Pani este stale vam to nedoslo ze sport je najvedsia pracka penazi !!!


tam sa robia obchody a investcie a podobne ksefty..skoda ze ziaden prachac na slovensku neperie peniaze v cyklistike...ale asi sa to tam velmi neda kedze cyklisti su skromny a maju najnizsie vydavky a naklady na 1 rok :( par milionov nikoho nezaujima :)

ved 3 ligovy klub ma vyssi rozpocet ako Druhodivizny tym ...:(
01.02.2011 - 19:13:37
00
Asi investicia priamo do sportoveho klubu nevynasa, ale ako celok to urcite vynasa, reklama, televizne prava, fanusikovia, prerabanie a budovanie novych stadionov, cestovanie, turistika a cela ta kultura a politika okolo sportu urcite pekne vynasa asi nie kazdemu, ale takto je vo vsetkych odvetviach ekonomiky a urcite aj toto forum zaraba na cyklistike.

Len ide o to, ako sa potom naraba so zarobenymi peniazmi, kolko si nechas a kolko opat das do kolotoca na vynovenie, udrzbu...

A co sa tyka cyklokrosu tak si pozrite sport na aktuality.sk a sme.sk mate tam kopu trapnych clankov o Contadorovom a Armstrongovom dopingu, ale nic o MS v cyklokrose v Nemecku a potom to tak aj vyzera.
01.02.2011 - 19:57:46
00
http://sport.idnes.cz/zacnes-od-nuly-planuje-stybarovu-budoucnost-manazer-quick-stepu-pyz-/cyklistika.asp?c=A110131_171219_cyklistika_fil
01.02.2011 - 20:14:21
00
[
A co sa tyka cyklokrosu tak si pozrite sport na aktuality.sk a sme.sk mate tam kopu trapnych clankov o Contadorovom a Armstrongovom dopingu, ale nic o MS v cyklokrose v Nemecku a potom to tak aj vyzera.[/quote]



a co maju pisat ze slovaci dostaly od stybyho 5 kol !!!
hamba ..taketo zle vysledky si nepamatam za poslednych 15 rokov ...uz by sa maly konecne ludia na zvaze zobudit a nieco zavat robit...aspon nominacne kriteria na start dat a nie ze kto si zaplati vyjazd tak nech reprezentuje ...!!!
to kde sme !!!
02.02.2011 - 08:44:27
00
Ved kazdy by mal vediet na co ma a na co nie.Preco ma startovat na danom sportovom podujati.Nasi reprezentanti ako som cital si vsetko hradia sami, to je sice obdivuhodne ale to je asi vsetko......5 kol je uz demotivujuci vysledok.Keby ze 5 min nepoviem.Ale opat to je len subjektivny nazor.Nic v zlom nech si jazdia pre radost ako vsetci na tomto fore.
02.02.2011 - 12:55:50
00
TONITO - :y:
02.02.2011 - 13:03:27
00
takže ak nie sme v prvej 5-ke zásadne neinformovať?

čo takto dostať do povedomia, že vôbec taký šport existuje a aj tam máme zastúpenie aj keď nie na profi úrovni ale len selfsponzoring?
02.02.2011 - 13:04:23
00
takže ak nie sme v prvej 5-ke zásadne neinformovať?

čo takto dostať do povedomia, že vôbec taký šport existuje a aj tam máme zastúpenie aj keď nie na profi úrovni ale len selfsponzoring?


tu nejde o prvu 5-ku...ale sak to uz neni mozne aby bez nejakych kriterii sa jazdilo MS ...je to smutne ale je to tak...ved kludne kto si zaplati moze ist ved je to jedno ci dostane 5-7kol hlavne ze ma fotku v repre drese a ciarocku v denniku ze bol na MS v cyklokrose.

ale nato my sme maly pani,aby sme s tym pohli dalej ... :(
02.02.2011 - 13:11:27
00
len kvôli tomu že na teba serie celá republika, szc a všetci sponzori neznamená že nebudeš robiť šport ktorý ťa baví predsa.. v princípe rovnako je natom xy ludí ktorí chodia na maratóny s vedomím že nedojdú do prvej 100.
a aj "amatér" dokáže prekvapiť, ani z tých profi jazdcov nemá každý rovnaké podmienky..
02.02.2011 - 13:19:02
00
len kvôli tomu že na teba serie celá republika, szc a všetci sponzori neznamená že nebudeš robiť šport ktorý ťa baví predsa.. v princípe rovnako je natom xy ludí ktorí chodia na maratóny s vedomím že nedojdú do prvej 100.
a aj "amatér" dokáže prekvapiť, ani z tých profi jazdcov nemá každý rovnaké podmienky..


mas absolutnu pravdu ...
ale amateri ako sam vidis na MS nemozu urobit ani len slusny vysledok ...bolo by super mat cloveka do 20 miesta ale ak nato raz niesu podmienky tak treba tlacit vsetky prachy do juniorov a U 23 aby sme nasli noveho Glajzu,Barenyho....ved tyto pani maju ku 40tke ...a este stale su spicka na slovensku ...
-takze je najvyssi cas niekoho tam hore na SZC zavesit za gule do prievanu :) :punch:
02.02.2011 - 13:26:23
00
:y:
02.02.2011 - 13:34:20
00
veď to ja len na margo toho že naši ak nie sú niekde na čele sú hneď chudáci, darmožráči, hanba národa, svetová katastrofa.. a nejako sa pozabúda nato aké majú podmienky, možnosti a aj šance..

zaujímalo by ma ako prijali správu o výsledku v Británií, Polsku, Kandade, Rakúsku ktorí tiež boli v druhej polke.. alebo aj španieli s Hermidom ("až" 20) čo je celkom cyklo krajina..
02.02.2011 - 13:57:56
00
veď to ja len na margo toho že naši ak nie sú niekde na čele sú hneď chudáci, darmožráči, hanba národa, svetová katastrofa.. a nejako sa pozabúda nato aké majú podmienky, možnosti a aj šance..

zaujímalo by ma ako prijali správu o výsledku v Británií, Polsku, Kandade, Rakúsku ktorí tiež boli v druhej polke.. alebo aj španieli s Hermidom ("až" 20) čo je celkom cyklo krajina..



Nevsimol som si aby nasim reprezentantom niekdo nadaval a tvrdil ze su chudaci!Asi si nepochopil o com tu je rec.Nikto nikoho neuraza len vravi svoj nazor......
02.02.2011 - 14:06:25
00
inak Hermida bol isto nadmieru spokojný.... ;)

"Užil jsem si to. Výsledek je také dobrý. Bylo skvělé z blízka vidět, jak ti supermani závodí na špici!" okomentoval závod José"

http://mtbs.cz/clanek/bikeri-valeli-na-uzkych-gumach/kategorie/mistrovstvi-sveta-cyklokros
02.02.2011 - 14:15:01
00
náhodou, na tie biedne podmienky...Glajza len štyri minúty
02.02.2011 - 14:42:55
00
keyboard_arrow_up