Gavenda je odkedy amater?
30.01.2011 - 18:50:28
00
no myslim ze uz je amater ..pretoze mu skoncila zmluva :( a vysledkom sklamal uplne skoda :(
30.01.2011 - 19:50:13
00
Pokial viem, tak ma Robo v teame Fidea zmluvu do konca tejto cyklokrosovej sezony a ta este neskoncila... co bude potom neviem...
30.01.2011 - 20:18:07
00
Dukla Trenčín?
30.01.2011 - 20:32:15
00
dnes krasny pretek v podani Stybyho...a katastrofa v podani Slovenskej reprezentacie ..ale darmo ...nedaju sa porovnavat amateri s profikmi :(


Naozaj je to neskutocny rozdiel vykonnosti.Ty amateri pri tom na SR vyhravaju vsetko a ostatny sa na nich z daleka nechytaju ale na svetovej urovni je to uplne inac.....Kde sme potom mi ostatny.... ;(
30.01.2011 - 20:39:07
00
Ked sa tak bavime, pridam sem jeden rozhovor

Barényi: Reprezentovať za vlastné peniaze mi pripadá choré => klik
30.01.2011 - 21:46:36
00
inak česi zase krásny úspech do 23 bronz,Nashová konečne medaila a muži opäť.
30.01.2011 - 22:58:53
00
Naozaj je to neskutocny rozdiel vykonnosti.Ty amateri pri tom na SR vyhravaju vsetko a ostatny sa na nich z daleka nechytaju ale na svetovej urovni je to uplne inac.....Kde sme potom mi ostatny.... ;(



no my ostatny sa cyklokrosu nevenujeme a to je skoda ..aj ked z nas uz hviezdy nebudu ale myslim zeby sme mohli este dobre podkurit :) samozrejme nato treba cas ,peniaze a kvalitny tym ...ktory na slovensku nie je ...

kym nebude kvalitny a dobre financne zabezpeceny tym tak je nam skoda polemizovat..pretoze vsetci robime za svoje a iba pre radost...
31.01.2011 - 11:42:09
00
Obdivujem vsetkych ktori sa snazia robit tento sport tak povediac za "svoje".Musi byt na porazenie ked vies ze na to mas ,ale nemas dost penazí ani sponzora na kvalitnu pripravu.Nie som sportovy manager,teda neviem ake je tazke zohnat peniaze.Ked budem polemizovat myslim,ze viac ludi bicykluje ako hra futbal.Preco teda sponzori davaju penieze na hokej fubal,alebo aktualne hadzanu.Stoji to strasne peniaze,a vysledky su vzdy ,no rozpacite.A pritom co porobilo niekolko Saganovych vítaztiev.
31.01.2011 - 20:31:18
00
Obdivujem vsetkych ktori sa snazia robit tento sport tak povediac za "svoje".Musi byt na porazenie ked vies ze na to mas ,ale nemas dost penazí ani sponzora na kvalitnu pripravu.Nie som sportovy manager,teda neviem ake je tazke zohnat peniaze.Ked budem polemizovat myslim,ze viac ludi bicykluje ako hra futbal.Preco teda sponzori davaju penieze na hokej fubal,alebo aktualne hadzanu.Stoji to strasne peniaze,a vysledky su vzdy ,no rozpacite.A pritom co porobilo niekolko Saganovych vítaztiev.


Nejde o to kolko ludi hra futbal a kolko ludi robi cyklistiku!Peniaze su niekde inde!Tie do futbalu prinasaju fanusikovia!Ved si vezmi nejaky zapas napr v anglickje lige.Pri takomto pocte fanusikov len na vstupnon kluby zarobia neskutocny balik penazi.Nevravim o reklamach.......Je to hra v ktorej sa tocia velke love.
01.02.2011 - 10:20:37
00
Ledavi, toto je už po milióntykrát omielaná téma... :tmi:

inak len pre zaujímavosť, skús napísať mail na SFZ koľko je u nás registrovaných futbalistov a potom na SZC koľko je registrovaných cyklistov... ;) a potom začni polemizovať... :P
01.02.2011 - 10:43:14
00
Ledavi, toto je už po milióntykrát omielaná téma... :tmi:

inak len pre zaujímavosť, skús napísať mail na SFZ koľko je u nás registrovaných futbalistov a potom na SZC koľko je registrovaných cyklistov... ;) a potom začni polemizovať... :P


Nepochopil si vyznam mojich slov.Neni dovod to dalej rozvadzat a radcej sa venujme treningu.....
01.02.2011 - 14:03:32
00
:) pokiaľ nevidíš, reagoval som na ledavi-ho ;)
01.02.2011 - 14:12:29
00
Cyklistika je menšinový šport aj napriek tomu,že na bicykli jazdí asi každý.Chcelo by to asi nejakého slovenského Bakalu ktorý nemá čo s miliardami a nechce si ich zobrať všetky do hrobu.
01.02.2011 - 15:29:36
00
Stara vec,na Slovensku je azda kazdy trener,manager v jednej osobe.Peniaze nosia fanusikovia?no povedzme ze hej.Len mi to akosi nevychadza ked naklady na muzstvo sa pohybuju v milionoch mesacne resp.v statis.eur.Ak sa budeme bavit o tych "lepšich".
Pripajam vyjadrenie kompetentneho: http://hn.hnonline.sk/c1-21698550-futbal-nikdy-nebude-ziskovy.
Mozno ,len ide o to ci ten kto ma peniaze je fanusik daneho sportu.Netvrdim,ze cyklistika vyzaduje omnoho menej penazi,tiez to nie je lacny sport.Ale ziaden cykloklub na SK nebude mat naklady ako dominantne sporty.Ale tu ide o viac,ako len o to co to stoji,ide o reprezentovanie tohto statu a vseobecne sa kasle na tento rozmer.Vidno to v reakciach.Nasich tu niekto oznacil za amaterov. V com su amateri? V tom ze musia chodit do roboty a potom mozu trenovat?A cestovat tisice km,bez kvalitneho oddychu.Ja si skor myslim,ze si to treba vazit,ze vzdy najdu odvahu a chut bojovovat na trati.
Ja som len vyjadril svoj nazor,aj ked to bola omielana tema.
01.02.2011 - 18:59:45
00
keyboard_arrow_up