Ja si aj tak myslím, že takýto záver si mohli odpustiť. Veľmi dobre to klesanie opísal Fraňo... Ono sa to síce povie, že išli tadiaľ niekoľkokrát, ale je predsa iné ísť po toľkých kilometroch s vidinou zlata, ale veľkou únavou. Samozrejme, že keď už ostatní videli, že ľudia ležia, tak išli opatrne. Jedna vec je urobiť trať náročnú, ale druhá aj bezpečnú a nepchať všade prvky náročnosti ako napr. takýto náročný záver, len aby to bol akože ťažký pretek, lebo je to OH a je to raz za štyri roky.
08.08.2016 - 14:07:35
02
neriesim trat, ale ten pad "zvladla so zenskou logikou" a povedzte mi, ze nie..

edit : 99 percent fora by vedelo 2 metre pred zakrutou, ze je zle. a robilo vsetko pre to aby max spomalilo a rovno netrafilo strom pri tom ako bude hadzat tigra.
bohuzial tu bola na konci zakruty zlata medajla z OH . rozhodla sa pre medajlu.
08.08.2016 - 16:08:11
00
pokial dýchala dostatočne (a na videu bolo vidieť že ano), tak je lepšie s ňou nehýbať. Mohli prikryť niečím, aby nestrácala teplo. Doležité je tiež zaistiť nejakú bezpečnosť na mieste, aby sa do nej niekto ďalší netrafil, to sa tiež stalo. Z mojho pohľadu tam laik nemohol urobiť viac.
08.08.2016 - 17:11:41
01
birkovnik napísal:
neriesim trat, ale ten pad "zvladla so zenskou logikou" a povedzte mi, ze nie..


Poprosím o vysvetlenie
08.08.2016 - 17:19:48
00
Fu, to bola mudrost od birkovnika. Alebo kazdy dokaze reagovat tak rychlo ako Neo z Matrixu. :tmi:
08.08.2016 - 18:39:23
00
Zda sa, ze v panike skocila na prednu brzdu a uz to bolo v ...
08.08.2016 - 19:50:17
00
vinit trať za jej zranenia je fakt silná káva. Ja len tvrdím že si vybrala zlato na oh a nevydalo...
08.08.2016 - 20:39:04
00
Takže potom aj Nibali a Henao sú ženy? Tí tam tiež spadli :^)
08.08.2016 - 20:44:19
00
to že zjazd bol vlhký a šmykľavý je jasné, ale ona padla vyslovene svojou vinou... v takej rýchlosti do tak zalomenej zákruty vletieť tým najdebilnejším možným spôsobom(rozumej pri takomto uhle nájazdu musela najostrejšie zatáčať) ani nemohla čakať nič iné ako to že sa tam rozjepadne ako cigánska hračka.... a to že trafila chrbtom následne práve hranu obrubníka je proste velká smola.. kebyže lahne na zem o kúsok skôr len by z boku do toho obrubníka vrazila(ale to už nijako ovplyvniť nemohla..

proste debilne vletela do zákruty a to ju následne vytrestalo naozaj škaredým spôsobom :tmi:

EDIT: konkrétne pri tomto páde naozaj nemôžete hovoriť že za to môže cesta... pri tom ako tam vbehla by sa rozdrbala na hocijakej ceste v takto ostrej zákrute...
08.08.2016 - 21:03:27
02
Ale veď všetkým je jasné, že si za to mohla sama, ja som len narážala na tú "ženskú logiku", lebo o tom by sa dalo polemizovať...
No a k tomu "99 percent fora by vedelo 2 metre pred zakrutou, ze je zle. a robilo vsetko pre to aby max spomalilo a rovno netrafilo strom..."
99% fóra sú "cykloturisti" a len mudrujú pred PC a max. sa dostali na nejaké dedinské preteky (ak vôbec).
Padali, padajú a aj padať budú svetové špičky....a vôbec, škoda slov a dosť OT ;)
08.08.2016 - 21:36:11
08
@martinapb nebud citliva... cicavce maju taku uzasnu vlastnost.. robia vsetko pre svoje prezitie podvedome. v podstate v nepodmienenom reflexe. trenovany sportovec bohuzial tento reflex vie potlacit.. ale na konci zakruty ma caka zlato.. to nevadi ze ked nevyda budem mrzak. a potom je druha strana mince vid UTP fesacik bez prilby.... a za to si stojim ze 99percent fora by to riesilo stylom len aby som to prezil.
08.08.2016 - 21:49:41
00
birkovnik stále si nevysvetlil tú ženskú logiku. Tiež by ma to zaujímalo.
08.08.2016 - 22:07:15
00
Za tie reakčné časy riešenia by sa ani Chuck Norris nehanbil.:-)
08.08.2016 - 22:07:35
00
hm. toho vysvetlenia zenskej logiky by som sa tiez rad dockal. nevidim rozdiel v tom, ci sa v tom zjazde roz*ebe zena alebo chlap.
08.08.2016 - 22:57:15
00
tiež by ma zaujímalo birkovníkove vysvetlenie ženskej logiky.. pretože je jedno či žena či chlap pri takomto nájazde do zákruty v tej rýchlosti by hocikto dopadol rovnako....

keď už bola v polovičke zákruty už jej bolo jasné že to nevytočí...a tam už len zostávalo modliť sa za čo najmenej nepríjemný pád...

birkovnik takže ako to je s tou ženskou logikou?
09.08.2016 - 00:08:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up