deti su fajn... tam je to naozaj usmevne a clovek im aj rad zakyva....
02.06.2016 - 22:46:08
02
Ja tiež kričím "heeeeej Sagan" na každého šaša, kto si oblečie repliku dúhového dresu.
02.06.2016 - 23:24:51
07
TakeUrPills napísal:
Ja tiež kričím "heeeeej Sagan" na každého šaša, kto si oblečie repliku dúhového dresu.

Tak ty hned na dialku a v rychlosti
rozpoznas co je origo a co fake? Podla mna skor studujes kto je na biku ci ho poznas alebo nie a potom co ma ake komponenty.
03.06.2016 - 02:28:21
00
to je smerované asi k tomu že dúhový dres má nosiť sagan a nikto iný.. = ak nestretneš sagana všetko je fake :)
03.06.2016 - 07:25:43
04
Ja nosim casto dres Suncycle lebo vrch ma fajnovo zpracovany a tiez na mna obcas kricia Sagan :-) samozrejme cez dediny valim aby som sa ukazal aky som rychly :-D a za dedinou vydychavam :-D :-D v podstate to mam ako intervaly ;-)
03.06.2016 - 07:45:55
010
mitocross napísal:
Ano, chapem ze to krvopotne vyjazdili Lami s Haringom.

Zabúdate na to, že keby nebola vyjazdená žiadne miestenka, tak dostaneme jednu divokú kartu a ide PS.
03.06.2016 - 08:19:44
00
Na nás s Lukim kričia že "SAGANI" :)
03.06.2016 - 08:22:30
05
Chmeliak napísal "ale ved sport je uz dlhu dobu v prvom rade biznis"
No tak potom sa ani nečudujem tým deťom že sa športovaniu nevenujú.
Kimlo: "a uz by ta saganomania mohla trosku zkrotnut... az sa niekedy hanbim ked po mne niekto na dedine zakrici "sagaaaan"...."
PRESNE už mi to lezie na nervy jazdím zhruba od roku 2007-2008 vtedy každý ticho nič, ale zhruba od toho roku 2012,2013 vačšina: "Tak čo ako Sagan, čav Sagan"
Ako keby si mysleli že som začal jazdiť len preto že Sagan začal zaznamenávať úspechy, ako keby pred tým nikto nejazdil.
Myslím si že s týmto máva problémy viac ľudí.
Čo je podľa vás lepšie
Jazdiť preto že ma to baví, chcem jazdiť a mám z jazdy dobrý pocit nemám nejakého "hrdinu"/vzor proste snažím sa venovať tomu k čomu ma to ťahá
Alebo ZRAZU som objavil cyklistiku po tom čo Sagan začal zaznamenávať úspechy vidím všetku tu pozornosť okolo toho aj ja chcem byť taký, tak idem bicyklovať aj ja.
Ktorý človek bude mať väčšiu šancu sa dlhšie udržať u tej cyklistiky
A vyšlo plno ľudí ktorý si po týchto jeho úspechoch začali bikovať, nič proti tomu nemám však pre zdravie alebo dobrý pocit v pohode, ale taký ktorý si myslia že behom pár týždňov budu jazdiť ako on?
Navyše zo začiatku majú absolútny entuziazmus, zapálenie pre vec, časté tréningy, ale nakoniec tréningy budu odkladať na vedľajšiu koľaj.
Neviem nie som zástancom takýchto "praktík"
Relaxačne v pohode beriem také správanie, ale ak chcú byť ako on, alebo sa zúčastniť a vyhrať nejaký lepší pretek musím tam častý tréning, nie že po pár týždňoch sa vykašlu na to a budu trénovať len tak rekreačne a potom sa čudovať "prečo som nevyhral, prečo nemám lepšiu kondičku? Tento šport je sprostý kašlem na to"
Pamätám si že aj priamo Peter Sagan v jednom rozhovore hovoril že veľký problém medzi mladými je chodiť na tréning a vydržať v ňom.
03.06.2016 - 09:10:07
01
Myslím, že celý ten boom okolo Sagana si berieš veľmi osobne. Pokiaľ jazdíš pre seba tak ťa to predsa nemusí trápiť. Je to hlavne o psychike (pun) ;) Sagana IMHO vnímaš intenzívnejšie, lebo sa venuješ a sleduješ cyklistiku. Ver mi, že bežný človek to tak nevníma.
A Sagan a jeho úspechy pomáhajú cyklistike nie len na Slovensku, ale celkovo aj vo svete. Podobne ako kedysi istý L.A. pomohol cyklistike za veľkou mlákou (na čo už mnohí zabudli).
03.06.2016 - 09:33:17
012
preco sa ludia boja napisat Lance Armstrong? :)
03.06.2016 - 09:38:58
02
Kristina, veľmi dobre napísané :y:
Absolútny súhlas.
03.06.2016 - 09:40:03
00
kimlo napísal:
preco sa ludia boja napisat Lance Armstrong? :)

Ak myslíš mňa (bál si sa napísať, že myslíš konkrétne môj príspevok? :)), tak ja sa nebojím, ale prišlo mi to rýchlejšie. Aj tak každý vie o koho ide ;)
03.06.2016 - 09:44:30
00
martinsulovsky napísal:
Tak ty hned na dialku a v rychlosti
rozpoznas co je origo a co fake? Podla mna skor studujes kto je na biku ci ho poznas alebo nie a potom co ma ake komponenty.


CraObs to pochopil správne ako to bolo myslené. Čítaj o príspevok nižšie.

PS.: keď už ti ide o slovičkárenie, tak replika neznamená fejk. Replika vo všeobecnosti je kópia originálneho diela vytvorená pôvodným autorom.
03.06.2016 - 09:57:55
02
to kde jazdíte keď máte problémy s pokrikmi? mne sa to stáva výnimočne a to chodím po samých koncoch sveta, tam len väčšinou ľudia čumia ako na zjavenie... ale treba si tréningom nakúpiť tak, že prestanete vnímať okolie :D
03.06.2016 - 10:11:33
00
Je jedno čo má kto na sebe ale už nieje jedno čo v tom robí ;)
Mne sa napr.páči bodkovaný dres z TdF a vrchár niesom, nebol som a už ani nikdy nebudem :(
03.06.2016 - 10:12:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up