vzhladom na to čo si napísal to zaváňa až tým že by si chcel povedať že bianchi tie svoje rámy netestuje, nevyvýja...a canyon áno....
19.11.2016 - 17:59:12
01
Miso , daj si tabletku . pezinok tiez nemas tak daleko ...
19.11.2016 - 18:03:48
00
keyboard_arrow_up