no dopuce--------ako sa toto moze stat v dnesnej dobe este? :O verim,ze sam majitel si je na chybe.jedine ak ho niekto nedodrbal a nevzal mu bajk...
18.03.2014 - 17:31:57
00
isheep canopus no ani nehovorte, hlava v smútku.

Všetky bicykle som mal x rokov v pivnici. Plné dvere (čiže nie látkované). Nikdy sa tu nekradlo. Niekto si ma musel vytipovať, pretože išli na istotu presne do mojej pivnice. Zmizli všetky bicykle (cestný aj mtb) nové kolesá, pumpa, ešte aj monterpáky a duše. Škoda cez 2300Eur.

Ostatné tam všetko zostalo (kufor, korčule...). V podstate sa asi vie kto to bol... Nechcem hovoriť detaily pre istotu. Vyšetruje sa to ale nevyzerá to ružovo.

Ešte aj poisťovňa sa mi klasicky otočila chrbtom a chcú mi vyplatiť max 350eur aj to nie je isté. Pritom som mal poistenú aj pivnicu.
21.03.2014 - 03:29:08
00
Akurat vcera som bol v kck a hned ma privitali s tym, ci to mne ukradli treka. Az potom mi doslo ze sa to tu pisalo. Som alergicky na zlodejinu vsetkeho druhu. Clovek maka aby mohol fungovat a dovolit si co/to kupit a potom si to niekto len tak zoberie. Bicovat....
21.03.2014 - 21:13:05
03
to je smutné toto, tiez som nato alergický jak píše peter1 a preto mam bicykle radsej doma, hlavne ked bývaš na sídlisku kde sa pohybujú businessmani s múku a rastlinkami :)
21.03.2014 - 22:44:37
01
peter1 áno ja som im už písal. Preto o tom vedeli. Bohužial ja to v byte nemám kde mať, teraz ešte keď máme malého a doma naviac aj kočiar je to scifi.

No dávam si robiť lepšie dvere a za to ešte mrežu ak raz bude bike nech je vo väčšom bezpečí. My bývame v kľudnej štvrti väčšinou dôchodci. Ani by ma nenapadlo že by mohol zmiznúť.
22.03.2014 - 03:53:19
00
keyboard_arrow_up