hlavne ako si robia srandu na ES z toho jeho povolovania bŕzd, že kvôli tomu vozí aj starú verziu DA bŕzd... buď sú bontagery také šitné kolesá, alebo to je len taká jeho úchylka
19.07.2017 - 15:40:50
00
Vraveli, ze to robi odjakziva, tak B je spravne.
19.07.2017 - 15:44:13
01
Chceli mat boj o zeleny dres napinavejsi a nezdrahali sa poslat kvoli tomu Peta domov a aj tak to je nakoniec jednoznacne. Ak toto nie je karma... Inac - Kittel je sympatak, ale cistokrvni spurteri su dost flakaci. 4-5x po 500m pospurtuju a zvysok tour sa zasivaju v pelotone, alebo trapia v kopcoch. Samozrejme ale spurty su divacky atraktivnejsie ako vrcharske dojazdy /nazor/.
19.07.2017 - 15:50:43
00
ten náskok nejak divne padá z 5 pod 4 za pár minút...
19.07.2017 - 15:59:28
00
sranda bude ked este MM niekde spadne a odstupi a zeleny bude Greipel......Conti je uz v popredi zase
19.07.2017 - 16:23:55
00
Landa musí niečo žrať... :)
19.07.2017 - 16:48:18
00
contador ma dnes den, ide mu, usmev od ucha k uchu teraz medzi ludmi ako ho povzbudzovali
19.07.2017 - 16:57:31
00
no dnesok celkom nuda...Rigo vyzeral ze by to mohol skusit ale nebolo nic...iba Dan a Romain obcas cosi...
19.07.2017 - 17:41:22
00
Kde otazky:
1, landa vyzera byt dost v pohode celu tdf, ide druhe husle zamerne ? alebo mi nieco unika ? (nevyznam sa v tychto klasikach moc )
2, preco sa ide posledna nedelnajsia etapa tak ako sa ide? s poharikmi v ruke. Je to dalsia z trapnych tradicii ? Keby napr. aru stracal 10s na prveho frooma tak by nemohol ist v poslednej etape uplne do krvy do uniku a ziskat tych 10s ?
19.07.2017 - 17:54:49
00
hellwings napísal:
Chceli mat boj o zeleny dres napinavejsi a nezdrahali sa poslat kvoli tomu Peta domov a aj tak to je nakoniec jednoznacne. Ak toto nie je karma... Inac - Kittel je sympatak, ale cistokrvni spurteri su dost flakaci. 4-5x po 500m pospurtuju a zvysok tour sa zasivaju v pelotone, alebo trapia v kopcoch. Samozrejme ale spurty su divacky atraktivnejsie ako vrcharske dojazdy /nazor/.


Ja som včera napísal,že zelený dres doprajem oveľa radšej nejakému všestrannejšiemu cyklistovi(to že je to akurát Matthews je mi jedno) ako nejakému cyklistovi,ktorý okrem 200-300m šprintu nedokáže nič iné.Len jedno mi je ľúto,že ten súboj medzi Kittelom a Matthewsom nebude pokračovať až do Paríža,oveľa viac by som sa tešil,keby Kittela porazil(čo však vôbec netvdím,že by to bolo isté) zbieraním bodov na trati a nie tým,že Kittel odstúpi po páde.Je to škoda,ten súboj mohol byť ešte celkom atraktívny a tesný,nech by to už dopadlo akokoľvek.Ale prilba dole pred Matthewsom,ako zvláda tie kopce,nepatrí k mojím obľúbencom a keď pred začiatkom TdF povedal,že by mohol mať recept,ako potrápiť Sagana,tak som to bral s rezervou.Nekecal...
19.07.2017 - 17:57:57
00
Kittel jazdil to na co mal, az na jednu vyhral vsetky spurterske etapy...v 200km etape nehraju cely den piskvorky, zavery sa idu brutal bomby a z toho vyhrat 5 etap je masaker vykon...vsak on to este min. 10 min. rozdychava v cieli...aj do uniku skocil ked sa dalo...cize ziadne vysedavanie...MM mal len stastie ze zvysok mal smolu a ti co ostali nemaju formu...ale na to sa pytat nikto nebude :)
19.07.2017 - 18:06:36
02
Tak zatiaľ každý kto obliekol tohto roku zelenú, tak Tour nedokončí. Mohlo by sa to volať Saganova pomsta. A MM tiež ešte nie je v Paríži :D
19.07.2017 - 18:09:29
04
katko nerozumieme si-ja vôbec netvrdím,že Kittel je slabý cyklista,ktorý sa zašíva v pelotóne,to že vyhral toľko etáp je obdivuhodné,ale: špurty sú jediné čo dokáže,dlhé kopce-0 bodov,kratšie prudké kopce 0 bodov,časovka 0 bodov,proste toto sú u mňa cyklisti na jedno použitie,ktorí okrem tej jednej veci nedokážu nič iné.Preto ich doslova nemám rád-ortodoxní špurtéri sú pre mňa v cyklistike nutné zlo.Aj keď posledný všestranný cyklista,ktorý bol neuveriteľne univerzálny bol Merckx.Alebo ešte Indurain.Vôbec nechcem rozprúdiť nejaký zbytočný flame,len som mal potrebu vysvetliť svoj postoj,vôbec mi nevadí,ak niekto preferuje špurtérov...
19.07.2017 - 18:20:13
00
Kittel je dvojnasobny majster sveta v casovke...vyprofiloval sa na spurtera a dobre urobil :)
19.07.2017 - 18:23:23
02
Hosť napísal:
no dnesok celkom nuda...Rigo vyzeral ze by to mohol skusit ale nebolo nic...iba Dan a Romain obcas cosi...


Rigoberto Uran patrí medzi mojich pár obľúbených jazdcov, ale myslím, že ani on nečakal, že by bol tak vysoko. Jeho taktika je podľa mňa veľmi efektívna, pretože on nie je pod takým tlakom. Pre neho by bolo pódium na TdF zatiaľ životný úspech (po dvoch druhých miestach na Gire, ktoré je jeho pretekom). Defenzívne jazdenie sa vypláca a uvidíme zajtra možno niečo skúsi. Ak nie, tak sa určite udrží v trojke a hádam to postráži v časovke. Je to taký profesorský výkon a ja dúfam, že mu to pomôže do budúcna, pretože sa ukazuje, že dostáva druhý dych...

Ale najväčší makač je Daniel Martin. V jednu chvíľu sa doťahuje aby za pol minúty nastupoval. Super bojovník, ktorý síce nie je úplne TOP vrchár na GT, ale bojuje ako lev...
19.07.2017 - 18:25:19
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up