no pre teba asi nie je ale ak competition rozbijem alebo zjazdim po pol roku po 70/ks alebo sprinter gatorskin vydrzia aj rok a pol alebo 2 po 45 je celkom rozdiel
paska stoji tusim 6, s lepidlom sa nemienim zapodievat, odstanuje sa to vlastne same, nenechava to ziaden bordel.
17.01.2024 - 10:12:51
00
ftu2 Neviem, na com ste sa dotahovali, ale o 20-30% lahsi prevod dlzkou kluk nevykompenzujes.
17.01.2024 - 14:17:22
00
Ahojte... prosím má tu niekto reálnu skúsenosť porovnania týchto 2 TLR plášťov ? Resp. zaujímali by ma reálne skúsenosti hlavne tej Vittorie... jazdím dlhé roky Conti 5000 (teraz TLR) a pokukujem po nejakej "zmene" ...

https://www.bike-discount.de/en/vittoria-corsa-pro-tlr-graphene-2.0-folding-tire

Ďakujem moc za odpovede :)
31.01.2024 - 09:56:35
00
https://www.mtbiker.sk/shop/plaste-a-duse/cesta-a-treking/cestne-plaste/maxxis-pursuer-700x32c-plast-kevlar-p114006.html

S takýmito lacnejšími kevlarovi plastami ma niekto skúsenosť? Nezbiera to často defekty? Rozhodujem sa medzi tým alebo drôtom, čo som jazdil doteraz (na môj basic cesťak to stačí).
05.02.2024 - 19:46:57
00
Skusam svoje prve galdy Tufo Elite S3 23 mm, hlinikove rafiky Mavic Open Pro, na fajn cestach ok inak supy na gonady aj pri nizsich tlakoch, chcel by som prejst na latexove Vittoria Corsa 25 mm, otazka, mozem spolahlivo pouzit to iste Conti lepidlo (na Alu rims plechovka) alebo kupovat este aj nove Vittoria lepidlo? Zrejme tam bude nejaky rozdiel v "nasiakavosti" a druhu tkaniny, Vittoria celkovo odporuca menej vrstiev lepidla ako Conti, ale ci to ma az taky zasadny vplyv na celkovu funkcnost, ak by som pouzil ine ako odporucane lepidlo? Moc sa mi tomu nechce verit. Mate niekto skusenosti?
09.04.2024 - 11:25:27
00
Nevidím dôvod , aby to lepidlo Conti nefungovalo.
Ak chceš ešte väčšie pohodlie, porozmýšľaj nad 28 mm - samozrejme neviem či to rám bicykla resp. ráfiky umožnia.
A samozrejme ak latex tak sa priprav na pravidelné dofukovanie....
09.04.2024 - 18:06:50
01
Preco nie tufo paska? Ja by som lepidlo nepouzil ani keby bolo zadarmo.
09.04.2024 - 20:28:50
00
bladerunner napísal:
Nevidím dôvod , aby to lepidlo Conti nefungovalo.
Ak chceš ešte väčšie pohodlie, porozmýšľaj nad 28 mm - samozrejme neviem či to rám bicykla resp. ráfiky umožnia.
A samozrejme ak latex tak sa priprav na pravidelné dofukovanie....

OK pouzijem Conti.
Uvazoval som nad sirsim obutim, len 28 mm by akurat kolidovali s objimkou presmyku a rafiky su tiez dost hlboke, na uzsie galdy evidentne, tak by som to musel lepit dajako "po belgicky".
Jo, dofukujem kontrolne pred kazdou jazdou aj butyly dlhe roky, som jeden z tych...

Ako hej, je s tym babracka a trva to niekolko dni, ale mna to lepenie celkom bavilo a teda zrejme iba pre pocit, ze nech je to cele poriadne spravene a pevne.
09.04.2024 - 20:51:48
00
keyboard_arrow_up