katko, myslis, ze ho roztlacal 20 sekund ?
12.03.2013 - 10:35:19
00
tak videl som tam v zábere jedného v čiernej pláštenke, čo ho tlačili dlhšie ale nebolo to ani zďaleka 20 sekúnd...ale to je jedno...nerobil by som z toho takú vedu...;)
12.03.2013 - 10:49:53
00
nezabudli, aj Rodriguez v jeden moment musel dať nohu na zem a to bol pekne vpredu...jednoducho to šmýkalo...mňa by skôr zaujímalo aké mali chalani prevody, keď Froome mal 36x28 najľahší a bolo to stále veľa...

Jj presne to by aj mna zaujimalo ake prevody tam pouzili.Vincenzo hovoril,ze mali prave na tento kopec pripravene aj bikes,takze kto vie aky on tam mal nahodeny prevod.Myslim,ze hodne teams dost podcenilo tento kopcek z pohladu prevodov a ked sa k tomu pridal dazd a mokry povrch,tak to bolo urcite hodne nadavania.
Organizator pretekov sa ospravldenil,ze to prehnali,ale myslim,ze z pohladu divaka tento usek bol praveze uplna pecka,takze do buducna by to tam mali nechat.Ono skor to pocasie zhorsilo dost podmienky a celkovy fajn dojem z etapy.
Hm Takze ten poliak sa s nim tahal o juniorske vitaztva?Hm tak to vysvetluje fakt,ze ide tak paradne.
12.03.2013 - 15:09:08
00
a Peťo na trati ;)
12.03.2013 - 15:20:30
00
10:58 čas v cieli :)
12.03.2013 - 15:30:53
00
10:58 čas v cieli :)

Najlepsi z teamu.Natrenovane na Milan-S.Remo ma,tak teraz potrebuje hlavne kopec stastia,aby to vsetko zapadlo tak ako ma.Bude zaujimave kukat,co dalsi nanho vymyslia,aby ho odpalili este pred zjazdom,pretoze inak sa ho nezbavia:).
12.03.2013 - 16:29:07
00
:-)
12.03.2013 - 16:45:51
00
mne sa na tom kopci nepacilo to, ze jednoho divak tlaci cely kopec hore a druhi musia kluckovat alebo tlacit pritom v tom mieste tento rozdiel musel spravit vela (bolo to vidiet na jednom zabere)

katko, myslis, ze ho roztlacal 20 sekund ?

Mať tak vaše starosti - či pretekár XY skončil celkove na 128. alebo 132. mieste...
A presne tak by sa na to pozerali aj rozhodcovia, ktorí by to videli, alebo aj videli...

Ja som si napríklad všimol moment, keď Schleck zliezol z kola a zabalil. Nič zvláštne, nebol jediný, nešlo mu to, bolo zlé počasie, odtrhutý v tabaku, do cieľa ďaleko... Avšak lepších pretekárov v tíme zvyčajne naložia do tímového mechaničáku. Schleck s hanbou a pred kamerou musel zaliezť do zberáku. Team sa na neho vysr...
12.03.2013 - 21:11:42
00
tak Kwiatkowski bol počas Peťových juniorských rokov jeho jediným súperom...oni dvaja sa striedali na najvyšších stupňoch :)
Len tak, pre zvýšenie informovanosti
Rok 2007, Sagan bol junior - prvoročiak, majstrovstvá sveta v Mexiku - v poslednom okruhu nastúpil trom Talianom, dorazili ho a nakoniec si Sagana rozobrali. Všetci traja boli už druhoročiaci. Výsledky:
1. Ulissi (vyhral majstrovstvá sveta aj ako prvoročiak), v súčasnosti Lampre
2. Favilli, niekoľko rokov vo Farnese Vini, tento rok v Lampre
3. Ratto, tento rok v Cannondale
4. Sagan

Rok 2008, Sagan bol druhoročiak, majstrovstvá sveta v Južnej Afrike, Sagan mal dva či tri týždne po víťazstve v CX a na cestu nebol pripravený, skončil niekde v druhej desiatke. Výsledky:
1. Le Bon (FRA), v súčasnosti FDJ
2. Cattaneo (ITA), v súčasnosti Lampre
3. Lander (DEN), niekoľko rokov sa motal v dánskych kontinentálnych tímoch, v tomto roku BMC.
12.03.2013 - 21:39:35
00
Len tak, pre zvýšenie informovanosti
Rok 2007, Sagan bol junior - prvoročiak, majstrovstvá sveta v Mexiku - v poslednom okruhu nastúpil trom Talianom, dorazili ho a nakoniec si Sagana rozobrali. Všetci traja boli už druhoročiaci. Výsledky:
1. Ulissi (vyhral majstrovstvá sveta aj ako prvoročiak), v súčasnosti Lampre
2. Favilli, niekoľko rokov vo Farnese Vini, tento rok v Lampre
3. Ratto, tento rok v Cannondale
4. Sagan

Rok 2008, Sagan bol druhoročiak, majstrovstvá sveta v Južnej Afrike, Sagan mal dva či tri týždne po víťazstve v CX a na cestu nebol pripravený, skončil niekde v druhej desiatke. Výsledky:
1. Le Bon (FRA), v súčasnosti FDJ
2. Cattaneo (ITA), v súčasnosti Lampre
3. Lander (DEN), niekoľko rokov sa motal v dánskych kontinentálnych tímoch, v tomto roku BMC.

Hm z toho mi vychadza,ze Sagan je talent jak hovado a robi na nom.Inak kto si dnes vsimol Carusa(dalsi jazdec po Bassovi na GC pri etapakoch),ako sedel na tej casovkarskej masine?Ak nemal zdrav.problemi,tak to bolo horsie ako zle.Vyzeral akoby na tom sedel prvy krat.
13.03.2013 - 02:25:11
00
JoKo tam neslo o 128 / 132 miesto... to bolo na cele zavodu. Ja si to dnes mozno schvalne pretocim a pozrem sa na cislo :)
13.03.2013 - 08:13:12
00
JoKo, nemal som na mysli len MS...stačí sa pozrieť na výsledky Kwiatkowského v 2008-mom...napr. Preteky mieru juniorov...čo etapa to súboj Sagan - Kwiatkowski :)

http://www.cyclingarchives.com/coureurfiche.php?coureurid=36053
13.03.2013 - 08:39:58
00
vsak ti traja taliani sa s nim dohodli,ze mu prenechaju druhe miesto a on vychcanec si myslel,ze ich da dole vsetkych 3,prdlajs :D,mu to natreli :D
13.03.2013 - 12:30:22
00
no ja by som to spravil rovnako, ziadne dohadovacky kolke miesto abo co, isiel by som do toho naplno aj ked by som nemal sancu
13.03.2013 - 20:07:11
00
Takze Cannodale dnes predstavil team na MSR.Chyba vam tam niekto?
http://www.velonation.com/News/ID/14128/Sagan-Moser-and-Viviani-to-spearhead-Cannondale-Pro-Cyclings-Milan-Sanremo-campaign.aspx
13.03.2013 - 20:26:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up