Pridám aj ja svoj bike, zatial iba foto z telefonu a ani pozadie nie je bohviečo, ale časom pridám určite lepšie fotky
27.05.2014 - 21:55:58
05
kua, KUOTA!
27.05.2014 - 21:59:26
00
Ale no chlapci , viem , hovori z Vas zavist .... Ale snad nemyslite vazne avase tvrdenie ze ultegra je snad co i len v niecom lepsia ako force ... Ako vazne srandy bokom :P

Ta kuota bude urcite este krajsia a myslim ze budu viaceri suhlasit, ked tam das cisto cierne plaste :)
27.05.2014 - 22:03:12
00
Ale no chlapci , viem , hovori z Vas zavist .... Ale snad nemyslite vazne avase tvrdenie ze ultegra je snad co i len v niecom lepsia ako force ... Ako vazne srandy bokom :P


A ty snad nemyslis vazne tvrdenia z nedavnej diskusie, v ktorej naznacujes, ze kolesa Planet X su rovnako kvalitne, nedajboze kvalitnejsie, nez 3 krat drahsie Mavic, Zipp, Vision... Ozaj srandy bokom ;)
27.05.2014 - 23:04:53
00
stawo , staci ak mi sem podla teba , toto moje tvrdenie skopirujes , a odpoviem ti :)
28.05.2014 - 13:00:18
00
isheep: "Kludne mi vyber kolesa 3 krat tak drahe, ale ja ich nevymenim ! Asi to nebude preto ze je to cinsky smejd , vsak ?"
Preco by si ich teda nevymenil? Ja by som urcite pri takejto prilezitosti menil.
28.05.2014 - 15:09:21
00
stawo : Zeby preto ze som s nimi spokojny ? lebo su na tom vahovo +- rovnako ako drahšie kolesa ( nehovorim o lw a pod ) že na vyjazdoch mi to ide bok po boku s takymi kolesami rovnako dobre a rychlo ??? , tak ano asi preto ... jediny dovod kedy a preco by som ich menil je 1, až niekedy rupnu 2,vzhlad :) preto najblizsie kolesa planujem bora ultra 2 dark ...
Ale nikde tu nepisem že planet x su lepsie kolesa ako tie bory a podobne ... Len nevidim dovod ich menit ked plnia rovnaku funkciu ako tie drahsie ... Takze tak :) Ty by si menl tvoje kolesa , ak by mali rovnaku vahu a jazdili rovnako dobre ako 5x drahsie kolesa iba za to z niekto tie tvoje oznacil za číny ? no chcem vidiet toho ***** čo by to spravil ( nepochybujem ale že sa taky najde ) ... Kazdopadne nehadzem vsetky kolesa do jedneho vreca, som si isty ze je mnoho lepsích kolies za nizsiu ci vyssiu cenu , to bez debaty. Už len jedna otazka stawo , ty si jazdil tie planet x kolesa ?
28.05.2014 - 16:26:22
01
Moje hliníkové sú rýchlejšie... Však vieš :-)
28.05.2014 - 16:35:23
00
isheep na nech ta trafi slak ked zbadas aj moju ultegricku s ktorou som a budem vzdy spokojny, facha zatial bezchybne

Prílohy:

bike.jpg
bike.jpg 158.03 KiB thumb_up0thumb_down

28.05.2014 - 17:11:29
014
Pokial by som mal planetX a mal by som moznost vymenit ich za inu renomovanu znacku, vymenil by som. Nie preto, ze o nich niekto hovori ako o cinskych (aj tak sa skoro vsetko vyraba v cine a okoli ako si uz niekde pisal), ale preto, ze zvucnejsie znacky su pre mna sameho atraktivnejsie a kolesa su celkovo aj krajsie. Vlastnosti hodnotit nemozem (a urcite nie sposobom, ci sa mi ide rovnako rychlo bok po boku s niekym inym).
Inak povodne som iba v rovine srandy reagoval na tvoj prispevok (ultegra vs. force). Nemal som v plane rozoberat tu kolesa,,, Nemusis sa hned obhajovat. Nic proti tebe nemam.
28.05.2014 - 17:44:33
00
brontoo , to si ty ? :D no moment taky podraz a o 12 sekund to sa nerata :D ved len pockaj ... chystam a na teba :P
Canopus : tak tu mas slubene :
2 farebne rozne kosiky na biku, to vazne ??? gumicky na paky ti kuna zozrala ? mne by vadilo ze ten slany pot steka priamo do nich a potom to moze robit neplechu ... ta "jama" na sedle .. kks to fakt ? trochu viac a z dialky nerozoznam od tavy ! a Canopus, ta nalepka pod sedlovou objimkou , to este zdaleka neni najvacsi faux pas tohoto biku ... totizto ta ultegra je katastrofalna !!!

btw : inak velmi pekny bike :)
28.05.2014 - 19:02:54
01
Stawo ... ja snad som tu na fore este ani "vazny" prispevok nemal .. takze vsetko vramci srandy :) takze take it easy , trochu rypania na fore nezaskodi, no nie ? :P Canopus a misopetrovic vedia o com hovorim :D
28.05.2014 - 19:06:07
00
ishep to už vieme dávno :D preto tvoje príspevky ani nečítam :D a hádžem ich rovno do koša :D :rofl:
28.05.2014 - 19:48:09
02
:D
28.05.2014 - 19:58:55
00
fofo050 , tvoj bike som radsej doteraz ani nekomentoval, lebo ty si taky mix misopetrovic a stawo , otras noname china strada ram, hrozna ultegra , a quatra :D a to sedloooo .... :D

btw tie podlozky pod predstavcom si zbieral po celej dedine ? :D
28.05.2014 - 20:06:59
00
keyboard_arrow_up