čaute mam 17 a začal som sa venovať cyklistike mam takú otázku kúpiť si bajk za 2000 tuto sezonu rozhodne nehrozí jazdím na starom favorite teda sa onho aspon snažím starať no a chcem vedieť či to vôbec má zmysel jazdím dosť kopce kedže mám nato aj postavu a celkom dosť sa natrápim ale stojí to zato ... no a rozmýšlal som isť na neake súťaže ktoré sú v našom okrese konkretne také 2 a či to nebude neako trápne ked prídem na súťaž z takým bajkom a budu tam ludia čo maju fakt namakane bajky a či sa vôbec udržím šiel som z kamošom a šiel 42 a zavesený som sa dokázal udržať vdaka za každú radu a som nový možno by ste mi aj mohli poradiť ako sa držať v zjazde pretože do kopca to ako tak zvládam snažím sa isť na tahších prevodov a lepsou rýchlosťou ale ten zjazd mi akosi nejde a je vôbec možne na takom bajku vivinuť taku rýchlosť? aby som sa aspon v závetrí udržal? dakujem za každu radu :)
20.05.2015 - 20:05:25
00
Ja si myslím, že nie. Sám som teraz nedávno repasol favorit a kopce v Malých Kaprtoch pri mojej 90+ váhe mi tiež dajú zabrať :-). Na festke sa mi do kopcov veľmi nechce.

Inak, na tohtoročnej Tour de Vulcano je aj špeciálna kategória na tieto bicykle: Eroica http://www.tourdevolcano.sk/race-details/
21.05.2015 - 09:23:02
00
Nie, teda, nie že by si bol niektorým exotom na smiech, ale uznanie by si od poniektorých určite dostal.
21.05.2015 - 09:25:27
00
prihlas sa ak mas chut. Vobec neries aky mas bajk. Predstav si, ze s tym starym bikom predbehnes prave nejakych s nadupanymi bikmi. To bude pocit ;) Povedz si: Challenge accepted a chod do toho, ak sa ti niekto bude smiat tak je na urovni 14rocneho pubertiaka. Bud nad vecou a uzi si preteky aj keby si mal dojst posledny (co urcite neprides)
21.05.2015 - 10:02:15
02
Ničoho sa neboj, ja som išiel na favorite MTB maratón, a to mám na to dosť vhodnejší MTB bajk, ale ten favorit som si po generálke veľmi obľúbil.
v podstate je to frajerina ako píše delarosa ;)
21.05.2015 - 10:34:54
00
vobec to neries. kazdy ide na niecom. a niekto musi byt aj posledny a niekto musi mat aj najlacnejsi bajk. ked sa ti podari porazit niekoho co ide na bajku za petku, tak o to lepsi pocit budes mat :). ale ak chces dosahovat nejake lepsie vysledky tak technologicke vyhody moderneho bajku oproti favoritu su znacne.
21.05.2015 - 13:47:04
00
keyboard_arrow_up