Pohľad na frustrovaného Cavendisha,ako v rovinatej etape namiesto špurtu ledva prepletá nohami úplne na chvoste,bol pre mňa druhý najkrajší zážitok z dnešnej etapy.Ale aj keď ho nemám rád,tak objektívne musím kvitovať jeho 3 víťazné etapy, prakticky bez nejakej vážnejšej tímovej podpory(na ktorú bol zvyknutý) kde mu už mnohí neverili.
2.mieto Frooma v rovinatej etape vojde do histórie TdF. :)
13.07.2016 - 20:51:01
05
na CTsport ide prave hodinovy vycuc z dnesnej etapy...
13.07.2016 - 21:18:15
00
Optimus napísal:
Pohľad na frustrovaného Cavendisha,ako v rovinatej etape namiesto špurtu ledva prepletá nohami úplne na chvoste,bol pre mňa druhý najkrajší zážitok z dnešnej etapy.Ale aj keď ho nemám rád,tak objektívne musím kvitovať jeho 3 víťazné etapy, prakticky bez nejakej vážnejšej tímovej podpory(na ktorú bol zvyknutý) kde mu už mnohí neverili.
2.mieto Frooma v rovinatej etape vojde do histórie TdF. :)


co uz mal robit s do...nym prehadzovacom v tych rychlostiach :) (dakto z BMC mu ho zrovnal kolesom v pelotone a neradilo mu mensie ako 15 vzadu)
13.07.2016 - 21:25:51
00
paradicka dnes, uz som si to pozrel treti krat :) len skoda ze bodnar nemohol vyhrat, mohli sa dohodnut ze bodnar froome a treti sagan, ale asi v tom zhone nebol cas sa vypravat :)
13.07.2016 - 22:14:42
01
Ten froome co robi na tejto Tour? :D ale ja viem- zaviedla sa casova bonifikacia, kazda sekunda sa rata, preto minule ten zjazd, preto dnes ten unik a spolupraca. Proste absolutny top profik. A zajtra zas Mt Ventoux a piatok casovka = dalsie sekundy pre neho. Quintana bude musiet dobre zabrat, aby sa mu aspon trosku priblizil. Froome for the win
13.07.2016 - 22:26:32
01
no s tym zajtrajskom pre Frooma to zas take jasne nie je :) (casovka na druhu stranu bude jasne + bez debaty)
13.07.2016 - 22:39:40
00
https://www.youtube.com/watch?v=neepkQjti4A 9:02 Cav ako reve do vysielačky. Musel mat pekne ňervy
13.07.2016 - 22:41:39
02
dnes vsetci v pelotone kalkulovali, spekulovali, chystali.... a Peto s Maciejom sa do sveta vybrali..... pre toto je Peto fenomen..... okrem toho ze ma dar od boha na ten sport, este aj nerozmysla ale rozhoduje sa na zaklade pocitu, od srdca.... a to je najvaaaac!!! ..... aj Macieja by nechal dneska vyhrat keby Fruňo nespekuloval so spurtom..... aj to ukazuje jeho velke srdce a radost z bajku, zo zivota... .... ze dopraje inym.... je to PAAAAAN a paradne sa bavi
a ti co im lezie Sagan na nervy..... chlapci..... keby takehoto cyklistu mali v krajine ako BE, NL, GB, F.... vyvazili by ho zlatom kazdy den a nosili by ho na rukach!!!!
13.07.2016 - 23:33:18
016
tesak preco nemas rad fruna? Naopak, podla mna mal spurtovat s petom az uplne do konca, a nie vypustit to. Kazda sekunda rozhoduje.
13.07.2016 - 23:41:06
00
Do konca špurtovať nemalo cenu. Peťa by nedal a čas sa počítal od posledného z trojice a tým bol Bodnar, ktorý nešpurtoval.
14.07.2016 - 00:02:50
00
lebo je skaredy a vlni sa na bajku jak uzovka.... uzovky patria do lesa, nie na bajk :-D
ale vazne.... mne sa celkom nepaci ze sa niekto vozi celu tour v baliku na 1/3 plynu a potom vyleti nejaky kopec a vyhra celkovo...... preto som ho doteraz nemal rad..... totiz, keby to bolo jak pred 20-30 rokmi a kazdy isiel celu sezonu a "za svoje", nemal by sancu vyhrat nic asi............ ale teraz to zmenil, potrenoval aj zjazdy, aj sa pusti do uniku..... klobuk dole a ma u mna + lebo je to iny cyklista jak ine roky... :bow:
a spurtovat so Saganom???.... srandujes???.... to jakoze skusil aby sa nepovedalo ale uz ked sa postavil do pedalov bolo jasne ze nema sancu.... spurter z neho nebude zo dna na den tak ako nemoze byt zo Sagana vrchar len tak..... Sagan je momentalne najvsestrannejsi cyklista ..... nakoniec, hovoria to aj osobnosti cyklistiky... TU
;)
14.07.2016 - 00:05:05
00
no ved aj spurteri sa vacsinu casu len vozia v peletone. Vlastne drvivu vacsinu casu. Vynimkou je fakt asi len Sagan, ale to len preto, ze zbiera body na premiach.
--
inak fruna na ceskom fore prezyvaju pavouk alebo kudlanka, a kukam ze ty si vymyslel dalsiu prezyvku - uzovka :)
14.07.2016 - 00:12:57
00
iron.hide napísal:
no ved aj spurteri sa vacsinu casu len vozia v peletone.


lenže špurtéri nejdú na celkové umiestnenie....
14.07.2016 - 01:50:27
00
Froome vyzerá veľmi často na bicykli nespôsobne:

d7ab823tjbf2qywyt3grgq63.wpengine.netdna-cdn.com

Vraj to pripomína toto:

d7ab823tjbf2qywyt3grgq63.wpengine.netdna-cdn.com
14.07.2016 - 06:55:35
00
Nastastie si nevidel mna ako vyzeram ked idem na doraz... Nejde o to ako kto vyzera, ide o to ako jazdi a co ukazuje. Vcera ukazal velmi vela. Skod, ze nenechali vyhrat Bodnara. To by bolo obrovske gesto.
14.07.2016 - 07:01:46
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up