Kazdy si kupi co chce a na co ma peniaze. Resp co mu žena dovoli☺
20.11.2016 - 18:04:43
012
Hosť napísal:
Este raz a posledny krat opakujembianchi nieje pre cloveka co hlada hocico len nech je to lahke a v co najlepsej vybave, bianchi je pre ludi ktory maju v oblube tu znacku je jedno z skeho dovodu a chcu vyslovene bianchi ;)

To mas to iste ako preco niekto kupuje apple vyrobky a niekto radsej xiaomi.... ;)

Stax lenze u shimana mame zarucene dodanie do 24hodin na veci co maju skladom to z matta zarucene nemame(ani uz mi tiez par krat dosla objednavka extremne rychlo....)


Nesúhlasím s tým prirovnanim a už vôbec nie k telefonom.
Bianchi by som prirovnal k autám lancia, Fiat, alfa romeo a pozor ani ku Maserrati ani Ferrari.
Také auta a bike si kupujú iracionalni ľudia...to by vám povedal každý marketer.
20.11.2016 - 18:40:04
01
pedal napísal:
Kazdy si kupi co chce a na co ma peniaze. Resp co mu žena dovoli☺


Eventuálne či sú v prvej, druhej či večnej puberte.
20.11.2016 - 18:43:43
00
len ja som postol presne take iste Bianchi oltre xr2 na mechanike DURA-ACE za vasu cenu, pripadne Bianchi Infinito ma Di ultegre, hydraulike, a Vision Metron 40 kolesach vo vasej cene. takze ked chcem oltre xr2 berem duru a ked chcem elektriku berem infinito a mam vysoke karbony s kotucami co stoja 1600,-€ a to vsetko vo vasej cene kde mate len kolesa ultegra.
http://www.cyklobest.cz/bianchi-oltre-xr-2-dura-ace-mix-2015
http://www.cyklobest.cz/silnicni-kola/bianchi-ultegra-infinito-cv-disc-di2-shimano-11sp-compact-2015
aby vam nezostal namiesto len ramu, trcat na sklade cely bajk.
20.11.2016 - 19:37:54
04
ftu2 , ale ty niesi cielova skupina toho bianchi predsa ! ty nevies o com rozpravas a nerozumies sa to mu ...
20.11.2016 - 20:47:53
01
jasne. nie misovho
20.11.2016 - 20:53:47
00
Kedysi bol canyon ok .ale uz je jak specik ma ho kazdy.miso ma pravdu v tom ze to neni masovka a je to talianska klasika.
20.11.2016 - 20:58:07
04
Mišo už asi dávno oľutoval, že sem dal tú fotku toho Bianchi :) ale nenaložili ste mu už dosť? myslím že by už aj stačilo, všetkého veľa škodí :)
20.11.2016 - 21:13:53
03
Práve som z toho prestal byť znechutený a začal som sa baviť
20.11.2016 - 21:53:44
00
ftu2 napísal:
len ja som postol presne take iste Bianchi oltre xr2 na mechanike DURA-ACE za vasu cenu, pripadne Bianchi Infinito ma Di ultegre, hydraulike, a Vision Metron 40 kolesach vo vasej cene. takze ked chcem oltre xr2 berem duru a ked chcem elektriku berem infinito a mam vysoke karbony s kotucami co stoja 1600,-€ a to vsetko vo vasej cene kde mate len kolesa ultegra.
http://www.cyklobest.cz/bianchi-oltre-xr-2-dura-ace-mix-2015
http://www.cyklobest.cz/silnicni-kola/bianchi-ultegra-infinito-cv-disc-di2-shimano-11sp-compact-2015
aby vam nezostal namiesto len ramu, trcat na sklade cely bajk.

Len pre upresnenie a tvoju info. Cyklobest je distributor Bianchi tu v ČR. T.j. nakupuje rámy a kompletné bicykle s dvojnásobnou maržou. Takže samozrejme si môže dovoliť predávať aj pod nákup nejakého malého kamenného obchodíku.
Bolo by IMHO celkom fajn aby to tu nejaký moderátor trochu premazal. Vlákno je momentálne totálne "OFF TOPIC!
20.11.2016 - 22:23:17
02
Isheep zase prekrucas co som povedal ja nikde netvrdim ze on tomu nerozumie.
To ze on nieje cielova skupina na ten bicykel je hadam jasne... cielovou skupinou su proste ludia ktory chcu vyslovene tuto znacku, tak isto ako pri horakoch su ludia co si kupia vyslovene a len specialized alebo scott aj ked by za mensie peniaze u inej znacky mohli mat "to iste"....

Zbytocne sa nad tym pozastavujete a vyryvate proste su ludia co si to kupia prave koli znacke ako je to pri hocijakych vyrobkoch a to su ludia co su cielova skupina pre ten bajk
20.11.2016 - 22:24:59
00
trt , ved mi chvalimr len Miskov bike ktory je v jeho osobnom vlasnictve ... ci pockat , to nieje jeho ? on nieje cielova skupina ? :D
20.11.2016 - 22:26:08
01
Jezus prosim ta kompletne to premaz, lebo poniektori ludia nevedia skoncit a uz to davno nema zmysel a dalsi krat sa uz opakovat nemienim.... dakujem
20.11.2016 - 22:28:46
00
tak tak , a premistni to prosim do vlakna "cielova skupina" :)

A Miso , naco sem davas vobec bike ktory nieje tvoj ?
20.11.2016 - 22:33:51
02
sak som to pisal. mala predajna v Pk chce robit velky biznis. tam nech predavaju klinky do favoritovych kluk. naco mam platit dalsieho prekupnika, ked mozem zobrat od priameho distributora s lepsou vybavou? naco pripadne reklamovat cez dalsieho cloveka, ked mozem reklamovat u distributora.....to preto niesom u teba cielova skupina? lebo nekupim rovno prvu predrazenu vec ako Ramon1 ? ked chcem vyslovene tuto znacku, neznamena, ze ju musim kupit predrazenu od teba. a neviem teda ako funguje obchodovanie v predajni. ale ked to bol ram na objednavku a zakaznik ho nezobral, niesu tam nejake poplatky za storno, resp. pokuty? neznamena to, ze ten ram vas vysiel ovela menej ako tych 3.000,-? neda sa tam potom daz vyraznejsia zlava? mal si to dat do interneho bazara.
20.11.2016 - 22:55:37
00
keyboard_arrow_up