Aky pocet prevodov mate na cestaku?
1x7 1% [ 1 ]
1x8 0% [ 0 ]
1x9 1% [ 1 ]
1x10 1% [ 1 ]
1x11 1% [ 1 ]
1x12 1% [ 2 ]
1x13 0% [ 0 ]
2x7 3% [ 4 ]
2x8 3% [ 4 ]
2x9 8% [ 12 ]
2x10 14% [ 21 ]
2x11 57% [ 85 ]
2x12 9% [ 14 ]
3x7 1% [ 1 ]
3x8 1% [ 2 ]
3x9 0% [ 0 ]
3x10 1% [ 1 ]
3x11 0% [ 0 ]
Celkový počet hlasov : 150
Niee, to su kecy tych, co nevedia nastavit presmyk😁 Na MTB, CX a gravele budis, neostava tam tolko sajrajtu, lahsie sa to cisti. Este special na rovinatu casovku alebo casovku do kopca dava zmysel, ak standardne pouzivane 2x prevody nedokaze jazdec komplet vsetky vytocit🙈
28.11.2022 - 21:40:56
02
JoKo napísal:
Prosím ťa, čo si touto vetou chcel napísať?

Ja som to pochopil tak, že si myslíš, že ak máš elektrické radenie, tak je zároveň aj automatické???
Lebo mám skúsenosti s Record EPS - a žiadna automatické radenie. Pekne ťuknúť do páčky, aby bola zmenu prevodu. A rovnako ako s mechanickým radením môžem zaradiť španiela, či už malého alebo veľkého...
Výhoda elektriky nie je v automatickom radení, ale v rýchlosti a presnosti preradenia, plus stačí ťuk do páčky na preradenie. Teraz prechádzam na zimáka s klasickým radením a chvíľu mi potrvá, kým si zvyknem, že keď chcem preradiť, tak nestačí len ťuknúť do páky, ale treba trochu zatlačiť.

Tak napíš, čo si ty predstavuješ pod radením prevodov pomocou elektriky.


Pochopil si to sprave, DI2 vie radit ako sekvencna prevodovka na aute. Mackas len ze schces lachsi alebo tazsi. Ako to zariadi ta nezaujima. Vola sa to Synchronized Shifting viac tu:
https://bettershifting.com/di2-synchronized-shifting-the-complete-guide/

Ci je nieco z toho vyhoda uz necham na kazdom, nech sa rozhodene. Ale na kolko kazdy ospevuje 1x pre jeho jednoduchost a citujem: "nemusim rozmyslat co mam zaradit, len dam lahsi alebo tazsi" tak asi to vyhoda je.
28.11.2022 - 22:50:28
00
JoKo napísal:
Prosím ťa, čo si touto vetou chcel napísať?

Ja som to pochopil tak, že si myslíš, že ak máš elektrické radenie, tak je zároveň aj automatické???
Lebo mám skúsenosti s Record EPS - a žiadna automatické radenie. Pekne ťuknúť do páčky, aby bola zmenu prevodu. A rovnako ako s mechanickým radením môžem zaradiť španiela, či už malého alebo veľkého...
Výhoda elektriky nie je v automatickom radení, ale v rýchlosti a presnosti preradenia, plus stačí ťuk do páčky na preradenie. Teraz prechádzam na zimáka s klasickým radením a chvíľu mi potrvá, kým si zvyknem, že keď chcem preradiť, tak nestačí len ťuknúť do páky, ale treba trochu zatlačiť.

Tak napíš, čo si ty predstavuješ pod radením prevodov pomocou elektriky.



mne sa skôr občas stáva po prechode z elektrík na mechaniku, že vyleziem kopec, idem do zjazdu a chcem si tam nahádzať najťaží prevod a miesto aby som to tam poctivo naklikal, tak držím prst na páčke a čakám, že mi to tam samé naskáčke ako na elektrike :D
28.11.2022 - 22:56:07
02
sora no ale ide perfketne neviem si predstaviť jak musí ísť taka 105,ultegra
31.01.2023 - 08:06:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty / Radenie / Cestné)
keyboard_arrow_up