Jedno olympijské zlato je neporovnateľné s tým, čo dosiahol Peťo, toto je absolútny výsmech a poníženie Sagana. Uznávam Maťa Tótha, skvelý športovec, skromný človek ale pri všetkej skromnosti, to malo byť jasné Peťove víťazstvo
22.12.2016 - 22:10:37
05
Tu by som vehementne protestoval,pretože toto je kategoria ,,jednotlivci" a pokiaľ viem, tak Velits ako jenotlivec nie je majster sveta(ak opomeniem bradatý titul v kategorii 21r.)Byť v prvej 3-ke by si zaslúžil v roku 2010,keď skončil na Vuelte na 2 mieste v celkovom poradí a v ankete bol tuším na 8.mieste,čo bol samozrejme od športových novinárov lapsus.
22.12.2016 - 22:22:15
03
no ved pozri kto to hodnotil a je to, rovnaka haluz ako tie ankety ze firma roka, osobnost roka atd...
22.12.2016 - 22:25:22
03
Sagan vyhráva niečo stále, myslím si, že titul športovec roka pre neho nie je zaujímavý (už ním bol dvakrát). Pre Totha to bol tento rok vrchol kariéry ktorý už asi neprekoná a Peťo, snáď, bude vyhrávať ešte niekoľko rokov vrcholné preteky. Z môjho pohľadu to slovenskému športu pomôže viac, ak nebude vyhrávať stále ten istý športovec.
22.12.2016 - 22:27:26
024
Neviem ako to nazvať. Mám iba pocit akoby si niektorí novinári veľmi rýchlo zvykli na Peťove úspechy a berú to už ako takú samozrejmosť. Však on ešte niečo vyhrá a keď bude ďalší rok, kedy iný športovec nepodá rovnaký alebo lepší výsledok, tak mu to zase dáme. Proste úspech sa na Slovensku necení. Zabúdajú možno, že aj týmto rozhodnutím zľahčujú finančnú situáciu, ktorá napr. šport ako cyklistiku postihuje. Do prvej päťky sa nedostal ani žiadny miláčik novinárov z radov hokejistov alebo futbalistov. Hlavne, že budeme mať národný futbalový štadión pre simulačnú reprezentáciu a Slovan, ktorého historické úspechy už tak vybledli, že už ani nie sú belasí ako si hovoria. Ale zainvestovať do športu akým je cyklistika, to určite zabudnime. To žiaľ nie je v portfóliu žiadneho Pora alebo Kmotríka, ktorý si skásli štát na vlastné nákupné a bytové polyfunkcie, kde vedľajšou činnosťou bude aj hra futbalu.
23.12.2016 - 08:43:16
05
no horským cyklistom roka sa stal Mišo Lami, neviem či to nemali dať radšej Petrovi :)
23.12.2016 - 09:06:22
00
Ja som vďačný za to, že máme také osobnosti ako Sagan, Tóth, Cibuľa a ďalších. Dokázali neuveriteľné veci, ani si nechcem predstavovať čo pre to museli urobiť. Objektívne ich porovnávať, mi pripadá ťažké až nemožné. To je ako sa pýtať rodiča, ktoré jeho dieťa je jeho najobľúbenejšie.
23.12.2016 - 09:24:49
013
Toth si to zasluzil. Sagan bol sportovec roka 2x. Mna by skor zaujimalo, kto ho oblieka :D Lebo Sagan vyzeral ako principal.

Navyse sa mi zda, ze mu nejak stupa slava do hlavy. Skratka nevie co od dobroty.
23.12.2016 - 10:30:25
01
Vsak ale Peta vyhlasili za sportovca roka podla hlasovania divakov. To ma tiez svoju hodnotu. Mozno aj väcsiu ako to novinarske hlasovanie. A aspon sa to pekne podelilo.

P.S. Este som teda nepocul/necital, ze by sportove odvetvie ziskavalo financie za nejaku novinarsku anketu. Rozhoduju vysledky z vybranych podujati.
23.12.2016 - 10:52:11
03
Sesulak - neviem ci slava, no brutalne sa mu zvysilo sebavedomie, vidno to na tom ze sa neboji obliect si cokolvek a hlavne na tom ako to vcera pri dakovacke organizoval. Toto uz nie je ten stary skromny Petrik co sa vedel iba skvelo bicyklovat.
23.12.2016 - 11:00:17
00
a hlavne už neni malé decko ;)
23.12.2016 - 11:12:15
02
myslim ze Saganovi je takato anketa uprimne uplne uprdele, s Velo d'Or, naj bodmi vo worldtour, titulom majstra sveta a 6 milionmi vo vacku :)
23.12.2016 - 11:19:44
01
No podla toho ako sa tvaril, si myslim, ze az tak u prdele mu to nebolo. Ani na jeho FB fanpage z vecera nic nedali.
23.12.2016 - 11:26:46
00
tak aspoň to nevyhral judista ako v čechách :D
23.12.2016 - 12:56:58
00
Optimus napísal:
Tu by som vehementne protestoval,pretože toto je kategoria ,,jednotlivci" a pokiaľ viem, tak Velits ako jenotlivec nie je majster sveta(ak opomeniem bradatý titul v kategorii 21r.)Byť v prvej 3-ke by si zaslúžil v roku 2010,keď skončil na Vuelte na 2 mieste v celkovom poradí a v ankete bol tuším na 8.mieste,čo bol samozrejme od športových novinárov lapsus.

Trochu divné dumanie... Prečo sa potom umiestňujú v ankete treťotriednych športových škrabákov Chára, Hamšík, v minulosti Pálfy, Šatan...
Koľko máme majstrov sveta, jedno či v individuálnych súťažiach alebo v kolektívnych? Za 13 rokov ich bolo dosť. A koľko máme štvornásobných? Asi len jedného. A ani toho jedného pri zisku tretieho, štvrtého titulu nedokázali dať do prvej trojky... Sú to škrabáci, čo vidia len futbal a hokej.
23.12.2016 - 14:46:23
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up